Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių bumas

Labas rytas,

Nespėju aš su jumis doh.gif

Mačiau kažkas taurių pvz įdėjo, kaina gera. O aš nupirkau brangias ir dabar parinuosi doh.gif MB sako, kad suduš nesulaukę pokilio pabaigos. ot, prišnekės jis man...

Manęs saraše nėr. Jei dar įmanoma įrašyti, būtų smagu ax.gif Mano pirmasis blynas liepos 22 d. Jau dabar sapnuoju blink.gif
Atsakyti
ačiū už nuostabius namučius smile.gif ir dar labiau ačiū už švyturį smile.gif pagaliau išsimiegojau, va ir saulutė lenda po vakarykščio smarkaus ištisinio lietaus....šiandien lauksiu pamergėlių, jaunasis pažadėjo suorganizuoti man talką, tai darysim pažadų tortą thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Ačiū už naują temą 4u.gif
Ir už 3-čia vietą blush2.gif smagu gaut apdovanojimų finišo tiesiojoj biggrin.gif
Tai va, vakar viską susidėliojau. Pasibaigiau tortą ir visus kitus dalykėlius, liko du butelaičius apklijuot. ax.gif smile.gif Aptarėm scenarijų. Dabar jau rami iki šeštadienio sėdėsiu. clap.gif vacation4.gif
Lietaus laše kaip tau pasiruošimas? smile.gif 4u.gif


QUOTE(vakare-tyla @ 2011 07 06, 09:28)
Mačiau kažkas taurių pvz įdėjo, kaina gera. O aš nupirkau brangias ir dabar parinuosi doh.gif MB sako, kad suduš nesulaukę pokilio pabaigos. ot, prišnekės jis man...


Aš nupirkau gamtoj taures po 3,60lt ax.gif Kad jei sudužtų nebūtų gaila. O baliuj tai brangias dėsiu. smile.gif
Atsakyti
Kokosiuke, o kaip tuos butelius tvirtinti, kad jie laikytų ir niekas galvos neprasipiltų g.gif


Pamišrau padėkoti už naują temą. Ačiū 4u.gif Man labai graži jaunųjų nuotrauką wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ievuze.t @ 2011 07 06, 09:45)
ačiū už nuostabius namučius smile.gif ir dar labiau ačiū už švyturį smile.gif pagaliau išsimiegojau, va ir saulutė lenda po vakarykščio smarkaus ištisinio lietaus....šiandien lauksiu pamergėlių, jaunasis pažadėjo suorganizuoti man talką, tai darysim pažadų tortą  thumbup.gif


thumbup.gif Šaunuolis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,Aciu uz naujus namucius jie tikrai pravercia thumbup.gif ,as taip pat manau ,kad nera ko skelbti pastuko viesai,kam labai reikes susiras ir pasirodys visas aktyvumas.Tegul paskato,pavargsta. ax.gif Taigi kaip ir minejau mano jegu isbandymas manes laukia rugpjucio 20d,-tai bus pirmosios vestuves kur vesim visa vakar.Tik kad jau mane nervas ima nes jaunoji jau tokia isranki doh.gif Galvojau skaityti pasaka apie 4 zvakes,ir as jei uzsiminiau ,ji pasake nereikia cia juk negedulas doh.gif,tai taip ir gavau per veida kaip su mazgote schmoll.gif doh.gif anksciau dar buvo noras kazka daryti ,buvau pilna ideju,o dabar nekyla rankos.Ji nori viska zinoti ,nes galvoja,kad uz ja nepadarys niekas geriau. doh.gif Tai mes su jaunikiu ir sakom taigi nebus idomu kaip zinosi visas smulkmenas. doh.gif
Tai gerai ,kad dar suknele suradau raudonos spalvos,nes esu nesenai po gimdymo ir dar vis maitinu.Sunku man bus ir dukryte palikti pas tevus. verysad.gif
Na gerai gana cia guostis . 4u.gif Vakar narsiau po kompa ir radau ideju kaip torta puosti
http://www.elstera.l...2/productpage/1
Beja,gal galit pasakyti kaip ten su tom pedutem darosi skaiciau ,bet neradau gal ka praleidau 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rAktyvi @ 2011 07 06, 09:59)
Labas rytas  4u.gif
Ačiū už naują temą  4u.gif
Ir už 3-čia vietą  blush2.gif smagu gaut apdovanojimų finišo tiesiojoj  biggrin.gif
Tai va, vakar viską susidėliojau. Pasibaigiau tortą ir visus kitus dalykėlius, liko du butelaičius apklijuot.  ax.gif  smile.gif Aptarėm scenarijų. Dabar jau rami iki šeštadienio sėdėsiu.  clap.gif  vacation4.gif
Lietaus laše kaip tau pasiruošimas?  smile.gif  4u.gif
Aš nupirkau gamtoj taures po 3,60lt  ax.gif Kad jei sudužtų nebūtų gaila. O baliuj tai brangias dėsiu. smile.gif


Sakai, rami? mirksiukas.gif Tada aš tau pavydžiu 4u.gif

Aš lauke taip pat turiu paprastas, bet prie stalo gražias wub.gif ai, paranojikė darausi doh.gif Reikia mest iš galvos tas nesąmones lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai labai fainas variantas su tais buteliais puosti thumbup.gif Kazkur buvau dar radusi kazkokiu geru ideju, pigioms vestuvems, bet manau galima cia kazkaip panaudoti ir originaliom vestuvem mirksiukas.gif

pigios vestuves

vestuviu krautuvele

Dabar dar nelabai suprantu su tais teniso kamuoliukaus...Kaip suprantu tai juos reikia sudeti i tas paprastas nuo popieriniu serveteliu dezutes ir priristi prie nugaros ir kad iskratytu kazkokiu tai budu? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitemaja1: 06 liepos 2011 - 09:35
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 07 06, 10:33)
Dabar dar nelabai suprantu su tais teniso kamuoliukaus...Kaip suprantu tai juos reikia sudeti i tas paprastas nuo popieriniu serveteliu dezutes ir priristi prie nugaros ir kad iskratytu kazkokiu tai budu? unsure.gif


Va taip va su jais reikia smile.gif Kamuoliukai
Atsakyti
QUOTE(rAktyvi @ 2011 07 06, 10:42)
Va taip va su jais reikia smile.gif Kamuoliukai

ot juokiausi lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės jau skaitinėjuosi pas jus kuris laikas tai pasiryžau ir parašyti, stoju ir aš į jūsų gretas , rugpjūčio 20 užkviesti npiršliauti, niekada dar nebuvusi tai kažkaip neramu man ar sugebėsiu . o dar kiek visko reikai, bet čia pas jsu daug idėjų šaunių . Labai tikiuosi kad priimsite į gretas ir mane. 4u.gif
Papildyta:
Prisijuokiau ir aš iš kamuoliukų super sugalvota. lotuliukas.gif
Atsakyti

pigios vestuves


gal ir neblogos idėjos papuošimui torto, nes man ne viena vilnietė taip ir neatsiliepė, kur perka smukmenėles tas smile.gif
Atsakyti
Nu, cia super su tais kamuoliukais thumbup.gif
O kas del tu smulkmenu, tai nezinau kokiu jums reikia, jeigu torto puosimuo kazkokiu gelyciu, tai as pati visko asmeniskai rasdavau Kauno bazese ten kur geles, yra keli tokie neblogi sandeliai, tai ten visokiokiu smulkmenu, tik kartais tiek prigrusta , kad vos uzmtai smile.gif
Atsakyti