Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

senoji temačia
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti
piestukine mokytojai
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ADREV: 04 liepos 2011 - 14:11
user posted image
Atsakyti
[quote=sobieska,2011 07 04, 16:23]


Labai originaliai ir spalvos uzburiancios wub.gif
Atsakyti
Labos merginos, kad jau neturiu temos, tai nors čia pasivaidensiu biggrin.gif
Raktinė, užsakymas

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 07 04, 21:20)
Labos merginos, kad jau neturiu temos, tai nors čia pasivaidensiu biggrin.gif
Raktinė, užsakymas



labai grazu, labai labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2011 07 04, 21:20)
Labos merginos, kad jau neturiu temos, tai nors čia pasivaidensiu biggrin.gif
Raktinė, užsakymas



Super grazuole biggrin.gif wub.gif Ka temute uzrakino? cool.gif man 3 kart buvo...
Ar baigesi ir nepatvirtina?

Skirtukeliai...

user posted image

user posted image

Atsakyti
Ačiū, Whatever?

QUOTE(Džiuga+ @ 2011 07 05, 10:12)
Super grazuole  biggrin.gif  wub.gif Ka temute uzrakino?  cool.gif man 3 kart buvo...
Ar baigesi ir nepatvirtina?


Ačiū, 4u.gif
Joa, užrakino temą, nes aceit jau komercija, jei paraše yra neleistina informacija... Na, čia jei nori rasi prie ko prikibti ir ne vien pas mane, vieną karta netiko, kad paraše buvo el. paštas, paskui netiko, nes paraše buvo nauji daiktai sukelti (nors ir be kainų doh.gif ). Jaučiu kažkas paskundė, nes nugi neis ir netikrins visų parašų iš eilės. Nežinojimas taisyklių (nors maniau, jog gerai jas žinau) jau mano bėda. Kiti sau prekiauja batais ar kosmetika į valias ir nieko, o čia mat pasirodo negalima savo albume net netiesioginių nuorodų turėti... Ai, tegul, jei tik joms nuo to lengviau. Baisu ką ir paskayti, nes mat už ponių moderatorių veiksmų viešą aptarinėjimą irgi galima gauti "baudų" doh.gif Jos visada teisios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 05 liepos 2011 - 11:37
QUOTE(baltė @ 2011 07 05, 12:37)
Ačiū, Whatever?
Ačiū,  4u.gif
Joa, užrakino temą, nes aceit jau komercija, jei paraše yra neleistina informacija... Na, čia jei nori rasi prie ko prikibti ir ne vien pas mane, vieną karta netiko, kad paraše buvo el. paštas, paskui netiko, nes paraše buvo nauji daiktai sukelti (nors ir be kainų doh.gif ). Jaučiu kažkas paskundė, nes nugi neis ir netikrins visų parašų iš eilės. Nežinojimas taisyklių (nors maniau, jog gerai jas žinau) jau mano bėda. Kiti sau prekiauja batais ar kosmetika į valias ir nieko, o čia mat pasirodo negalima savo albume net netiesioginių nuorodų turėti... Ai, tegul, jei tik joms nuo to lengviau. Baisu ką ir paskayti, nes mat už ponių moderatorių veiksmų viešą aptarinėjimą irgi galima gauti "baudų" doh.gif Jos visada teisios.

sutinku, man irgi uzrakino ir nesupratau kodel.Viena karta buvo el pastas, bet po ispejimo ji istryniau, bet vistiek kazkas nepatiko.Esi teisus ar ne moderatorius bus visa galva teisesnis.
Grazus skirtukai wub.gif
Atsakyti
Balte gal serveteliu turi isikelus parase? Ju irgi negali but doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, ieskau dekupazuotos dezutes krikstynom, noretusi kazko su angeliukais, krikstysim mergaite, ilgis apie 35cm (jog tilptu zvake). Butu labai gerai, jog mamyte butu is Vilniaus 4u.gif
Atsakyti