Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo šokiai

QUOTE(Leila83 @ 2008 07 17, 13:15)
As soku pilvo soki. Ismokau didziaja dali pati, siek tiek lankiau studija Vilniuj.


Pati g.gif sveikinu tave, tik pasistojo klausymas ar techniskai atliekami pilvo sokiu judesiai ??? Nes jei neesi buvusi sokeja tai tikrai nera lengva,
Anyway sveikinu thumbup.gif
O as jau uzsirasiau i nauja Renatos arabic dance sokiu mokyklos sezona,va...

sokiai.gif sokiai.gif sokiai.gif sioje mokykloje destoma tik Egipto stilius. Mano mylimiausias egypt.gif
Atsakyti
QUOTE(saules spindulelis @ 2008 08 03, 10:24)
Pati  g.gif  sveikinu tave, tik pasistojo klausymas ar  techniskai atliekami pilvo sokiu judesiai ??? Nes jei neesi buvusi sokeja tai tikrai nera lengva,
  Anyway sveikinu  thumbup.gif
O as jau uzsirasiau i nauja Renatos arabic dance sokiu mokyklos sezona,va...

sokiai.gif  sokiai.gif  sokiai.gif  sioje mokykloje destoma tik Egipto stilius.  Mano mylimiausias  egypt.gif



Na soku nuo vaikystes, o baziniu judesiu aisku pas pilvo sokio mokytojas mokiausi 4u.gif bet sokiu programa sau susikuriau pati 4u.gif
Atsakyti

gal kas turi info, kur ir kaip dabar Renata moko pilvo sokio? noreciau bent i viena treniruote nueiti pabandymui wub.gif
Atsakyti
na, as jau ne pas viena mokytoja lankius, taip kad turiu su kuo lyginti.
nenoriu nieko smeizti, bet pas Renata man kazkaip nepatiko. man ji kazkokia chaotiska pasirode. bet gal del to, kad sporto klube. Nors lankiau ir pas Gulnora sporto klube, tai ji labai gerai treniruote paruosdavo. viskas is eiles, sistemingai. na, bent jau man taip patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2008 10 08, 15:27)
na, as jau ne pas viena mokytoja lankius, taip kad turiu su kuo lyginti.
nenoriu nieko smeizti, bet pas Renata man kazkaip nepatiko. man ji kazkokia chaotiska pasirode. bet gal del to, kad sporto klube. Nors lankiau ir pas Gulnora sporto klube, tai ji labai gerai treniruote paruosdavo. viskas is eiles, sistemingai. na, bent jau man taip patinka smile.gif

o kur Gulnora butu galima rasti?
as tiesiog issigandusi, kad mano trenere i Lietuva negris verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sil @ 2008 10 08, 16:25)
o kur Gulnora butu galima rasti?
as tiesiog issigandusi, kad mano trenere i Lietuva negris verysad.gif


Oi, Gulnora jau mokina pilvo sokio? As su ja kazkada mokinausi pilvo sokio pas Irina is Orientalijos. Ir Renata irgi ten mokesi. O kokia tavo mokytoja buvo, kur nebegris i Lietuva? As pries mazdaug 3 metus labai intensyviai sokau, dabar vel noriu tik svarstau kur g.gif
Atsakyti
as bandau siandien i 7muzas patekti, nes jau nusibodo 3 savaites be sokiu blush2.gif ax.gif doh.gif
Atsakyti
vakar pabandziau...
siandien bandau 'zvaigzdziu taka' blush2.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Sveiki biggrin.gif Aš rudenį pradėjau lankyti pradedančiųjų pilvo šokius pas Iriną iš Orientalijos smile.gif Ir galiu pasakyti kad man labai patinka, ji labai aiškiai paaiškina, parodo judesius, po to jungiam juos į šokius, kartais būna "laisvos" pamokos, kai improvizuojam pagal muziką. Tikrai nėra taip, kaip čia kažkas rašė, jog ji mokina tik pažengusius blink.gif Man patinka tai, kad matosi, jog jai labai patinka šokti, ir ji tai daro su džiaugsmu, tai labai uždega norą pačiai mokytis rolleyes.gif Kitų mokytojų nemačiau, tik vieną kartą kai Iriną pavadavo, na bet čia pagal skonį, kai kuriems gal reikia apie dropus ir opus aiškinti penkias minutes =]
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2008 10 08, 14:27)
na, as jau ne pas viena mokytoja lankius, taip kad turiu su kuo lyginti.
nenoriu nieko smeizti, bet pas Renata man kazkaip nepatiko. man ji kazkokia chaotiska pasirode. bet gal del to, kad sporto klube. Nors lankiau ir pas Gulnora sporto klube, tai ji labai gerai treniruote paruosdavo. viskas is eiles, sistemingai. na, bent jau man taip patinka smile.gif

Sveiki ash ir lankiausi pas gulnora, be galo patikdavo. viskas palaipsniui ir graziai. ir siaip labai maloni.
Atsakyti
QUOTE(vavux @ 2008 10 08, 15:27)
na, as jau ne pas viena mokytoja lankius, taip kad turiu su kuo lyginti.
nenoriu nieko smeizti, bet pas Renata man kazkaip nepatiko. man ji kazkokia chaotiska pasirode. bet gal del to, kad sporto klube. Nors lankiau ir pas Gulnora sporto klube, tai ji labai gerai treniruote paruosdavo. viskas is eiles, sistemingai. na, bent jau man taip patinka smile.gif


Kiekvienas renkasi sau mokyta pagal save. Kas jam priimtiniausia. Ir ka ir kaip jis nori ismokti. Tikriausiai ne i ta lygi pakliuvote ir vadinate tai chaosu. Nemokant judesiu, neturint patirties jus ir nesugebejote tai atlikti. As lankau pas Renata ( buvau ir pas kitas,kad issirinkciau tai kas man patinka ) ir galiu tvirtai pasakyti ,kad tikrai duoda daug informacijos apie laikysenos ( kas yra tikrai begalo svarbu ), technikos ir visokios kitos informacijos.
Prireikus Renata visada mielai paaiskina individualiai. Tik nebijokite klausti.
Geriausias mokytojo ivertinimas tai mokiniu laimejimai konkursuose. O jos mokines uzima pirmas vietas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Su geriausiais linkejimais mergaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Geriausias mokytojo ivertinimas tai mokiniu laimejimai konkursuose. O jos mokines uzima pirmas vietas.





absoliuti nesamone....nesakau kad Renata bloga trenere,bet jaigu viena karta laimejo pirma vieta jos grupe ir tai tik todel kad nebuvo is ko rinktis,tai nereiskia kad ji pati geriausia...na zinoma,kiekviena varlyte savo bala giria.. smile.gif
Atsakyti