Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių kaina. Kiek kainuoja vestuvės?

sveikos,mergaiciukes,gal ka zinot apie Panevezio Romantic viesbuti? Mes tuokiames kita vasara,ir musu planuotoja ten buvo,viskas fainiai,gavo daug nuolaidu,taciau atsirado ir piktu zmoniu,kurie sake,kad ten nesamone svest. Bendroj sumoj pas mus gautusi 50 zmoniu,su nakvyne ten pat,maistas ir gerimai uz 13-14 tukst. galvoju,super! Ir vieta grazi! Bet gal kas daugiau ka zinot??
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 10 28, 15:56)
Tai mes irgi  lotuliukas.gif


po vestuviu jau galima skaiciuot uzdarbi, bet as nusistacius taip, kad vestuves kelsim uz tokia suma, uzkokia galima, nes zinau atveju, kai zmones suplanuoja uz dar nepadovanotus pinigus, o gauna servizus, kombainus ir t.t. ir tada jau beda smile.gif
o ir uzdirbt nelabai suskaiciuoju kaip galima, nes sveciai "milijonu" nedovanoja, tai nebent is teveliu...
Atsakyti
mes gavom puse tiek, kiek išleidom. Šiaip tikėjausi daug mažiau, tad džiaugiamės ir planuojam kelionę už tuos pinigus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2011 10 28, 20:10)
mes gavom puse tiek, kiek išleidom. Šiaip tikėjausi daug mažiau, tad džiaugiamės ir planuojam kelionę už tuos pinigus smile.gif


kad puse islaidu padengtu dovanos, cia jau itikinamiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletele @ 2011 10 28, 17:33)
po vestuviu jau galima skaiciuot uzdarbi, bet as nusistacius taip, kad vestuves kelsim uz tokia suma, uzkokia galima, nes zinau atveju, kai zmones suplanuoja uz dar nepadovanotus pinigus, o gauna servizus, kombainus ir t.t. ir tada jau beda smile.gif
o ir uzdirbt nelabai suskaiciuoju kaip galima, nes sveciai "milijonu" nedovanoja, tai nebent is teveliu...


Nu mes isleidom nepilnus 4 tukstancius, o susirinkom apie 7 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meletele @ 2011 10 28, 17:33)
po vestuviu jau galima skaiciuot uzdarbi, bet as nusistacius taip, kad vestuves kelsim uz tokia suma, uzkokia galima, nes zinau atveju, kai zmones suplanuoja uz dar nepadovanotus pinigus, o gauna servizus, kombainus ir t.t. ir tada jau beda smile.gif
o ir uzdirbt nelabai suskaiciuoju kaip galima, nes sveciai "milijonu" nedovanoja, tai nebent is teveliu...


Musu galimybes buvo tikrai didesnes nei isleidome, dar susirinkom, tai po vestuviu dar praturtejom blush2.gif Tik ne ilgam, nes medaus menesiuka tobula apturejom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 10 29, 16:37)
Musu galimybes buvo tikrai didesnes nei isleidome, dar susirinkom, tai po vestuviu dar praturtejom  blush2.gif Tik ne ilgam, nes medaus menesiuka tobula apturejom  ax.gif


Wyyy TOBULAS MEDAUS MENESIS wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif As turut ne vestuviu laukiu o medaus menesio lotuliukas.gif 4u.gif kur keliavote jei nepaslaptis ir kaip meduty kopinejote? blush2.gif Mes tai planavome isleisti iki 15000 lt, taciau kai pradejom planuoti ziurim kad nelabai iseis uz tiek su 40 sveciu , nes norisi tai fotografo geresnio tai to tai ano ,,, dabartinis biudzetas pakilo iki 25000lt, na bandysim buti taupus ir y juos sutilpti doh.gif blush2.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(naujokas998 @ 2011 10 28, 22:11)
Nu mes isleidom nepilnus 4 tukstancius, o susirinkom apie 7  blush2.gif


Savotiskai bizny pasidaret lotuliukas.gif thumbup.gif bigsmile.gif neblogai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tradire @ 2011 10 30, 10:24)
Wyyy  TOBULAS MEDAUS MENESIS  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  As turut ne vestuviu laukiu o medaus menesio  lotuliukas.gif  4u.gif  kur keliavote jei nepaslaptis ir kaip meduty kopinejote?  blush2.gif  Mes tai planavome isleisti iki 15000 lt, taciau kai pradejom planuoti ziurim kad nelabai iseis uz tiek su 40 sveciu , nes norisi tai fotografo geresnio tai to tai ano ,,, dabartinis biudzetas pakilo iki 25000lt, na bandysim buti taupus ir y juos sutilpti  doh.gif  blush2.gif  g.gif
Papildyta:
Savotiskai bizny pasidaret  lotuliukas.gif  thumbup.gif    bigsmile.gif neblogai  thumbup.gif


Kopinejom dvi savaites Turkijoje ir leidome sau tikrai gerai pailseti bei gerai praleisti laika ax.gif
O del biznio, tai nieko nebizniavom. Man kazkaip net tokios minties nebuvo, kad cia susirinkti kazka. Cia gal stresiukas daug itakos turejo, nes daugiau pergyvenau ar nenugriusiu prie altoriaus blush2.gif ir ar viskas gerai praeis, nes kaip jau minejau, viska pati organizavau, tai esu is tu zmoniu, kuriems viskas turi buvti pagal mano tobulai suregsta plana blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 10 30, 10:49)
Kopinejom dvi savaites Turkijoje ir leidome sau tikrai gerai pailseti bei gerai praleisti laika  ax.gif
O del biznio, tai nieko nebizniavom. Man kazkaip net tokios minties nebuvo, kad cia susirinkti kazka. Cia gal stresiukas daug itakos turejo, nes daugiau pergyvenau ar nenugriusiu prie altoriaus blush2.gif ir ar viskas gerai praeis, nes kaip jau minejau, viska pati organizavau, tai esu is tu zmoniu, kuriems viskas turi buvti pagal mano tobulai suregsta plana  blush2.gif


Man net baisu pagalvoti apie stresa, sia vasara dalyvavau drauges vestuvese, susirinkom pas ja pamerges ir kai tik pamaciau kaip ji visa dreba ir jaudinasio tai man net vidurius sukt pradejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tradire @ 2011 10 31, 10:41)
Man net baisu pagalvoti apie stresa, sia vasara dalyvavau drauges vestuvese, susirinkom pas ja pamerges ir kai tik pamaciau kaip ji visa dreba ir jaudinasio tai man net vidurius sukt pradejo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Parasiau ilgiausia atsakyma ir intikas dingo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 10 28, 22:11)
Nu mes isleidom nepilnus 4 tukstancius, o susirinkom apie 7  blush2.gif


Gal gali smulkiau išlaidas parašyti? Labai įdomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 11 02, 17:13)
Gal gali smulkiau išlaidas parašyti? Labai įdomu  ax.gif

Jeigu rasiu ta lapeli, tai parasysiu, nes visas islaidas rasemes smile.gif Galu gale vestuves jau buvo pries gerus metus smile.gif
Atsakyti