Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis,12 tema

Aciu. Teks ryt tada pirkt lekt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2011 12 28, 16:33)
Ant jos uzpilti is darzoviu pagaminta marinata ir taip ji savaime susimarinuos.  mirksiukas.gif

Pasidariau sita marinata uzpyliau zuvi ,bet zuvis dumblu atsiduoda {ar cia tik lydekos } doh.gif gal kazka ne taip padariau ? g.gif gal yra kokiu gudrybiu ta dumblo kvapa pasalint ?
Atsakyti
QUOTE(kaleva @ 2011 12 31, 11:50)
Pasidariau sita marinata uzpyliau zuvi ,bet zuvis dumblu atsiduoda {ar cia tik lydekos } doh.gif  gal kazka ne taip padariau ? g.gif  gal yra kokiu gudrybiu ta dumblo kvapa pasalint ?

as, zinokit, nenaudoju lydeku ir karpiu, del tos pacios priezasties, nes man jos taip pat atsiduoda dumblu doh.gif O siuo atveju, vargu ar ka bepakeisit g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleva @ 2011 12 31, 11:50)
Pasidariau sita marinata uzpyliau zuvi ,bet zuvis dumblu atsiduoda {ar cia tik lydekos } doh.gif  gal kazka ne taip padariau ? g.gif  gal yra kokiu gudrybiu ta dumblo kvapa pasalint ?

As irgi nepernesu, kai zuvis dumblu atsiduoda. Tokiu atveju padeda tik citrinos sultys.
Atsakyti
Kad žuvis dumblu neatsiduotų reikia ją pamirkinti piene, esu išbandžiusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2011 12 31, 13:36)
as, zinokit, nenaudoju lydeku ir karpiu, del tos pacios priezasties, nes man jos taip pat atsiduoda dumblu  doh.gif O siuo atveju, vargu ar ka bepakeisit  g.gif

todel ir nepasigendu namuos zuvies del to kvapo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2011 12 31, 13:36)
as, zinokit, nenaudoju lydeku ir karpiu, del tos pacios priezasties, nes man jos taip pat atsiduoda dumblu  doh.gif O siuo atveju, vargu ar ka bepakeisit  g.gif

Vyras ir visi zuvi vis del to ivertino labiai puikiai ,sake tokios skanios dar neragave thumbup.gif sake nepalyginsi kur kiause ir miltuose pavoliota ir paskui apkepta doh.gif kita kart kai darysiu pirma to kvapo atsikratysiu ir i marinata maziau truputi acto pylsiu biggrin.gif aciu uz recepta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleva @ 2012 01 01, 18:00)
Vyras  ir visi zuvi vis del to ivertino labiai puikiai ,sake tokios skanios dar neragave  thumbup.gif  sake nepalyginsi kur kiause ir miltuose pavoliota ir paskui apkepta  doh.gif  kita kart kai darysiu pirma to kvapo atsikratysiu ir i marinata maziau truputi acto pylsiu  biggrin.gif  aciu uz recepta  4u.gif

zinokit, pas mane sia zuvi puikiai ivertino vyriskoji puse, o moteriskajai labiau buvo su darzovemis (morka, svogunai ir agurkas) marinuota zuvis, ji svelnesne, pirmoji tokia intensyvoka.
Atsakyti
Sluoksniuotos tešlos vamzdeliai su varškės kremu ir karamelizuota vištiena

user posted image

Tai labai paprastas, bet neprastas užkandis.

Reikės

Sluoksniuotos bemielės tešlos
Philadelphia varškės kremo
2 a.š. su kaupu česnako granulių
Alyvuogių aliejus
Druska
Pipirai
Virta vištiena
1 a.š. medaus
1 a.š. austrių padažo (jo galima nedėti)

Iš sluoksniuotos tešlos išsikepti vamzdelius. Aš paimu paprasto popieriaus, iškerpu keturkampius (dydis, kokio tik norit), popierių aptraukiu folija ir susuku vamzdelius. Ant viršaus apsuku sluoksniuotą tešlą ir aptepu kiaušinio plakiniu. Pašauti į orkaitę 190 temp, kol paruduos.
Virtą vištieną supjaustyti juostelėmis, apkepti keptuvėje su medumi ir austrų padažu, atvėsinti.
Kremui, česnako granules, užpilti 1 a.š. aliejaus, kad išbrinktų. Kremą gerai išsukti su česnako granulėmis, druska ir pipirais. Paimti atvėsusį vamzdelį, dėti vištienos gabalėlį, užpurškti šiek tiek kremo, vėl vištienos, kremo ir t.t. Turi gautis sluoksniais. Viskas. Skanaus !!!
Atsakyti
Mano gamintos salotos Saulėgraža
user posted image
Šaltinis http://skanusgyvenim...saulegraza.html
Atsakyti
QUOTE(Aleja.lt @ 2011 11 30, 18:24)

SILKĖ PATALUOS






Sekmadienį gaminau - laaabai skanu thumbup.gif!
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 12 28, 16:07)
.jie jau taip parduodami,nieko daryti nereik,dezutese, uzpilti aliejumi su prieskoniais 4u.gif

O kur ju yra pirkti,taip norejau vaikucio gimtadieniui patiekti ta vainika,bet niekur tu graziuju kamuoliuku neradau,ir jei nesunku imeskit foto kaip atrodo ta pakuote blush2.gif
Atsakyti