Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno krizės :(

QUOTE(elenuxus @ 2010 12 23, 12:02)
Bijau, kad atsiradus ilgesniems tarpams bus signalas, kad maziau ir reikia...

Jei tokie tarpai rastųsi, tai tik dėl to, kad vaikučiui tokiais tarpais poreikis pienukui būtų mirksiukas.gif . Jūsų organizmas prisitaikytų ir prie tokio rėžimo smile.gif .

QUOTE(Ogiene @ 2010 12 23, 15:43)
Na pagalvoju ir as kad gal toks jos charakteris,nes jei butu alkana,tai gal verktu.Bet neduok D jau tokio charakterio  blush2.gif Tikiuosi  pasikeis  smile.gif

Tikrai taip. Jei būtų alkana, nepaleistų krūties iki pasisotins... Niugis, ir ne charakteris gal... Gal skauda jai pilvuką 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Unregistered @ 2010 12 23, 16:08)

Tikrai taip. Jei būtų alkana, nepaleistų krūties iki pasisotins... Niugis, ir ne charakteris gal... Gal skauda jai pilvuką 4u.gif .

Na nemanau kad pilvukas,nes jei ji pradeda pykti,spurdeti ir as ja pakeliu,ji nustoja nervuotis ir buna viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Ogiene @ 2010 12 23, 18:47)
Na nemanau kad pilvukas,nes jei ji pradeda pykti,spurdeti ir as ja pakeliu,ji nustoja nervuotis ir buna viskas gerai.

Mamai tikrai geriau žinoti 4u.gif . Aš tik teorijas "varinėju" biggrin.gif .
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

mano mažiukui 3,5 savaitės ar gali būti pieno krizė, nes vakar po maitinimo klykė gerą valandąir čiulpė kumštuką, o pienuko pas mane nebuvo. Pradžioje valgydavo kas 2-4 valandas dabar pastoviai prašo kas 1,5 -2 valandų tarpe, ar tai reiškia, kad neužtenka pienuko? g.gif dar įtariu, kad pas mane pienligė ar tai gali būti susiję tie dažni valgymai? blush2.gif . Prašau patarkit
Atsakyti
QUOTE(Di8 @ 2010 12 27, 14:42)
Sveikutės  4u.gif

mano mažiukui 3,5 savaitės ar gali būti pieno krizė, nes vakar po maitinimo klykė gerą valandąir čiulpė kumštuką, o pienuko pas mane nebuvo. Pradžioje valgydavo kas 2-4 valandas dabar pastoviai prašo kas 1,5 -2 valandų tarpe, ar  tai reiškia, kad neužtenka pienuko? g.gif dar įtariu, kad pas mane pienligė ar tai gali būti susiję tie dažni valgymai?  blush2.gif  . Prašau patarkit


Jei Jums pienlige, tai ir vaikeliui burnoje turetu pasirodyti varskingos nuosedos ant dantenu, liezuvio. pasiziurekite. O siaip po maitinimo galetu verkti, jei prisirijo per daug oro ir neatrugo, arba pilvukas pradejo skaudeti. neskubekite daryti isvadu. Maitinkite, glauskite prie krutines ir nesijaudinkite. Viskas susireguliuos smile.gif
Atsakyti
Gal kas patars help.gif, nes man jau svyra rankos.
Mano kruopa neima kruties, sukasi, rieciasi ir jei jau primigtinai kisu pradeda verkti.
Dabar maitinu, kai tik ji miega, tada pavalgo ir viskas tvarkoje, bet pabudusi neima nors tu ka. doh.gif
Buvo viskas jau kaip ir susitvarke apie savaite laiko valge normaliai kas tris valandas, o dabar vel viskas is naujo. Tarp valgymu kartais tarpai buna po 9 -12h. Ir taip valgom geras menuo.
Jau man paciai nebera kantrybes verysad.gif O kai dar pagalvoju, kad vaikas badauja, tai visai stoga rauna cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Di8 @ 2010 12 27, 14:42)
Sveikutės  4u.gif

mano mažiukui 3,5 savaitės ar gali būti pieno krizė, nes vakar po maitinimo klykė gerą valandąir čiulpė kumštuką, o pienuko pas mane nebuvo. Pradžioje valgydavo kas 2-4 valandas dabar pastoviai prašo kas 1,5 -2 valandų tarpe, ar  tai reiškia, kad neužtenka pienuko? g.gif dar įtariu, kad pas mane pienligė ar tai gali būti susiję tie dažni valgymai?  blush2.gif  . Prašau patarkit

Mums buvo panasiai, tik jau maitindavau kas valanda, kas pusantros.Vakarais visad klykindavomes, iki pat dabar vakare mazius neramus.Pieno padaugejo nuo dazno zindymo.
Tai svarbiausia nenuleiskit ranku, kas 2val.vaikui duoti valgyti sakyciau normalu...maniskis visad kas 2 valgo ir nieko nepadarysiu...toks jo rezimas.Dabar tik po pusvalanduka dameta, kartais po maitinima pramiega.Matyt auga...truputi reteja poreikis valgyti 4u.gif
Organizmas prisitaikys prie vaiko poreikiu.
Atsakyti
Sveikos,
na siaip ne taip prisiruosiau parasyti - baigesi pieno krize mums po savaites:)smile.gif Padejo visi cia isvardyti patarimai - daznas zindymas, pieno nutraukimas, ramybe, gera nuotaika, sioks toks poilsis, grynas oras, kmynu arbata su pienu ir t.t.. O itin pieno padaugejo po ekaliptu druskos vonios ir melisu arbatos su citrina ir medumi-tiesiog fiziskai pajutau, kaip plustelejo pienas. Dziaugiuosi, kad susilaikiau nuo misinuko, nors jau ir paruosusi buvau, mazyle tokia nervuota vakarais budavo... Zodziu, jei esat pasiryzusios maitinti MP, nenuleiskit ranku, pasirodo viskas imanoma:)
Atsakyti

Sveikos,mamytes! 4u.gif
Prasau jusu patarimo,gal kurioms taip yra buve,as irgi manau,kad pas mus siokia tokia pieno krize,nes man viena krutis normaliai gamina piena,o kitoj pradejo dinginet,visada minksta,neprisipildo,vaikas patraukia pora min,o paskui kabo kaip ant soskes ir uzmiega... Bandau vis duot alkanam ta tuscia kruti,bet kol kas negereja. Ka patartumet,kodel cia taip man darosi??? verysad.gif Taip norisi kuo ilgiau maitint vaika savo pienu,o ne misiniais,juo labiau mums dar 2 men nera...
Atsakyti
QUOTE(Rieduliuke @ 2011 01 12, 13:36)
Sveikos,mamytes! 4u.gif
Prasau jusu patarimo,gal kurioms taip yra buve,as irgi manau,kad pas mus siokia tokia pieno krize,nes man viena krutis normaliai gamina piena,o kitoj pradejo dinginet,visada minksta,neprisipildo,vaikas patraukia pora min,o paskui kabo kaip ant soskes ir uzmiega... Bandau vis duot alkanam ta tuscia kruti,bet kol kas negereja. Ka patartumet,kodel cia taip man darosi??? verysad.gif  Taip norisi kuo ilgiau maitint vaika savo pienu,o ne misiniais,juo labiau mums dar 2 men nera...

ilindau i tema parasyti savo situacija, ir kaip nustebau- kas visiskai identiska ka tik aprasyta...

pastebejau, kad kaires kruties mazius nebeapzioja tinkamai, zodziu trumpai tariant, dabar duodama zisti vis pastebiu, kad jis 2 min patraukia, ir pradeda nervuotis, tampyti ja ir visaip kitaip rekti....kisu visaip- neima. Tiksliau, bando, bet ji tokia minksta, kad nieko mum neiseina... tada duodu kita- o ten pieno yra, matau, kaip godziai ryja... bandau kairia paspausti, tai pienuko vos keli lasai jau bebuna.
Nesuprantu...kaip pagausinti tos vienos kruties laktacija? Pastarosios dienom jauciu, kad nespeja prisipildyti pieno, geria kas 2-3 valandas, kartais dazniau. NEs jei verkia, nusiramina tik zisdamas. Zinoma, ten turi kazkas buti, kad jis nusiramintu doh.gif

pastarosiom dienom patiriu sioki toki stresa- vyras i darba pradejo eiti, o pas mane pametinukai- abu rekia, as nervinuos, vos sukuosi, maziukas neina nuo ranku, vyresnelei irgi tai valgyt duot, tai dar ka...ir pati mazai valgau, nes net neturiu ranku kaip pasisildyt maista biggrin.gif sad.gif

ka daryt?
Atsakyti
niu, mazyliui jau 5men.tai prisikrizinom jau...apie 4men.sumazejo MP ir jau nepadejo niekas, tai teko damaitinti.Matyt tiek buvo skirta man maitinti vien MP ax.gif
Atsakyti
kaip saunu, jog sia temute radau, galvoju , kas man nutiko, kad pienelis sumazejo, taip nusiteikiau maitinti pati, ir vat...
paskaitinejusi supratau, akd mus turbut si krize ir istiko...
kazkaip jau kokia 3-ia dienele, pasigendu pripildytos krutines, budavo, kad nepamaitinsi tai ir jau pilna verziasi, o dbar eme ir nebeprisipildo...bet kai maitinu bega pienelis, bet esme , kad pienelio kiekis tas pats, bet poreikis leliuko didesnis doh.gif
nusipirkau arbateles zindyvems, geriu skysciu...stengsiuos nesinervinti, nes jau teko ir misinuko duoti, kurio nelabai nori valgyti, o leliukas dar mazas, norisi vien del pilvuko diegliuku savu pieneliu maitinti...tikiuosi susitvarke cia mums tie papeliai ir tik tinkamo momento reikia islaukti... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gorina @ 2010 11 17, 15:06)
aš nebuciau taip pries misinuka. nes nevisada gali pasigamint tiek pienuko kiek vaikas nori ir gali buti kad reiks primaitinti. va buteliuko tai reiketu neturet

tikrai taip, juk ne visoms vienodai pasigamins, o vaikiukas gali labai nusiverkti, o ir mama tuo paciu metu bus nervinga...geriau viena porcija misinuko, nei nieko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 03 rugsėjo 2012 - 17:55