Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(NeLina @ 2011 07 08, 08:12)

aciu 4u.gif
Atsakyti
Whatever taškuotoji dėžutė užkliuvo už akies ilgam 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 09 liepos 2011 - 11:27
Širdelės žavingos( jau kitur jas apžiūrėjau) wub.gif Išmonės kaip jau seniau sakiau tau netrūksta thumbup.gif Taip sakant veža bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grite: 09 liepos 2011 - 12:18
QUOTE(sobieska @ 2011 07 09, 11:24)
Whatever taškuotoji dėžutė užkliuvo už akies ilgam 4u.gif

user posted image



Gražus darbas. wub.gif wub.gif

Aš irgi galvoju pradėti užsiiminėti dekupažu. smile.gif
Atsakyti
Dziugos dezute "Sirenų apsupty" superine 4u.gif .
Whatever taskuota dezute labai daili wub.gif .
O Sobieskos darbai kaip visada zavus ir idomus 4u.gif.
Dar Sig meskute labai miela 4u.gif ir Baltes raktine kaip tik tokia, kokios as noreciau wub.gif blush2.gif .
Atsakyti
Ačiū....už tai jums dar viena širdelė 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Kiek gražių darbų wub.gif Šaunuolės visos thumbup.gif
Sobieska, Tau balionas už ištikimybę dekupažui 4u.gif
Atsakyti
Uoi...nesusiturėjau...atlėkiau baliončiko pasiimt smile.gif
Dėkui mamučiuk mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras mano labai taskuotai smile.gif

Sobiesko levandine grazi sirdele 4u.gif
Atsakyti
sobieska, patinka širdelės 4u.gif Kokiam čia tikslui jos? Na kaip tokia idėja kilo ax.gif
Atsakyti
Ačiū už gražius žodžius 4u.gif

Jei atsimenat mano ankščiau darytus keturkampius, ant mediniu padėkliukų darytus atvirlaiškius....tai čia viskas tas pats, tik kad MB iš faneros išpjaustė kitą jų formą, šiuo atveju širdelės...žmogutis užsisakė atvirlaiškių, tai va jam ir padariau keletu daugiau, kad turėtų galimybę rinktis smile.gif Ant kitos širdelės pusės galimi kam nors dedikacijos variantai ir jos tinka dovanojant ikomponuot į puokštes, galima prie jų pritvirtinti pinigėlius, galima įkomponuot į dovanos įpakavimą , galima šiaip pasikabint kaip interjiero dekoraciją ir t.t. čia jau kaip išneša fantazija
Šiaip širdutės nėra mano išmislas, jų įvairiais pavidalais :tiek minkštų medžiaginių, tiek veltų, tiek biserinių, tiek scrabinių, tiek dekupažuotų galima interneto platybėse atrast...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 11 liepos 2011 - 08:40
Whatever?, gražu wub.gif Čia matau jau toks stilius tavo, man labai gražu sterilūs darbai, pati pradžioje tokius dariau, o dabar terlioju biggrin.gif
Džiugos dėžutė kažkuo labai įdomi, patraukli (kaip visad) skilimas tai fantastiškas thumbup.gif
sobieska, na, negaliu, man labai prie dūšios toks stiliukas ir šiaip labai subrendę darbai, net ir smulkmenos solidžiai atrodo. O tas su rakčiuku jau koks fainas, na, kaip tik man biggrin.gif
Tos dvi dėželės gintan irgi visai liuks, tik vyriukus reikėtų vistik nuvalyti, nepalikti dažytų. Gal dar koks filcas įklotas subtilumo pridėtų. Na, žodžiu, reikėtų (arba būtų galima) lyg dar pažaisti su tom dėžutėm mirksiukas.gif
Atsakyti