Įkraunama...
Įkraunama...

SOS .... gal turite foto ir minčių ?...

Sveiki.
Reikia idejos kaip papuost torta:dukrytes 1 gimtadienis ir vyro 31.Abu bus kartu,tai galvoju gal viena dvieju aukstu torta,kad viena dalis tiktu vyrui,kita dalis mergytei g.gif
Atsakyti
QUOTE(Geriuke @ 2013 05 29, 11:21)
Sveiki.
Reikia idejos kaip papuost torta:dukrytes 1 gimtadienis ir vyro 31.Abu bus kartu,tai galvoju gal viena dvieju aukstu torta,kad viena dalis tiktu vyrui,kita dalis mergytei g.gif

O jei du tortukus vienas šalia kito ? kažkas iš tokios serijos
user posted image
Pvz vienas mergaitiškas su princesiškom karūnom, o tėtiškas su ūsais...



O man skubiai reikia idėjos su nuotraukom 2os klasės baigimo visai klasei torto papuošimui. Jau turiu apsiglaisčiusi apvalią klasikinę formą ir nesugalvoju kaip puošti vakare reikės... neviltis. HELLP
Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2013 05 30, 11:18)

O man skubiai reikia idėjos su nuotraukom 2os klasės baigimo visai klasei torto papuošimui. Jau turiu apsiglaisčiusi apvalią klasikinę formą ir nesugalvoju kaip puošti vakare reikės... neviltis. HELLP

raidelem ir skaiciais. smile.gif po menesio ir man tokio reikes. Kitko neismastau smile.gif
Atsakyti
Gal kuri mergaite galetu man pagelbet.Maciau torta dengta sokoladu ,bet tas sokoladas atrodo kaip koks koriukas uzdetas.Kaip tai padaryta,gal esate kuri kur nors maciusi toki ir kaip taip imanoma padaryti?
Atsakyti
reik kazko Jonui.. JOninems.. Azuolo lapu nepadarysiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rakelė @ 2013 06 16, 00:52)
reik kazko Jonui.. JOninems.. Azuolo lapu nepadarysiu  verysad.gif

Gal tada bandyti paparcio lapus daryti ir zieda ?pavyzdzio neturiu,tik as kogero taip daryciau.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(umedyte @ 2013 06 16, 14:10)
Gal tada bandyti paparcio lapus daryti ir zieda ?pavyzdzio neturiu,tik as kogero taip daryciau.... 4u.gif

pvz.: https://www.google.l...p...525&bih=712

smile.gif
Atsakyti
sveikutes,

gal galit patarti :)reik tortuko 40mecio progai,mergaiciu vakareliui pirtyje :)aprangos kodas ranksluostis ir maudomas.Sako ir tortuka gal koki lengvai papuosta padarytumet,o minciu 0.
Dekui 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal galite patarti, koki tortuka padaryti metinems, vaziuosiu pas gimine, ir reiktu kaska padaryti, gal galyte pametyti ideju ? Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
turbut, cia nieks neuzsuka ? verysad.gif
Atsakyti
Užsuka, bet minčių neturi. O metinės ko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2013 07 16, 14:29)
Užsuka, bet minčių neturi. O metinės ko  unsure.gif

pusbroli elektra uzmuse kaime, suko prailgintojo laida ant rankos verysad.gif
manes nieks neprase torto, cia as sugalvojau, bet dabar mastau, gal man kokiu 100 popsiuku iskepti g.gif
Atsakyti