Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių kaina. Kiek kainuoja vestuvės?

QUOTE(egliukas28 @ 2011 10 20, 10:31)
mes 21lt mokėjom, nes nėjom vestuvių dieną  į CMB, o tik po vestuvių bažnyčioje, pirmadienį nuėjom ir įtraukėm savo santuoką, įregistruotą bažnyčioje į apskaitą, žodžiu tik susitvarkėm popieriukus, jokios ceremonijos CMB nebuvo. o jei norit su ceremonija, tada , mokėsit 70 lt

to tai nezinojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hexora @ 2011 09 21, 13:24)
Prieš planuojant vestuvių biudžetą tikėjomės sutalpinti iki 10 tūkst. Tačiau gavosi apie 13 tūkst. Dalyvavo 40 žmonių, šventėme kaimo turizmo sodyboje smile.gif

manau labai pigiai gavosi. as kai paskaitau cia tai man jau baisu darosi....

Papildyta:
QUOTE(lina_vid @ 2011 10 18, 14:05)
Mums visos vestuves kainavo ~16500 lt. Sudejus viska nuo restorano nuomos iki juosteliu dovanelems supakuoti.
Merginos nepamirskit, kad labai daug iseina pinigu visokioms smulkmenoms. As su sese pati dariau ir krepselius ziedlapiams, ir dovaneles sveciams, tai nemazai isejo visokioms juostelems, popieriui, ir kitoms smulkmenoms.

labai domina apie dovaneles sveciams? gal galima placiau? esu girdejusi, bet neteko nei gauti nei susidurti. dekui
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2011 10 05, 10:04)
mes planavom išleisti 10tūkst. tai į tą sumą ir tilpom. Buvo 32 žmonės, šventėm viešbučio restorane smile.gif
pagrindinės sumos:
suknele 750
kostiumas 300
sukuosena, geles 140
jaunikio batai 150
mano bateliai 40
kaklaraistis, petnesos, apatinis trikotazas 100
sale, maistas, gerimai 3500
sapmanas prie rotuses ir saldainiai 200
fotografai 1400
vedejas-dj 1400
mašiniukas jauniesiems 200
ferverkai 200
tortas 180
sakotis ir skruzdelynas 140
kitos islaidos, kuriu jau  nepamenu
Viso: ne daugiau kaip 10tukst.

siaip svente buvo tokia kokios norejom, nieko netruko smile.gif taigi manau ir taupant galima grazia svente tureti smile.gif

sveiki,
esu naujoke ir tik PRADEDU planuoti vestuves,kurios vyks kt birzeli rolleyes.gif planuojamas sveciu skaicius ~26-28,o bandysim itilpti i 10 tukst blush2.gif
noreciau paklausti, kokio miesto restorane jus sventete? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alfrep @ 2011 10 20, 13:45)
kam kiek isleidot? smile.gif

Fotografai 2200
Suknelė 2000
Sodyba 2500
žiedai 500 (auksas mūsų)
Muzikantai 1000 (pažįstami)
Vestuvių vedėja 600
Maistas 2500
Alkoholis 1000
4 poros batų 800
Vyro kostiumas 350
plius visos kitos smulkmenos, kaip šukuosena, makiažas, manikiūras pedikiūras, apatiniai, dekoracijos, kvietimai, dovanėlės, svečių knyga ir t.t. ir t.t., kas ir sudarė iš viso apie 16000 smile.gif
Atsakyti
Planuojam tilpt i 20.000,00 Lt ir norim pakviesti 36 zmones.
O jusu dauguma, mergaites, tikros saunuoles, kad taip nebrangiai sugebat savo svente planuotis, as, atrodo, nenoriu kokio ten dvaro, vamp sukneles, fejerverku ir panasiai, bet kiek teko paziuret (dar tik pati pradzia nes tuoksimes kitu metu rugpjuti), bet visu paslaugu kainos "zavi"... tik dziaugiuosi, kad dar laiko daug, dar daug visko perziuret galesiu... o ir jusu patarimus paskaityti smile.gif labai norisi kuo maziau isleisti, nes labai nemegstu, kai uz mane moka, o didziausias indelis i vestuvini biudzeta busimo vyro, tai man uzduotis rast grazius ir mielus dalykus uz prieinama kaina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletele @ 2011 10 26, 18:52)
Planuojam tilpt i 20.000,00 Lt ir norim pakviesti 36 zmones.
O jusu dauguma, mergaites, tikros saunuoles, kad taip nebrangiai sugebat savo svente planuotis, as, atrodo, nenoriu kokio ten dvaro, vamp sukneles, fejerverku ir panasiai, bet kiek teko paziuret (dar tik pati pradzia nes tuoksimes kitu metu rugpjuti), bet visu paslaugu kainos "zavi"... tik dziaugiuosi, kad dar laiko daug, dar daug visko perziuret galesiu... o ir jusu patarimus paskaityti smile.gif labai norisi kuo maziau isleisti, nes labai nemegstu, kai uz mane moka, o didziausias indelis i vestuvini biudzeta busimo vyro, tai man uzduotis rast grazius ir mielus dalykus uz prieinama kaina smile.gif

Tilpti į 20000 tikrai įmanoma, ypač atsisakant bandomųjų šukuosenų ir pan. Aš tuokiausi šiais metais, buvo 34 žmonės, išleidom 18000. Čia įskaičiuojant absoliučiai visas smulkmenas. Šventėme vieną dieną, Vilniuje. Radome vietą, kur maistas buvo geras ir leido praktiškai visą savo alkoholį atsigabenti (žinoma, pasiderėjus) smile.gif, tai pavyko sutaupyti nemažai dėl to.
Taip pat siunčiausi suknelę, taigi dar pora tūkstančių nusibraukė. Dabar šiek tiek gailiuosi, kad dariausi bandomąją šukuoseną ir makiažą, bet kai pagalvoji - geriau jau to gailėtis negu pakliūti į baisaus "profo" rankas ir susigadinti šventę smile.gif Taip pat patys "gaminomės" kvietimus. Dar sutaupėme muzikantams, nes jų tiesiog nenorėjome - muzika ir programa rūpinomės patys, tiesiog iš anksto susitarėme su draugais, kad jie bus "vedantieji". Viskas praėjo labai sklandžiai - čia galima išnaudoti šiaip artimus draugus, brolius, seses arba žmones su "pareigom" - pirmąjį pabrolį ir pamergę ar liudininkus.
O laiko iki jūsų vestuvių dar tikrai nemažai, tai galima rasti visokių smulkmenų, kurios sudaro nemažą sumą, bet per metus tikrai visokiausių išpardavimų būna, tai atsiranda progų pataupyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2011 10 26, 20:05)
Tilpti į 20000 tikrai įmanoma, ypač atsisakant bandomųjų šukuosenų ir pan. Aš tuokiausi šiais metais, buvo 34 žmonės, išleidom 18000. Čia įskaičiuojant absoliučiai visas smulkmenas. Šventėme vieną dieną, Vilniuje. Radome vietą, kur maistas buvo geras ir leido praktiškai visą savo alkoholį atsigabenti (žinoma, pasiderėjus) smile.gif, tai pavyko sutaupyti nemažai dėl to.
Taip pat siunčiausi suknelę, taigi dar pora tūkstančių nusibraukė. Dabar šiek tiek  gailiuosi, kad dariausi bandomąją šukuoseną ir makiažą, bet kai pagalvoji - geriau jau to gailėtis negu pakliūti į baisaus "profo" rankas ir susigadinti šventę smile.gif Taip pat patys "gaminomės" kvietimus. Dar sutaupėme muzikantams, nes jų tiesiog nenorėjome - muzika ir programa rūpinomės patys, tiesiog iš anksto susitarėme su draugais, kad jie bus "vedantieji". Viskas praėjo labai sklandžiai - čia galima išnaudoti šiaip artimus draugus, brolius, seses arba žmones su "pareigom" - pirmąjį pabrolį ir pamergę ar liudininkus.
O laiko iki jūsų vestuvių dar tikrai nemažai, tai galima rasti visokių smulkmenų, kurios sudaro nemažą sumą, bet per metus tikrai visokiausių išpardavimų būna, tai atsiranda progų pataupyti  4u.gif


Hmmmm... as kartais pagalvoju, kad gal per dideli optimistai mes, nes 20.000,00 turi uztekti ir muzikantams, ir vedejams, ir siaip visokiems dalykams. Tai mums taupymas bus tik nuolaidu gaudyme ir pagalba is artimuju, bet ju apkraut nesiruosiam, nors ranku miskas, kurie sake, kad gales pagelbet smile.gif
O kur sventet? Savas alkoholis tikrai turetu padet sutaupyti...
Atsakyti
QUOTE(Narux @ 2011 10 25, 18:31)
sveiki,
esu naujoke ir tik PRADEDU planuoti vestuves,kurios vyks kt birzeli rolleyes.gif planuojamas sveciu skaicius ~26-28,o bandysim itilpti i 10 tukst blush2.gif
noreciau paklausti, kokio miesto restorane jus sventete? 4u.gif

kaune, restorane musu dvaras

QUOTE(Meletele @ 2011 10 26, 21:26)
Hmmmm... as kartais pagalvoju, kad gal per dideli optimistai mes, nes 20.000,00 turi uztekti ir muzikantams, ir vedejams, ir siaip visokiems dalykams. Tai mums taupymas bus tik nuolaidu gaudyme ir pagalba is artimuju, bet ju apkraut nesiruosiam, nors ranku miskas, kurie sake, kad gales pagelbet smile.gif
O kur sventet? Savas alkoholis tikrai turetu padet sutaupyti...

tikrai imanoma. mes su 32 sveciais i 10 tukst itilpom smile.gif
Atsakyti
Tikrai įmanoma įtilpti į 20.000.
Šventėme vestuves šią vasarą. Trakų rajone, sodyboje. Dalyvavo 45 žmonės, dviejų dienų šventėje, su povestuvine kelione ir visom išlaidom, įskaitant ir visas smulkmenėles įtilpome į 19.000.
Tikrai neverta darytis nei bandomosios šukuosenos nei bandomojo makiažo, jei eini pas rekomenduotą meistrą, nieko iš minėtų nedariau ir visai nesigailėjau, ir bent jau pora šimtinių sutaupiau rolleyes.gif Aišku tai tik smulkmena, bet iš smulkmenų kartais suidaro labai daug. Bet čia jau kiekvienos reikalas mirksiukas.gif
Sutaupėme ir ant alkoholio, nes visą alkoholį leido atsivežti savo.
Vestuvinė suknelę pirkau dėvėtą vienos nuotakos, tikrai gerokai sutaupiau ir dar už tą pačia kainą pardaviau thumbup.gif
Žiedus gaminomės iš savo aukso, jei tokio turima, gaunasi tikrai daug pigiau, nei pirkti pagamintus parduotuvėje.
Nesamdėme jokio vestuvinio transporto, paprašėm draugo, kuris mus ir pavežiojo.
Negailėjom pinigėlių fotografui, vedėjui nes mum tai buvo svarbu.
Ir siūlyčiau kuo mažiau investuoti į įvairias smulkmenas, kaip stalo, kėdžių papuošimai, mašinos papuošimai, nes jos tikrai nevertos didelių išlaidų, ir visiškai neišlieka atmintyje. Tai visiškai nereikšmingos detalės mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums vestuves kainavo nepilnus 4 tukstancis litu, nes daug ka mums kaip dovanas dovanojo, pvz kavine, suknele, masina, fotografas, siaip jeigu sudejus situos visus tai man regis ~11 tukstanciu butu, bet cia ir su povestuvine. O sventeme viena diena su 26 zmogiukais vilniuje, o antra diena su draugais sodyboje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 10 28, 14:07)
Mums vestuves kainavo nepilnus 4 tukstancis litu, nes daug ka mums kaip dovanas dovanojo, pvz kavine, suknele, masina, fotografas, siaip jeigu sudejus situos visus tai man regis ~11 tukstanciu butu, bet cia ir su povestuvine. O sventeme viena diena su 26 zmogiukais vilniuje, o antra diena su draugais sodyboje smile.gif

Na, jeigu įskaičiuojant dovanas, tai mes dar ir užsidirbom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2011 10 28, 15:29)
Na, jeigu įskaičiuojant dovanas, tai mes dar ir užsidirbom  biggrin.gif


Tai mes irgi lotuliukas.gif
Atsakyti