Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių bumas

jau scenarijus kaip ir paruostas, bet vat toks klausimas iskilo - o kada zidini degate? ar per pirma uzsedima, ar per antra? Mane labai visi sukritikavo, nes mano zidinys iskart po antro uzsedimo... sakykit, o kaip darot Jus? g.gif
Atsakyti
sveikos, manes nepaminejo, o gal ir pati pamirsau pasakyt kada mano startas, tai vat rugpjucio 6d. O su kamuoliukais fainas zaidimas, per tv nebuvau macius....gal galit pasakyti kaip jus si zaidima pristatyti? ir beje, kaip ikelti nuotraukytes i cia? nemoku blush2.gif jau esu si bei ta pasidarius, noreciau parodyti ir as...
Atsakyti
QUOTE(adddi @ 2011 07 06, 09:29)
jau scenarijus kaip ir paruostas, bet vat toks klausimas iskilo - o kada zidini degate? ar per pirma uzsedima, ar per antra? Mane labai visi sukritikavo, nes mano zidinys iskart po antro uzsedimo... sakykit, o kaip darot Jus? g.gif


aš darysiu arba bažnyčioje, arba iškart per antrą prisėdimą. dar neapsisprendžiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(adddi @ 2011 07 06, 10:29)
jau scenarijus kaip ir paruostas, bet vat toks klausimas iskilo - o kada zidini degate? ar per pirma uzsedima, ar per antra? Mane labai visi sukritikavo, nes mano zidinys iskart po antro uzsedimo... sakykit, o kaip darot Jus? g.gif

man viena ilgamete svocia sake, kad dazniausiai per 2 uzsedima, nes per pirmaji jau ir taip veiklos yra. o treciasis uzsedimas retai kada buna, na nebent jaunieji 16-17 val parvaziuoja
Atsakyti
Liepos 9
Lietaus lasas
rAktyvi
jurgita...
paratiro

Liepos 16
juratele:)
Boruzite
VAE
sidabrine lape

Liepos 22
vakare-tyla


Liepos 23
jurga 251
Neklauzadux
Buzialis
L'una
karamele_21
simoselis
norkele
aistute87

Liepos 30
adddi
Neringučia 777

Rugpjūčio 6
agora26
ievuze.t
Crazy Lady
formica
Niviuke
paulauske
wesika
Jurgitux29

Rugpjūčio 13
alla7

Rugpjūčio 13
kamilevilma 472
elwa

Rugpjūčio 20
astene
LOOONDA
spolka

Rugpjūčio 27
karamele_21
zylute 1
S & D
Martynos mama

Rugsėjo 24
kokosiuke


QUOTE(vakare-tyla @ 2011 07 06, 08:28)
Manęs saraše nėr. Jei dar įmanoma įrašyti, būtų smagu ax.gif Mano pirmasis blynas liepos 22 d. Jau dabar sapnuoju blink.gif



QUOTE(spolka @ 2011 07 06, 09:51)
Sveikutės jau skaitinėjuosi pas jus kuris laikas tai pasiryžau ir parašyti, stoju ir aš į jūsų gretas , rugpjūčio 20 užkviesti npiršliauti, niekada dar nebuvusi tai kažkaip neramu man ar sugebėsiu . o dar kiek visko reikai, bet čia pas jsu daug idėjų šaunių . Labai tikiuosi kad priimsite į gretas ir mane. 4u.gif



QUOTE(Jurgitux29 @ 2011 07 06, 10:31)
sveikos,  manes nepaminejo, o gal ir pati pamirsau pasakyt kada mano startas, tai vat rugpjucio 6d.ir beje, kaip ikelti nuotraukytes i cia? nemoku blush2.gif jau esu si bei ta pasidarius, noreciau parodyti ir as...

Mergai, juk jūs pačios ir turit į sąrašą įsirašyti. Žinokit, labai sunku per visą temą rankiot ir ieškot, kuri kada svočiauja. Arba sąrašą naujinti kas puslapį, ale tada jau labai teršis tema unsure.gif
Spolka, sveikutė 4u.gif Tu tikrai sugebėsi, kur dingsi biggrin.gif Atsibusi vieną dieną ir suprasi, kad vestuvės jau kitą savaitę, o tu dar nieko nepasidarius, na, ir savaime viskas eisis:D
Jurgitux29, kaip matau, esi parašiusi per mažai žinučių (t.y. esi naujokė šiame forume). Berods tik nuo 100 leidžia kelti nuotraukas rolleyes.gif Bet ten limitas yra, tai aš irgi norėčiau išmokt kelt. T. y. moku, bet vis neatsimenu, per kur doh.gif Pasiskaityk forume - tikrai tokia tema yra arba paklausk mūsų jurateles - ji neseniai minėjo, per kur kelia mirksiukas.gif Beje, mestelk į paštuką svociutems@gmail.com 4u.gif
Beje, ačiū už pagyras, man šita tema - pati pirmoji, todėl labai mylima kaip koks naujagimis wub.gif biggrin.gif O kaip mamai širdį paglostysi, jei ne jos vaiką pagirdamas? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simoselis: 06 liepos 2011 - 11:58
QUOTE(simoselis @ 2011 07 06, 11:50)

Mergai, juk jūs pačios ir turit į sąrašą įsirašyti. Žinokit, labai sunku per visą temą rankiot ir ieškot, kuri kada svočiauja. Arba sąrašą naujinti kas puslapį, ale tada jau labai teršis tema unsure.gif


siulyciau, visas norincias i sarasiuka susirasyti kai prieisim temos 48-49 psl. ir tema maziau tersis, namuciu statytojai vargo maziau bus, rankiot nereikes
Atsakyti
Aš tortuką kukliai puošiu kol kas, radau labai gražią juostelę Šeškinės IKI PASAŽE, siuvimo reikmenų parduotuvėje, ten daug visokių juostelių ir su gėlytėm, visai netyčia užmačiau juostelę medžiaginę su balandėliais: du balandžiai vienas į kitą žiūrintys, o tarp jų širdelė ir toliau taip kartojasi, tai pasiėmiau kiek man reikia susikarpiau po balandėlių porelę ir puikiai priklijavau ant torto viršaus. Nžn ar aiškiai paaiškinau tą juostelė medžiaginė ir balandžiai ir širdelė yra iškirpti, kažkas panašaus kaip prie rūbų klijuojami piešinukai
Atsakyti
Sveikos, na bandziau daryt siandien testamernta pirsliui bet s... blush2.gif na reiks kaska sugalvot kitko, prisikarpiau etikeciu reiks suklijuot ant buteliu, o del sukneles kaip ir sutvarkys mama tikiuos bus viskas gerai tai nervai ima juodai blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rAktyvi @ 2011 07 06, 08:59)
Lietaus laše kaip tau pasiruošimas?  smile.gif  4u.gif



sveikos 4u.gif
na ka ir as jau viska susipirkau iki galo, liko paskutinius taskelius ant i sudeliot... Bet vis vien kazkaip kazko atrodo truksta arba per daug doh.gif . Mano tetis paziurejo i visus zaislus sako visa bagazine uzkisi visokiais niekuciais biggrin.gif . Kazin ar as cia tarbakrauskis ir visos mes cia tokios biggrin.gif

Gal kas turi dar zodziu ant akmenuku ar kriaukliu. Karameles pasiulytus panaudojau, bet dar truksta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietaus lasas: 06 liepos 2011 - 12:58
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 07 06, 12:54)
sveikos  4u.gif
na ka ir as jau viska susipirkau iki galo, liko paskutinius taskelius ant i sudeliot... Bet vis vien kazkaip kazko atrodo truksta arba per daug  doh.gif . Mano tetis paziurejo i visus zaislus sako visa bagazine uzkisi visokiais niekuciais  biggrin.gif . Kazin ar as cia tarbakrauskis ir visos mes cia tokios biggrin.gif

ko gero visos tokios, as dar neipusejau, bet jau pora deziu prisikroviau doh.gif kaip viska nusidangint reikes
Atsakyti
Simoseli, ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adddi @ 2011 07 06, 11:29)
jau scenarijus kaip ir paruostas, bet vat toks klausimas iskilo - o kada zidini degate? ar per pirma uzsedima, ar per antra? Mane labai visi sukritikavo, nes mano zidinys iskart po antro uzsedimo... sakykit, o kaip darot Jus? g.gif

zidini dega per antra uzsedima, na kiek vestuviu buvau tiek taip dare ir as pirma kart taip dariau, o dabar zidini baznycioje degsim
Papildyta:
QUOTE(Jurgitux29 @ 2011 07 06, 11:31)
sveikos,  manes nepaminejo, o gal ir pati pamirsau pasakyt kada mano startas, tai vat rugpjucio 6d. O su kamuoliukais fainas zaidimas, per tv nebuvau macius....gal galit pasakyti kaip jus si zaidima pristatyti? ir beje, kaip ikelti nuotraukytes i cia? nemoku blush2.gif jau esu si bei ta pasidarius, noreciau parodyti ir as...

kelk nuotraukas per radikal.ru
Papildyta:
QUOTE(Jurga 251 @ 2011 07 06, 13:16)
Sveikos, na bandziau daryt siandien testamernta pirsliui bet s... blush2.gif na reiks kaska sugalvot kitko, prisikarpiau etikeciu reiks suklijuot ant buteliu,  o del sukneles kaip ir sutvarkys mama tikiuos bus viskas gerai tai nervai ima juodai blush2.gif  blush2.gif

as perkirpau vatmono lapa per puse, suklijavau padariau ilga, sonus apdeginom, teksta testamento isdidinau, iskarpiau eilutem ir suklijavau, padariau antspauda su juostele juoda perrisau ir viskas
Atsakyti