Įkraunama...
Įkraunama...

*KLASĖS AUKLĖTOJA (-AS)*

Gražūs ženkliukai thumbup.gif
O koks skersmuo ?

Įdėjau ir aš gerumo dienos eglutę ir Žemės dienai idėją, buvau jau forume rodžius, bet pašte bus viskas vienoj vietoj ,nereikės ieškot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernoja @ 2011 06 28, 14:01)
Oi ne visus praleidžia, net iki paskutinio posėdžio atėjus.  doh.gif Aš žinau bent tris, kurios taip ir nepraėjo metodininko.  doh.gif Nors dvi pažįstu asmeniškai ir tikrai abi daug dirba. Pas vieną atvažiavo jau iš karto priešiškai nusiteikusi stebėtoja, viskas netiko, galiausiai pareiškė, kad jokių renginių respublikoje nedaro. Prieš kitą mokyklos administracija nusiteikusi, nes rėžia tiesą į akis. Dėl šitų visas jas pažįstantys stebisi, kad taip ir netapo metodininkei. Na o dar vienai mokiniai pridirbo. Per pamoką elgėsi baisiai, vos nesusimušė. Taigi išvada- mokytoja nesusitvarko su drausme, atestaciją atidėti.  doh.gif
Vyr mokytojui paprasčiau, aišku.



Oho... gaila tų, kai žinai, jog žmogus dirba tikrai pakankamai daug, ir jiems šitaip prikiaulina... O aš žinau tokių, kurie tik pasijuokia, kad tiek stengiasi mat jie turi gerą užnugarį, tai jie tik popieriukus kelis nutėškia ir viskas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Raiduke @ 2011 06 28, 14:15)
as tai atestacijos bijau kaip nezinau ko..ir nezinau kodel..direktorius po biski primena, kad kaip ir laikas jau butu, bet as dar kazkaip neskubu....

idejau zenkliukus i pasta.... blush2.gif

Nenukabinkit nosies, Raiduke 4u.gif Atestacija ateis ir praeis. Jai galima ir pasiruošti: galit pati atsisėdusi susiskaičiuoti, kiek turit kokių rodiklių, pasižiūrėti, ką galit dar padaryti. Atestuojantis svarbu, kad iš visų sričių trijų rodiklių būtų. Jei bus stipri tik viena sritis, tada negerai... Žodžiu, stiprybės ir gero pasirengimo. DRĄSOS 4u.gif
Ženkliukai super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2011 06 28, 14:47)
Nenukabinkit nosies, Raiduke  4u.gif  Atestacija ateis ir praeis. Jai galima ir pasiruošti: galit pati atsisėdusi susiskaičiuoti, kiek turit kokių rodiklių, pasižiūrėti, ką galit dar padaryti. Atestuojantis svarbu, kad iš visų sričių trijų rodiklių būtų. Jei bus stipri tik viena sritis, tada negerai... Žodžiu, stiprybės ir gero pasirengimo. DRĄSOS  4u.gif
Ženkliukai super  wub.gif


jo drasos tai tikrai reikia..bet kaip nors..kazkada vistiek teks su atestacija susidurt, niekur zmogus nedingsi...
o skersmens nepamenu, bet cia is mazesniu, tie zenkliukai, bet atrodo isegus gerai biggrin.gif
Papildyta:
o tos rankos, tai labai gerai atrodo zemes diena....panaudosim ne zemes dienai... biggrin.gif
man su rankom labai patinka, kazka daryt..me snuo 5 klases klaseje turim toki medi, kuri kiekviena proga vis kaip nors puosiam, smagus uzsiemimas vaikams...
Atsakyti
QUOTE(Raiduke @ 2011 06 28, 15:50)
jo drasos tai tikrai reikia..bet kaip nors..kazkada vistiek teks su atestacija susidurt, niekur zmogus nedingsi...


Na, jei su kuo nors iš mokyklos gerai sutari, pavyzdžiui su kuria nors pavaduotoja, tai paprašyk, kad būtų tavo kuratorė smile.gif Tai pamatysi, kad tikrai taip nėra baisu, kaip kad perskaitai mūsų istorijas smile.gif Svarbu aktyviai dalyvauti mokyklos gyvenime- ne vien tik per savo pamokas kažką įdomaus padaryti....


Pavyzdžiui per atestacinį posėdį mano kolegos kurie įeina į komisiją turėjo pasakyti po kelis sakinius. Kadangi esu aktyvi, tai žinokit kiek gerų žodžių išgirdau blush2.gif žinokit su ašaromis ten viskas baigėsi blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jugeta: 28 birželio 2011 - 15:32
QUOTE(jugeta @ 2011 06 28, 16:32)
Na, jei su kuo nors iš mokyklos gerai sutari, pavyzdžiui su kuria nors pavaduotoja, tai paprašyk, kad būtų tavo kuratorė  smile.gif Tai pamatysi, kad tikrai taip nėra baisu, kaip kad perskaitai mūsų istorijas smile.gif  Svarbu aktyviai dalyvauti mokyklos gyvenime- ne vien tik per savo pamokas kažką įdomaus padaryti....



pamoku neturiu...
sutart tai gerai su tariu su visais ir pavaduotoja ir direktoriu... bet nezinau dar turbut ne laikas man...pati dar atestacijai nepribrendau, nors pagal darbo laika jau reiktu....
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2011 06 28, 09:39)

Dėl dovanų rugsėjo 1-ai - siūlau užeiti čia http://www_gintaras_...iukai/index.php Gal patiks idėja.

o. vietiniai. bigsmile.gif patikrinsim. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(nengute @ 2011 06 28, 09:39)



Ar matėte, kad ten dabar vyksta akcija? 4u.gif

http://www_gintaras_...rauka/index.php
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2011 06 28, 16:43)
o. vietiniai.  bigsmile.gif patikrinsim. cool.gif

Patikrinti thumbup.gif
Atsakyti
Nu į paštą kol kas nepažadu nieko, nes auklėtinius turėjau laaaaaaabai seniai.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2011 06 28, 17:43)
Ar matėte, kad ten dabar vyksta akcija?  4u.gif

http://www_gintaras_...rauka/index.php


o jie kažin į kitus miestus siunčia?
Atsakyti
QUOTE(Retisa @ 2011 06 28, 19:28)
o jie kažin į kitus miestus siunčia?

manau siuncia, kur jiems detis... biggrin.gif
Atsakyti