Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo šokiai

QUOTE(vavux @ 2007 04 19, 09:48)
as soku impuls plius zirmunuose wink.gif o destytoja Renata smile.gif Siaip tikrai labai miela ir gerai moku smile.gif
Bet as i tas treniruotes einu kai uzsimanau. ir toks nenuoseklus ten mokymasis, nes kai spoto klube, tai pritaikyta, kad visiems tiktu. del to, kaip ir nera jokios sistemos. tiesiog mokaisi judesius.

Kiek zinau, yra tik kelios profesionalios treneres ir dauguma ju dirba sporto klubuose. Beje, Renata viena is ju. Kazin ar rasi ka profesionaliau. Yra dar Orientalijos sokiu studija ir 7 muzose taip pat pilvo sokiu pamokos.
Atsakyti
Na, taip, as sutinku, kad ji gerai moko, bet tos treniruotes pritaikytos daugumai, ir progresuoti, kaip ir nera sansu smile.gif na, yra visi tie lygiai, bet vis vien. as noreciau eit i grupe, kuri mokytusi tam tikro sokio, o ne tik jo elementu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2007 04 20, 19:39)
Na, taip, as sutinku, kad ji gerai moko, bet tos treniruotes pritaikytos daugumai, ir progresuoti, kaip ir nera sansu smile.gif na, yra visi tie lygiai, bet vis vien. as noreciau eit i grupe, kuri mokytusi tam tikro sokio, o ne tik jo elementu smile.gif

Net nezinau ka tau patart g.gif Bet kur mokina atskiru judesiu, o paskui sujungia i kokia nors kompozicija. Gali pabandyti nueiti i Orientalija. Ten kiekviena karta po apsilimo mokomasi kokios nors kompozicijos ir kiekviena karta buna vienas ar pora nauju judesiuku mirksiukas.gif
Atsakyti
tai as ir galvoju ten nueiti smile.gif tik dabar laiko neturiu smile.gif gal vasara pabandysiu smile.gif
Atsakyti
Merginos, ką galėtumėte pasakyti apie "DANCEPLANET" klube vedamus šokių užsiėmimus. Ten yra ir rytietiškų ir egzotiškų šokių užsiėmimai. Aš tokia pasimetusi, nežinau ką pasirinkti, patiktų ir Lotynų Amerikos šokiai,tik jie gan velokai vedami-nuo 21val. Ir dar viena problemėlė,man jau virš 30m., ar nesu persena?
Atsakyti
Devde, nesijaudink del amziaus smile.gif
As ten lankiau sokius, bet ne rytietiskus, o kazkokius pagal pop muzika smile.gif
o rytietiskuose vietos nebuvo, bet ten kiek maciau tikrai ne 16metes lanke smile.gif siaip ten visai faina smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
pasidalinsiu ir as savo patirtimi smile.gif
as Orientalijoje vaikstau, jau 13 val sokau tenai. Ten anksciau mineta Irina dirba, tai pas ja tikrai labai smagu - kiekviena karta naujos kompozicijos budavo, skirtingai judesiai sujungiami, aiskiai ir greitai paaiskina kas ir kaip, pataiso jei negerai - zodziu smagu ir uzkabina labai. Taciau ten kazkas pasikeite ir Irina dabar lygtais moko pazengusias, o pradinukems kliuvo kita trenere, tai kazkaip... na... unsure.gif praeina man noras ten vaiksiot. Kai jau 5-ta karta tau aiskina kaip op'us-drop'us daryti ir tai trunka minimum 5 min, tai imi kristi i nevilti ir gaila treniruotes laiko. Plius jos kompozicijos nuobodziai trumpos ir maza to - jau trecia savaite nesikeicia verysad.gif Taigi siuo metu as visai nerekomenduociau i Orientalija eiti.
Atsakyti
aš irgi nerekomenduoju Orientalija. Instruktorės kaip mašinos, be jokio užsidegimo veda pamokas, čia visgi šokiai. Ir tiesa sakant, jos net normaliai išaiškint negali. O klaidingai šokio technikos mokytis nesinori. Kol Body gym vyko Irinos užsiėmimai - visiem prieinama buvo. Dabar Orientalijoj kainos kosminės, ir dar pas Irina nepakliūsi. Tiesa sakant ir pas ją nebesinori, ten susidarius atskira šokeju kasta, ale šou grupė lotuliukas.gif kurių tobulėjimas baigėsi ties antrais metais, o ir merginos save labai aukšto lygio šokėjomis laiko(pagrinde dėl jų ir atmosfera prasta), tačiau tik eiliniai Irinos klonai, jokio individualumo, kaip su plaktukais kala...

Ir apskritai, kai komercija, šokio kokybė kaip tokio nukentėjo, labai daug ne rytietiškos improvizacijos. Kas domisi - supranta.
Atsakyti
Sveikos
as iggi lankiau pilvo soki Impuls Plius zirmunuose, pas Renata, man tikrai pas ja patiko, nes ji stato ir technika, o ne tik parodo judesius. Gal but tai tikrai daugiau skirta daugumai, bet man, asmeniskai kaip tik ir tiko :-) Buvo ir judesiai ir kompoziciju gabaliukai. Tikrai rekomenduoju pas ja eiti.

Na o darzelyje, dukstu g.14 - tai as ten buvau paradomojoje pamokoje, trenere buvo pati savininke - Tatjana - tai galiu pasakyti kad tai grynas isuabas verysad.gif Saleje buvo viena metrgina, tai ji geriau soke nei trenere, as po uzsiemimo paklausiau - gal ji lanke anksciau pilvo soki, ji atsake kad ne, tiesiog ji yra sokeja.
Tai va toks tel lygis...
Pabandysiu dar 7muzos - paziuresiu kas is to iseis, nes impulsas ,man po darbo visai ne pakeliui...
Atsakyti
Labutis visoms,

Noreciau pasidalinti ir as savo patirtimi pilvo sokiuose. Lankau pas renata impuls + tikrai fainai veda ir esu begalo patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , gerai paaiskina elemento ir judesio technika.
Atsakyti
hi.gif
O aš buvau naujoj Renatos mokykloje-pirmoje-parodinėje pamokoje,tai man labai patiko .Tik lankyt dar nepradėjau verysad.gif ,mažosios neturiu kur dėti.Tai va,tenka laukt rudens ir jau tada..... assa.gif Manau bus pradedančiu grupė g.gif
Ir dar...Jos mergaičių grupė, vykusiame pilvo šokių festivalije,užėmė 1-ą vietą first.gif .
Atsakyti
Renata tikrai laaaabai nereali trenerė.Lankau pas ją dar nedaug..tik gerus 8 mėn. bet šokt jau gerokai pramokau ir keliuose pasirodymuose sudalyvavau...vienas iš jų-Vilnius Orientalis 2008 thumbup.gif KAi pagalvoju...dabar manęs turbūt nieks nepriverstų mesti šokių..aš juos tiesiog įsimylėjau wub.gif wub.gif
Atsakyti