Įkraunama...
Įkraunama...

SOS .... gal turite foto ir minčių ?...

reik vyrui torto su avinu unsure.gif
Koki lengvesni papuosima pasiulytumet 4u.gif
Atsakyti
Labas, mirusioji tema, AUUUUU cool.gif
Gal ir būsiu išgirsta unsure.gif , o gal ir ne, tačiau laukiu minčių kaip papuošti padūkusiai keturiasdešimtmetei skirtą tortą (pageidautina be įmantrių figūrų). Ačiūūū 4u.gif
Atsakyti
man reik papuost tortuka komunijai. dvi mergaites. Be jokiu baznytiniu zenklu smile.gif Ka pasiulytumet g.gif gelytes, drugeliai, pauksciukai... tik kaip sudeliot unsure.gif
Atsakyti
Man ši idėja labai patiko;)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamusiuka @ 2013 04 25, 09:20)
Man ši idėja labai patiko;)


Aciu, bet turbut bandysiu piesti aisingu geles g.gif
Atsakyti
Kaip darytumet toki gitara? As galvoju kazkaip ant iesmelio kazkokio ja padaryt reiktu, kad zmones galetu patys isismeigt, nes dezes tokios neturesiu. Kpt kaip sausaini koki? Mirkyt i sokolada? Dazyt marcipana? Ar tiesiog lipdyt is marcipano ir padziovint be jokio sausainio viduj ?
Nesusidelioju minciu kaip butu geriau blink.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal kas turit grazaus , nepekrauto, keliu aukstu torto su tulpem nuotrauka? Nu nesumastau kaip graziai tas tulpes isdestyt?...
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2013 05 06, 18:05)
Sveikos! Gal kas turit grazaus , nepekrauto, keliu aukstu torto su tulpem nuotrauka? Nu nesumastau kaip graziai tas tulpes isdestyt?...

paziurekite cia,daug pavyzdeliu http://pinterest.com.../?q=tulip cakes
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2013 05 06, 17:05)
Sveikos! Gal kas turit grazaus , nepekrauto, keliu aukstu torto su tulpem nuotrauka? Nu nesumastau kaip graziai tas tulpes isdestyt?...

Gal tokia ideja kokia tiks:

user posted image

user posted image

Sitos didesnes nuotrakos cia ir cia.
Atsakyti
Man irgi gal kas pagelbes,reikia tortuko vyrui 51metu proga ir zmonai 50 metu proga,vieno tortuko.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Azalija-777 @ 2013 05 06, 17:49)
Man irgi gal kas pagelbes,reikia tortuko vyrui 51metu proga ir zmonai 50 metu proga,vieno tortuko.. unsure.gif

Kažkur buvau išsisaugojus, dabar nerandu- tortas padalintas ing- jang principu- viena pusė raudona, puošta karoliais, kita mėlyna- puošta kaklaraiščiu.
Atsakyti
merginos, neturiu jokiu ideju, o reiks kepti maza tortuka etnografinem vestuvem. Pasidalinkit savo idejomis ax.gif
Atsakyti