Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai ir saldumynai

Sveikos,

gal kas zinot Daugsiagires atikmeni Klaipedos kraste? smile.gif ieksome, kad kas iskeptu torta su mazais keksiukais/pyragaiciais. Tai pas Daugsiagires tikrai graziu yra, idomu kas dar tokius iskeptu, nes pvz kiskio pyragai nekepa...

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elise @ 2013 07 05, 12:06)
Sveikos,

gal kas zinot Daugsiagires atikmeni Klaipedos kraste? smile.gif ieksome, kad kas iskeptu torta su mazais keksiukais/pyragaiciais. Tai pas Daugsiagires tikrai graziu yra, idomu kas dar tokius iskeptu, nes pvz kiskio pyragai nekepa...

4u.gif

Cukraus studija.... Faccebooke paieskokit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 07 05, 13:02)
Cukraus studija.... Faccebooke paieskokit mirksiukas.gif

as irgi uz cukraus studija, mes taip pat tn uzsisakem thumbup.gif
Atsakyti
Cukraus Studija - Jūsų saldžių svajonių išsipildymo vieta!
UŽSAKYMAI IKI RUGSĖJO 1 DIENOS NEBEPRIIMAMI doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elise @ 2013 07 05, 14:37)
Cukraus Studija - Jūsų saldžių svajonių išsipildymo vieta!
UŽSAKYMAI IKI RUGSĖJO 1 DIENOS NEBEPRIIMAMI  doh.gif  biggrin.gif

o kam ta galva dauzyti? 4u.gif vadinasi turi gera varda ir visi is anksto uzsisako pas juos
Atsakyti
QUOTE(Elise @ 2013 07 05, 12:06)
Sveikos,

gal kas zinot Daugsiagires atikmeni Klaipedos kraste? smile.gif ieksome, kad kas iskeptu torta su mazais keksiukais/pyragaiciais. Tai pas Daugsiagires tikrai graziu yra, idomu kas dar tokius iskeptu, nes pvz kiskio pyragai nekepa...

4u.gif

giria http://www.prokuls.lt/
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 07 06, 12:06)

na nebent lb skanu, nes isvaizda man asmeniskai negrazi tortu. cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 07 06, 13:06)

na man irgi cia isvaizda labai jau nekokia tortu schmoll.gif
o cukraus studijoj mes jau pries 7 menesius vieta uzsirezervave bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 07 07, 16:14)
na man irgi cia isvaizda labai jau nekokia tortu schmoll.gif
o cukraus studijoj mes jau pries 7 menesius vieta uzsirezervave bigsmile.gif


Gudrus biggrin.gif Na, bet mes tik geguzes menesi nusprendem tuoktis. tai kol sustvarkem visus baznytinius reikalus ir menuo prabego smile.gif
Gerai, kad yra facebookas, radau jame pora isgirtu kepeju, tai jau derinam salygas ir norus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elise @ 2013 07 08, 10:36)
Gudrus  biggrin.gif Na, bet mes tik geguzes menesi nusprendem tuoktis. tai kol sustvarkem visus baznytinius reikalus ir menuo prabego  smile.gif 
Gerai, kad yra facebookas, radau jame pora isgirtu kepeju, tai jau derinam salygas ir norus  thumbup.gif

as tai jau kelinta diena vis po interneta narsau ieskau kaip torta papuosti noreciau, arba jau man nuo to planavimo galva susisuko, nezinau. doh.gif niekas nebepatinka schmoll.gif o pries metus kai siaip tortus ziurejau vestuvinius, tai buvo vienas uz kita grazesni buvo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 04 17, 09:20)
Buna turbut keksiukai siaip papuosti i vestuviu torto tema, bet buna , kaip juos pavadinti, mazos kopijos tikrojo torto ir ju kaina kaip ir rase iki 8lt uz viena
http://2.bp.blogspot...ras po du 1.JPG[/img]


Gal kas zinot kur butu galima issinuomot toki padekla? Nes kepeja, kuri keps man toki vestuvini torta, neturi.
tinka Kauno arba Klaipedos apylinkes 4u.gif
Atsakyti
viska idemiai perskaiciau cool.gif ir issirinkau Daugsiagires dvaro konditerija biggrin.gif o ant stalo dar desiu Raffaello saldainius, zinoma juos ispakuosiu, gal dar indeli kaspineliu perrisiu biggrin.gif
Atsakyti