Įkraunama...
Įkraunama...

Tolima Australija

AAAAj aš tai apie AU pagalvojau čia, net nusistebėjau
Atsakyti
Jurgele, o kodel jus gryzot lietuvon?
Atsakyti
Krumkrum, kaip suprantu dabar jau esi vyresnė, nebe studenčiokė, bet iš tamstos pasisakymų nesupyk, tik nepanašu kad patirties daugiau įgijusi smile.gif


QUOTE(Supo @ 2013 01 19, 00:18)
Jurgele, o kodel jus gryzot lietuvon?


Dėl pinigų stygiaus smile.gif Liko pinigų suma už kurią arba galėjau sumokėti už mokslą 3 mėn į priekį (vizos garantas) ir tikėtis kad kažkas pasikeis arba nusipirkti bilietus namo. Pasirinkom antrą variantą.

Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2013 01 19, 10:14)
Krumkrum, kaip suprantu dabar jau esi vyresnė, nebe studenčiokė, bet iš tamstos pasisakymų nesupyk, tik nepanašu kad patirties daugiau įgijusi smile.gif
Dėl pinigų stygiaus smile.gif Liko pinigų suma už kurią arba galėjau sumokėti už mokslą 3 mėn į priekį (vizos garantas) ir tikėtis kad kažkas pasikeis arba nusipirkti bilietus namo. Pasirinkom antrą variantą.


Man su savo patirtim bent jau nera teke grizti is uzsienio nesugebejus susirasti jokio darbo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
na merginos, gal nebesisvaidykim pagaliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krumkrum @ 2013 01 19, 10:52)
Man su savo patirtim bent jau nera teke grizti is uzsienio nesugebejus susirasti jokio darbo biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Eidama visiškai prieš save, tau asmeniškai palinkėsiu, kad šitie žodžiai atsigręžtų su kaupu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2013 01 19, 21:50)
Eidama visiškai prieš save, tau asmeniškai palinkėsiu, kad šitie žodžiai atsigręžtų su kaupu smile.gif


Koks zemas jusu lygis...nuosirdziai gaila man tokio zmogaus, ir tiek verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(krumkrum @ 2013 01 20, 10:04)
Koks zemas jusu lygis...nuosirdziai gaila man tokio zmogaus, ir tiek verysad.gif


lotuliukas.gif Veidrodį namie turi ar tik AUS užkalus milijoną įsigysi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgele @ 2013 01 19, 21:50)
Eidama visiškai prieš save, tau asmeniškai palinkėsiu, kad šitie žodžiai atsigręžtų su kaupu smile.gif


doh.gif doh.gif
man tarodo, kad cia greiciau pries Jus tas pyktis atsigres ax.gif
Atsakyti
Jei pastebėjot, čia yra "Įvairių šalių mamų pokalbių" skyrelis, o ne konsultacijų, kaip išvykti į Australija forumas. Eikit į Bitės forumą ir klausinėkit. Ten visi klausimai tokie patys ir visi susirinkę juos aptart.
Išties, nebesinori čia užeit, nes UŽKNISO tas pats per tą patį.
Atsakyti
Sveikos,

Sakykite, jei darytis studentiska viza i AU, tai kur geriausia kreiptis? Nes teko bendrauti su ''studijosaustralijoje'' ikureju, tai labai jau brangu pas ji..

Gal galite pasidalinti, jei kas nors daretes studentiska viza, kaip, kur, kiek kainavo ir t.t..

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(dianela-xx @ 2013 01 23, 20:23)
Sveikos,

Sakykite, jei darytis studentiska viza i AU, tai kur geriausia kreiptis? Nes teko bendrauti su ''studijosaustralijoje'' ikureju, tai labai jau brangu pas ji..

Gal galite pasidalinti, jei kas nors daretes studentiska viza, kaip, kur, kiek kainavo ir t.t..

Aciu.

smile.gif nepatingekit paskaitineti temos..
Jurgele pagal studentiska vaziavo..
Atsakyti