Įkraunama...
Įkraunama...

Naujas Sudervės darželis

Isvada persasi tik viena blush2.gif
bukim degradai..tada vaikai gales lankyti baltupiu ar koki kita mieste centre esanti darziuka doh.gif o kai esi paprastas mirtingas..moki mokescius..kisk vaikus kur nori..nors ten is kur islindo..
nu ziauru..bet siuo kalusimu tai man jau truksta zodziu..
skatinamas absoliutus bomzavimas..ne kas kitas..
musu vieni kaimynai abu sedi darbo birzoje ir net neiiesko darbo..o kam???
vaika prieme i darzeli sakancia diena kai nunese prasyma doh.gif ir ziuri ir juokias is manes,..kaip plusuosi su darziukais doh.gif
Atsakyti
kodel tikios kad bus kitaip nei kitur, del ligu??? todel kad snekejau su kuriejom to darzelio, zadejo daryt tvarka nuo pirmos dienos ir serganciu vaiku nepriimt, nesitikiu kad visai nesirgs, net inkubaturiuj nesi apsauguotas 100 procentu, bet nors bent sio metu lankom darziuka kuriam tragiska situacija, grupei 5 vaikai ir visi su bronhitais, antibiotiku buteliukais, gaunasi tu myli savo vaika nevedi sergancio, o kitos net su antibaisveda, tai tesiok tikios elementarios tvarkos, pvz kaune kiek draugiu turiu sako tokios betvarkesnera, vilnius visai apsileides, o galu gale prie pat namu darziukas, kiek kuro sutaupisiu, nenoriu veziot toki kele, kelt maziuke kiekviena ryta trenktys i miesta, nesamone.
remontus tirkios padarys normalius, manau bus geriau nei vln, tik del to kad mieste ir ne visi darzai sutvakyti, salta, remonto prasosi, o galu gale kuriama naujei, tai gi manau bendrom jegom galima padaryt tvarka.
optimizmo nepakenks ziupsneli, pradekim nuosaves, tai tada gal ir vaikam gerai bus;)
Atsakyti
N jei taip kaip rasai elinor 4u.gif tai visi tik apsidziaugs. Tvarkos visi nori...tik kaip sunku ja pasiekti unsure.gif mes siuo metu lankome privatu darziuka, nesakau kad visiska betvarke..bet...bronchitiniu visgi tenka girdeti g.gif ir vaikas mano deja renka ten visoki geri..aisku gal ne taip kaip butu valdiskam chaose..bet sergam epakankamai..tai kita karta sunku ir pasakyti is kur tos ligos..nes iki darzo...cia jau tokia isissenejusi fraze...principe isvis nesirgo mirksiukas.gif ..bet bet kuriuo atveju tavrka turetu buti, butu patiem maloniau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 07 23, 17:23)
N jei taip kaip rasai elinor 4u.gif tai visi tik apsidziaugs. Tvarkos visi nori...tik kaip sunku ja pasiekti unsure.gif  mes siuo metu lankome privatu darziuka, nesakau kad visiska betvarke..bet...bronchitiniu visgi tenka girdeti g.gif  ir vaikas mano deja renka ten visoki geri..aisku gal ne taip kaip butu valdiskam chaose..bet sergam epakankamai..tai kita karta sunku ir pasakyti is kur tos ligos..nes iki darzo...cia jau tokia isissenejusi fraze...principe isvis nesirgo mirksiukas.gif ..bet bet kuriuo atveju tavrka turetu buti, butu patiem maloniau 4u.gif

manau bendrom jegom ir pastangom, kai yra noras, viskas imanoma bigsmile.gif
nebus visiskai be ligu, bet... tikiosgeresnes situacijos nei dabar verysad.gif
nes kol kas ilgiau 4 dienu neisbunam darze, tai sakau daugiau zalos nei naudos is tolankimo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(elinor.m @ 2011 07 23, 17:28)
manau bendrom jegom ir pastangom, kai yra noras, viskas imanoma bigsmile.gif
nebus visiskai be ligu, bet... tikiosgeresnes  situacijos nei dabar verysad.gif
nes kol  kas ilgiau 4 dienu neisbunam darze, tai sakau  daugiau  zalos nei naudos is tolankimo verysad.gif

na mes lankom dvi tris sav..tada savaite namie..bet vistiek norisi maziau sirgti blush2.gif
Papildyta:
Man tik erimakelia aukletojos..
darzelis naujai suremontuotas bus..technine baze tikekimes viskas ok..bet visgi esiminis punktas aukletojos g.gif kaip tokiam kaime motyvuoti dirbti normalias aukletojas? is vietiniu bijau lietuviu nelabai ras..o sako kad bus tikrai lietuve.. paminejo kad darbo birzoje dabar daug bedarbiu..rasime..
bet visi zinome kaip dirbame tik del pinigu..visgi su vaikais darbas yra savotiskas..turi buti ir ikvepimas ax.gif
ps.turejome auklyte valandine...kuri net neslepe dirbanti del pinigu..nors visa kita buvo ok pareiginga, viska lyg ir darydavo ok..bet tiesiog tas darbas ..atidirbti valandas ir ate, tik del pinigu.. na jauciasi..kad zmogus sedi kad tik atsedeti..man tuo laiku tai tiko..ji buvo valandine o as kelias val tvarkydavau namus..
bet darzelyje tokio zmogaus nesinoretu..kur vaikai praleis visa diena..turetu buti visgi kitokia atmosfera..kazkiap mane labai neramina aukletojos g.gif na bet ju buna visur visokiu..cia jau nieko nepadarysi..tikekeimes geriausio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anikita @ 2011 07 23, 19:01)
na mes lankom dvi tris sav..tada savaite namie..bet vistiek norisi maziau sirgti blush2.gif
Papildyta:
Man tik erimakelia aukletojos..
darzelis naujai suremontuotas bus..technine baze tikekimes viskas ok..bet visgi esiminis punktas aukletojos g.gif  kaip tokiam kaime motyvuoti dirbti normalias aukletojas? is vietiniu bijau lietuviu nelabai ras..o sako kad bus tikrai lietuve.. paminejo kad darbo birzoje dabar daug bedarbiu..rasime..
bet visi zinome kaip dirbame tik del pinigu..visgi su vaikais darbas yra savotiskas..turi buti ir ikvepimas ax.gif
ps.turejome auklyte valandine...kuri net neslepe dirbanti del pinigu..nors visa kita buvo ok pareiginga, viska lyg ir darydavo ok..bet tiesiog tas darbas ..atidirbti valandas ir ate, tik del pinigu.. na jauciasi..kad zmogus sedi kad tik atsedeti..man tuo laiku tai tiko..ji buvo valandine o as kelias val tvarkydavau namus..
bet darzelyje tokio zmogaus nesinoretu..kur vaikai praleis visa diena..turetu buti visgi kitokia atmosfera..kazkiap mane labai neramina aukletojos g.gif  na bet ju buna visur visokiu..cia jau nieko nepadarysi..tikekeimes geriausio 4u.gif

jo, aukletoja ir mane neramina, bet vel tikios geriau nei turiu dabar, akipliesa, kuri prie vaiku tevam pagarbanerodo, ir vaikus skatina neklausit tevu, zodziu, tragiska situacija sio metu su darzu pas mus, tai manau bus geriau, tikios, labai labai.... o seip, manau reikalautis aukletojosgaliesim, asprie pat gyvenu tai gi daznai uzsuksiu,paziuriet ar gerai, tinkamaelgesi su vaikais, kontrole savotiska....
tokie laikai kad delpinigu, bet uz tokia alga kaip gaunama lt darzelesia, manau eis is pasaukimo zmogus, nes pvz as dievinu vaikus, bet uz jokius pinigus sujais nedirbciau blush2.gif
laikas parodis, o vietines gal ir nereik kad rastu, nes senbuvei visi lenkai, o naujakuriu ne tiek dauk. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elinor.m @ 2011 07 24, 11:37)
jo, aukletoja ir mane neramina, bet vel  tikios geriau nei turiu  dabar, akipliesa, kuri prie vaiku tevam pagarbanerodo, ir vaikus skatina neklausit tevu, zodziu, tragiska situacija sio metu su darzu pas mus, tai manau  bus geriau, tikios, labai  labai.... o seip, manau reikalautis aukletojosgaliesim, asprie pat gyvenu tai gi  daznai uzsuksiu,paziuriet ar gerai, tinkamaelgesi su vaikais,  kontrole savotiska....
tokie laikai kad  delpinigu, bet uz tokia alga kaip gaunama lt darzelesia, manau eis is pasaukimo zmogus,  nes pvz as dievinu vaikus, bet  uz jokius pinigus sujais nedirbciau blush2.gif
laikas  parodis, o vietines gal ir  nereik  kad rastu, nes senbuvei visi lenkai, o naujakuriu ne tiek dauk. smile.gif

pasiskaiciau apie si nauja darzeli, ir vis mastau savaji bernioka ibrukt. bet vat kaip kas sako nzn kaip su aukletojom. mat db mes lankom rusu darzeli o noretusi lietuvisko. kad visi kalbetu lietuviskai. o ir siaip ana diena skambinau jusu duotais numeriais niekas nekalbejo
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2011 07 24, 13:50)
pasiskaiciau apie si nauja darzeli, ir vis mastau savaji bernioka ibrukt. bet vat kaip kas sako nzn kaip su aukletojom. mat db mes lankom rusu darzeli o noretusi lietuvisko. kad visi kalbetu lietuviskai. o ir siaip ana diena skambinau jusu duotais numeriais niekas nekalbejo

darzelis lietuviskas tikrai bus, taigi tikrai galbes visi lietuviskai, odel , nekalbejo, gal nedarbo valandos buvo, pabandikit pirmadieni 4u.gif
Atsakyti
Įdomu koks darželio laikas bus? Jeigu vaiką reiktų pasiimti tarkim iki 18 val, tai mums netinkama. Nors gyvenam visai šalia esančiuose soduose, bet dirbame Vilniuje. Na iki 19 val, gal ir spėtume pasiimti vaikutį, bet vėlgi - bėk, lėk, spėsi, nespėsi?
Atsakyti
na iki astuoniu vakaro bijau tikrai nelauks kol surinks teveliai vaikus..juk ten dirbantys irgi zmones..jiems irgi reik namo 4u.gif
Atsakyti
Liepos galas..o pravaziuojantremonto darbu nematau 4u.gif kazin kazin kada jis atsidarys g.gif
Atsakyti
siandien parasiau prasyma i ta darzeli, nors gyvename pasilaiciuose, bet sake kad prasymu jau nemazai yra, turbut nemazai teveliu ir is miesto vezios , kurie nepateko i savo.vilciu mazai turiu, bet dar neaisku kiek ten grupiu formuos
Atsakyti