Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(kvartetas @ 2011 07 05, 20:32)
Balte gal serveteliu turi isikelus parase? Ju irgi negali but doh.gif

Nu, ne, nėra, buvau įkėlus parodymui klientei, bet iš karto ištrinu, nors, žinau, ir pas ką yra servetėlės bei kontaktai, bet tas žmogutis man mielas ir jaučiu reikia až parašyt, kad išsitrintų, kad jos nenubaustų.

bio, daug merginų tuo užsiima, nubėk į skelbimų lentą į rankdarbių skyrelį 4u.gif
Atsakyti
nes mano buvo uzrakinta taip pat, pasirodo negalima serveteliu turet pavyzdziu doh.gif . as ju nepardavinejau. tik rinkdavosi zmogus motyva su kuo apipavidalinti . ai nu zodziu keistai ir tiek.

as ne karta esu radusi parasus ypatingai papuosalu su kainomis ir nieko egzistuoja tos temos biggrin.gif
Atsakyti
sobieska kaip visad, tobula smile.gif
Atsakyti
Pasivaidenu su savo ilgai kankintu (vasara visgi smile.gif ) komplektuku

Labai taškuotas ir labai mergaitiškas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 07 liepos 2011 - 08:01
Labai miela meškutė. Esu su šiuo paveiksliuku padariusi ir padovanojusi dėžutę taip pat.
Tai visuomet įdomu pažiūrėt kaip pas kitus gaunasi su tais pačiais paveiksliukais.
Aš nesugebu taip išgrynintai, viena spalva...visuomet primakaluoju šešėlių, taškiukų, dėmėlių etc. Vis pasižadu, kad dabar darysiu "švariai" ir nesigauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2011 07 07, 09:06)
Labai miela meškutė. Esu su šiuo paveiksliuku padariusi ir padovanojusi dėžutę taip pat.
Tai visuomet įdomu pažiūrėt kaip pas kitus gaunasi su tais pačiais paveiksliukais.
Aš nesugebu taip išgrynintai, viena spalva...visuomet primakaluoju šešėlių, taškiukų, dėmėlių etc. Vis pasižadu, kad dabar darysiu "švariai" ir nesigauna smile.gif

Aciu 4u.gif
Man dabar matyt toks periodas, kad norisi svaraus ir gryno, ne tik dekupaze blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 07 liepos 2011 - 08:13
user posted image

Maniškė meškutė.

user posted image
Atsakyti
Daili meskute 4u.gif Ir isties, visai kitokia smile.gif

Beje, merginos, klausimas ne i tema... Kur Vilniuje uz pinigelius spalvotai spausdina? Prireike ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 07 liepos 2011 - 08:28
Sobieska, Whatever?, Sig dailios dėžutės 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2011 07 07, 09:00)
Pasivaidenu su savo ilgai kankintu (vasara visgi smile.gif ) komplektuku
Labai taškuotas ir labai mergaitiškas smile.gif
[


Dailu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2011 07 07, 09:23)


Kur Vilniuje uz pinigelius spalvotai spausdina? Prireike ax.gif


Jei dar aktualu, esu spausdinus Akropolyje IIa. prie didziojo eskalatoriaus, interneto kavineje. smile.gif
Atsakyti
"Sirenų apsupty"

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti