Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai - 8 tema

QUOTE(HellsBells @ 2011 07 12, 10:48)

Kaina tai isgazdino. O ka galit pasakyti apie hidrolata?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 11, 17:10)
Gal kas gali parašyti kokie aliejai įeina į KN deginimosi aliejų?

Nejaugi niekas neturėjo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 12, 14:41)
Nejaugi niekas neturėjo? 4u.gif


http://kosmetika.aro...t/lt/idegiorec/
4u.gif
Atsakyti
Papasakokit mergaites koks poveikis po tamanu?Gundausi ji nusipirkt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 07 11, 10:11)
O aš šiandien keliauju ten pirkti kremo nuo saulės, tai taip tikėjausi, kad ir apie nimbamedį kokių gerų naujienų išgirsiu ax.gif


deja...

QUOTE(griegzde @ 2011 07 12, 10:29)
Labai noreciau tuberozos pauostyti. Ar tikrai jis kvepia skaniai?


turiu hidrolata, labai super kvapas wub.gif
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 12, 19:13)
Papasakokit mergaites koks poveikis po tamanu?Gundausi ji nusipirkt 4u.gif


ankstesnese temose pasakota buvo ne karta jau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 07 12, 20:13)
Papasakokit mergaites koks poveikis po tamanu?Gundausi ji nusipirkt 4u.gif


Daug nepapasakosiu, nes pirkau užvakar ir tepiausi tik du kartus. Tai poveikio gerai dar nespėjau pastebėti smile.gif Kvapas - savotiškas. Bet kažkur buvo rašyta, kad smirda, tai visgi nepasakyčiau. Nors gal kažkam ir yra jis itin nemalonus. Bet arbatmedžio aliejaus kvapo aštrumas man žymiai bjauresnis.

Tepu koją ten, kur turiu neseną randą. Gal čia placebo efektas, bet lyg ir mažėja jis po truputį. Naudojau ir veidui. Manęs, rodos, nealergizuoja (tfu tfu tfu), neberia ir nejaučiu jokio keisto tempimo. Dėmelė, likusi po neseno spuogo, žymiai mažiau matosi. Ilgiau panaudojusi galėsiu daugiau parašyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vook @ 2011 07 08, 12:39)
ar levandų hidroliato kvapas turi priminti kažkokius grybus?  unsure.gif


Nusipirkau levandų hidrolatą (tik mano ne iš KN, bet nemanau, kad labai skiriasi) ir prisiminiau jūsų klausimą apie jo kvapą. Tai taip, levandų hidrolato kvapas gana specifinis, pati gal nebūčiau įvardijus kad kvepia grybais, bet kažkokio panašumo turi (nors pats kvapas man nėra nemalonus).
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2011 07 12, 10:29)
Labai noreciau tuberozos pauostyti. Ar tikrai jis kvepia skaniai?


tai jau neabejotinai labai skaniai kvepia hidroliatas cool.gif Tai yra prabangus gėliškas kvapas, ne per lengvas, ne per sunkus. Labai subalansuotas. Pasipurškus veidą, atrodo, nusikvepia, bet tarkim sušilus, palindus po dušu, jo aromatas atsiskleidžia vėl smile.gif

tam, kad kvapas laikytųsi ilgiau, hidrolatu galima purkštelėti plaukus wink.gif

iš tokių kvepalinių hidroliatų dar paminėčiau čampakų ir jazminaičių. Nors dėl pastarųjų galvos nesu pametusi, bet hidroliatą dėl jo lengvumo, kvapnumo sunaudojau su malonumu smile.gif

neutralus kvapas - sėklučių. Ypač lengvas, pieniškas su citrusine užuomina wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2011 07 14, 00:46)
tai jau neabejotinai labai skaniai kvepia hidroliatas  cool.gif Tai yra prabangus gėliškas kvapas, ne per lengvas, ne per sunkus. Labai subalansuotas. Pasipurškus veidą, atrodo, nusikvepia, bet tarkim sušilus, palindus po dušu, jo aromatas atsiskleidžia vėl smile.gif

tam, kad kvapas laikytųsi ilgiau, hidrolatu galima purkštelėti plaukus wink.gif

iš tokių kvepalinių hidroliatų dar paminėčiau čampakų ir jazminaičių. Nors dėl pastarųjų galvos nesu pametusi, bet hidroliatą dėl jo lengvumo, kvapnumo sunaudojau su malonumu smile.gif

neutralus kvapas - sėklučių. Ypač lengvas, pieniškas su citrusine užuomina wink.gif



Kas per velnias tos sėklutės? blush2.gif nu niekaip nesuprantu:)
Atsakyti
sėklučių hidroliatas. Čia jie, ne jos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 07 14, 08:11)
Kas per velnias tos sėklutės?  blush2.gif  nu niekaip nesuprantu:)

Arba citrininis arbatmedis kitaip ax.gif kam nepatinka arbatmedzio kvapas, o riebiai spuogotai odai jis labai tinkamas, tai sis hidrolatas labai puikus, visai neturi jokio arbatmedzio kvapo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2011 07 14, 09:09)
sėklučių hidroliatas. Čia jie, ne jos biggrin.gif



aaaa...čia netgi jie biggrin.gif ačiūsmile.gif visai nieko atrodo tas hidrolatas:)
Papildyta:
QUOTE(*skorpioniuke* @ 2011 07 14, 10:20)
Arba citrininis arbatmedis kitaip  ax.gif  kam nepatinka arbatmedzio kvapas, o riebiai spuogotai odai jis labai tinkamas, tai sis hidrolatas labai puikus, visai neturi jokio arbatmedzio kvapo  drinks_cheers.gif


Jau žinau koks bus mano sekantis pirkinys:)

tik tiek, kad aš naminių hidrolatų prisidarius kibirais biggrin.gif reiks ir tuos išnaudot:)


o aš žinokit nebegaliu, kaip man venas skauda doh.gif tiksliau koją toj vietoj, kur jos išsiplėtusios..ir dar sako, kad nuo stovimo darbo jos plečiasi.. man atrodo, kad nuo sėdimo ne ką mažiau doh.gif
Atsakyti