Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto pirkimas internetu

O kodėl nevažiuojat su taksi po tokio apsipirkimo?
Atsakyti
QUOTE(TSB @ 2011 06 28, 15:42)
O kodėl nevažiuojat su taksi po tokio apsipirkimo?



Nuo siol turbut teks taip ir daryt, cabai diena turbut nera brangus g.gif
Atsakyti
Teko ne karta apsipirkti internetu smile.gif tiksliau 'tesco' pirkau ir vaisius, ir darzoves, ir mesa, viska gavau tikrai ilgesnio galiojimo nei buciau gavusi parduotuvej, pomidoro nei vieno nebuvo per minksto ar puti pradedancio, visos darzoves sviezios. O be to ir pastebejau,akd maziau visokiu ss prisiperki, nes kai eini parduotuve, tai to reikia, tai tas skanus, tai tas papigiai (o jei dar alkanas nuvaziuoji), o internetu nusiperki to ko reikia . bet kadangi masina turim, tai ne taip daznai internetu perkam, mat vaziuojam paprasta darbo diena i parduotuves,kada ir zmoniu maziau ir pasirinkimas didesnis smile.gif
o perku tesco todel,kad ne karta uz surinktu tasku skaiciu i legolenda vaziavom, masinai recovery paemem ir dar visokiu mazmoziu ax.gif
Atsakyti
Mes emem kelis kartus is Sainsbury, gali uzsisakyt kada turi laiko prie kompo prisesti, pasirinkti atvezimui diena ir laika (veza ir vakarais, kad po darbo jau namie gali but ir savaitgaliais). skirtingos prekes- sudetos i skirtingu spalvu maiselius, tai saldyti pvz violetiniam, darzoves ir kas gali but kambario temperaturoj- orandziniam ir is saldytuvo dar kitoj spalvoj. As siaip gan isranki kol issirenku mesos gabala kuris patinka, vista kuri atrodo normaliai ir pan, bet tikrai gerai parinkta viskas buvo thumbup.gif jokiu nusiskundimu neturejau schmoll.gif vairuotojas lyg ir klause ar noriu kad i buta atnestu, bet man ir iki duru uzteko ax.gif
Atsakyti
pirkau keleta kartu is sainsbury-jokiu nusiskundimu,atveza pasirinktam laiko tarpe.ir kaip jau minejao-neprisiperki nesamoniu,nes ju nori ta momenta.o ir su vaisiais ir darzovem-jei uzsisakei pvz 1kg-tai tiek ir gausi(plius minus),nes as dedu 'is akies'
Atsakyti
Nu va, ir geru atsiliepimu yra, turbut isbandysiu ant savo kailio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2011 06 28, 13:42)
Esu isbandziusi beveik visus prekybos centrus perkant internetu  4u.gif

As irgi biggrin.gif

QUOTE(Viltuke84 @ 2011 06 29, 08:22)
Nu va, ir geru atsiliepimu yra, turbut isbandysiu ant savo kailio  biggrin.gif

Zinoma bandyk mirksiukas.gif

Man tai dar geresnius produktus atveza, nei buciau gavus parduotuvej. Niekada neteko nusivilt. Kad neatveztu pigaus pakaitalo vietoj prekes kurios neturi, reik nuimt pauksciuka ten kur pilnas uzsakymas jau surinktas.
Man neretai atsiuncia i emeila voucerius -£10 arba free delivery virs £50. Pirmakart perkant irgi galima susirast nuolaidu. Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltuke84 @ 2011 06 28, 17:07)
Nuo siol turbut teks taip ir daryt, cabai diena turbut nera brangus  g.gif


Ziurint koks atstumas nuo parduotuves. Mes jai vaziuojam didziajam apsipirkimui, tai uz mini cab mokam tik 4sv o man geriau jau internetu uzsisakyti tai man ir iki duru laipteliais sunesa biggrin.gif
Atsakyti
Mes prekinames tik internetu- Ocado. Jau virs metu naudojames ir esame labai patenkinti-maistas sviezias, atvaziuoja visada laiku, jokiu nusiskundimu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
praeita savaite prekinaus internetu. viskas labai super thumbup.gif
Ateinancia bandysiu asdoj biggrin.gif
Patogu kaip, nei tampytis, nes neturim masinos, susitaupo, nes neprisiperki beleko thumbup.gif
tik sia savaite mesa mesinej pirksiu, matysu kaip pigiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Terapankė @ 2011 06 28, 15:53)
Nusipirkit tuos tases ant ratu, man visai patogiai atrodo  bigsmile.gif


>>Mes viena toki turim ir kaskart naudojam pagal paskirty.. blush2.gif

.....Reikes ir man internetini maisto apsiprekinima kad abndyt.. blush2.gif ..Siaip man rodos Sainsbury produktai kiek pigesni..ar ne ?? ..Tik paukstiena mesinese visad geresne kaina..Gal kas paaiskintu kur gaut hormonu nepripompuotos vistienos?
Atsakyti
QUOTE(uzsiemusi @ 2011 07 10, 12:50)
Gal kas paaiskintu kur gaut hormonu nepripompuotos vistienos?

O ar yra tokios apskritai?

As stengiuos pirkti tas vistos dalis, kur jie kaupiasi maziausiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzia: 11 liepos 2011 - 10:24