Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis,12 tema

QUOTE(convict @ 2011 10 08, 17:39)
Ai mes svogunus megstam ir dar dideliais kiekiai, tai jau kaip jie patiekiami nesvarbu blush2.gif  beto gi nusibliaut negyvai galima kol sutarkuotum viena ar ne? blush2.gif


As tai prisipilu i burna vandens, tada neasaroja akys : thumbup.gif
Atsakyti
seniai cia nebuvau, o kiek uzkandziu bigsmile.gif

QUOTE(L'aurora @ 2011 10 03, 16:28)
sveikutes. nepamenu, kieno ideja buvo bulviu lizdeliai (labai labai aciu uz ja), bet parodysiu savuosius, kuriuos pagaliau padariau siandien nusipirkusi silikonine formele.


bijau prisimeluot, bet man rodos as uzvedziau su tais lizdeliais blush2.gif

kokie taviskiai grazus wub.gif graziai bulvytes sugulusios ir iskepusios thumbup.gif

QUOTE(mamkaa @ 2011 10 03, 17:57)
man tie lizdeliai labai universalus. Visko i juos gali prideti. as tokius darau su silke, kazkada pas neryte bloge radau ir per kiekviena baliu jie ant stalo buna, ir skanu ir grazu.

taip taip drinks_cheers.gif i juos dedu tiek kepta, rukyta mesa, zuvi, silke, darzoves thumbup.gif

o kad netusciazodziauti atnesu uzkandeliu lekste, paruosiau is to ka namie radau, suzinojau, kad uz keliu val. turesim sveciu, reikejo suktis is padeties rolleyes.gif

user posted image

krepseliuose salota, krienai, kepta ispjova ir spanguoliu dzemas, sumustinukai su kiausiniu, maonezu ir ikrais, sumustinukai su silke, svogunu ir kornisonu, bei farso rutuliukai su pomidoriuku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 09 spalio 2011 - 23:08
QUOTE(Nerytė @ 2011 10 10, 00:06)
seniai cia nebuvau, o kiek uzkandziu bigsmile.gif
bijau prisimeluot, bet man rodos as uzvedziau su tais lizdeliais blush2.gif

kokie taviskiai grazus wub.gif  graziai bulvytes sugulusios ir iskepusios thumbup.gif
taip taip  drinks_cheers.gif i juos dedu tiek kepta, rukyta mesa, zuvi, silke, darzoves  thumbup.gif


aciu ax.gif
na, kad ir kas tuos lizdelius parode, esu dekinga 4u.gif neseniai isigijau keksiuku formele, tad reikes jorksyro pudingus pabandyt. o dar toks klausimas... tie pudingai gaunasi tokie idube ar cia su rankomis pamaigyt juos reikia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L'aurora: 09 spalio 2011 - 23:24
QUOTE(L'aurora @ 2011 10 09, 23:23)
aciu ax.gif
na, kad ir kas tuos lizdelius parode, esu dekinga  4u.gif  neseniai isigijau keksiuku formele, tad reikes jorksyro pudingus pabandyt. o dar toks klausimas... tie pudingai gaunasi tokie idube ar cia su rankomis pamaigyt juos reikia?

o su pudingais tai uzvede DaivaP cia visas biggrin.gif kepiau ir as juos, jie gaunasi idube smile.gif tik man skylute gaunasi ne paciam centre, o siek tiek sone, o pas Daivute jie labai dailus gaunasi wub.gif
beja, pagal lygiai toki pati recepta ir J. Oliveris juos kepa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurora @ 2011 10 10, 00:23)
tad reikes jorksyro pudingus pabandyt. o dar toks klausimas... tie pudingai gaunasi tokie idube ar cia su rankomis pamaigyt juos reikia?

Tikrai su rankomis nieko nereikia spausti biggrin.gif Jie patys turi išsipūsti ir taip gaunasi ta duobutė smile.gif Sėkmės bandant 4u.gif
QUOTE(Nerytė @ 2011 10 10, 09:24)
o su pudingais tai uzvede DaivaP cia visas biggrin.gif kepiau ir as juos, jie gaunasi idube smile.gif tik man skylute gaunasi ne paciam centre, o siek tiek sone, o pas Daivute jie labai dailus gaunasi  wub.gif
beja, pagal lygiai toki pati recepta ir J. Oliveris juos kepa thumbup.gif

Kodėl pas tave skylutė šone, tai niekaip nesuprantu biggrin.gif Jau nebesuskaičiuosiu, kiek kartų juos kepu, visada skylutė vietoje biggrin.gif
Geras! Ir Oliveris taip kepa bigsmile.gif

Tavo užkandžių lėkštė wub.gif Nugarinė su spanguolių džemu nuostabi wub.gif
Atsakyti
Oliverio pudingai (tik jis nelaiko per nakti)
http://www.youtube.c...p;v=9hEOEB5i4uM
ir antra dalis
http://www.youtube.c...1&v=hLz_yv-QBeY

o man panasiai gaunasi i siuos
user posted image
jie pasisuka i sona

Atsakyti
Perlinių kruopų mišrainė

200 g virtos jautienos
perlinių kruopų
1 raudono svogūno
2 rauginti agurkai
2 nedidelės virtos morkos
majonezo/grietinės
druskos, pipirų pagal skonį
petražolės

Perlines kruopas perplauname šaltu vandeniu ir išverdame pasūdytame vandenyje. Išvirusias kruopas supilame į kiaurasamtį, kad nuvarvėtų.
Agurkus,svogūną,morkas ir jautieną supjaustome kubeliais.
Dedame smulkintas petražolės,pipirus, grietinę,majonezą ir išmaišome.
Jei reikia dedame dar druskos.

user posted image
user posted image

Aštrios baklažanų salotos

baklažanas 1 vnt.
geltona paprika 1 vnt. (gali būti ir žalia arba raudona)
česnakai pagal skonį, aš sunaudojau 3 skilt.
aliejus kepimui
actas 9% 50 ml.
biški druskos,petražolės
čili pipiras pagal skonį (galima ir be jo)

Baklažaną nulupame, supjaustome šiaudeliais, pabarstome druska ir paliekame pastovėti 10-15 min.
Kai pastovės apkepiname aliejuje kol gražiai paruduoja.
Išimti iš keptuvės sudėti ant popierinio rankšluosčio kad sugertų aliejaus perteklių.
Papriką ir česnaką labai smulkiais sukapoti.
Petražolės supjaustyti.
Į salotinę dedame baklažanus,papriką,česnaką,petražolės ir užpilame acto.
Išmaišome ir paliekame pastovėti.
Aš laikiau per naktį.


user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 11 spalio 2011 - 12:57
sveiki, o tuos krepselius is bulviu ,idomu is vakaro galima pasidaryt, nesuminktes per nakti? o kepant dujiniai orkaitei ir gausis?nes man rodos , kad taip graziai apskrunda tik elektriniai orkaitei? ir i kokius krepselius(popierinius, silikoninius) dedate ta bulve sutarkuota?
Atsakyti
Elena, abejos salotos tiesiog fantastiskos, taip ir prasosi buti pagamintos thumbup.gif
Apipavidalinimas, foto first.gif

Beje, o kaip tau paciai baklazanu salotos? Koks skonis? Patiko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brashke77: 12 spalio 2011 - 15:47
QUOTE(brashke77 @ 2011 10 12, 16:47)
Elena, abejos salotos tiesiog fantastiskos, taip ir prasosi buti pagamintos  thumbup.gif
Apipavidalinimas, foto first.gif

Beje, o kaip tau paciai baklazanu salotos? Koks skonis? Patiko?



4u.gif

Patiko žiauriai doh.gif Vėl gaminsiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2011 07 28, 09:52)
Sausainiukai su sūriu


Jums reiks formos koldūnams
1 įpakavimas tešlos bemielės
tarkuoto sūrio maždaug 200 gr.
kiaušinio plakinio patepimui



Turiu klausimėlį 4u.gif O tešlą geriau pirkti ar įmanoma ir pačiai pasigaminti g.gif Gal kuri gaminote ir galite tešlos receptu pasidalinti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rebutia: 13 spalio 2011 - 01:05
QUOTE(Ulė @ 2011 04 16, 05:05)
Krevetes pašlakstyti citrinos sultimis, galima vos druska, pipirais.
Supjaustyti kubeliais sūrį, persmeigti smeigtuku krevetę ir papuošti alyvuoge.


O kaip paruosti krevetes? ax.gif Nes niekad su jomis nedraugavau,bet noriu isiteikti mb per jo gimtadieni ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 15 spalio 2011 - 19:26