Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių kaina. Kiek kainuoja vestuvės?

Vestuves kelsiu ne už kapeikas, už du kartus mažesnę kainą nei jūsų (man 20tūkst. yra nemaži pinigai), o pavydėt jūsų skonio tikrai nea... biggrin.gif
Kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti

na as uz 20 000lt nemokeciau vestuviu issikelt ir dar isigyt dizainerio suknele (kuria jus tikriausiai turit, sprendziant is komentaru) , bet cia jau palei kiekvieno kisene.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirenaa: 16 gruodžio 2011 - 00:24
Man isvis vestuviu kaina yra beprotiska ir nesuprantama. Visais laikais zmones zenyjosi, bet kazkaip nemanau, jog tiek jos kainuodavo. 20 tukstanciu man irgi yra daug, taciau pigiau tai irgi nelabai gaunasi.O brangiau, tai zinoma, jeigu tik gaunasi, yra is ko, tai kodelgi ne. Kai pradejau skaiciuotis, tai buvo momentas, kad susimasciau, ar man to reikia, kai viskas tiek kainuoja. Na , bet kai sventes norisi, tai niekur nesidesi.
O pacia kaina kazkiek dar itakoja zmoniu skaicius. Jei zmoniu maziau, tai ir sodyba pigiau kainuoja (nes galima imti mazesne) ir maistas, gerimai.





QUOTE(Sirenaa @ 2011 12 16, 02:23)
na as uz 20 000lt nemokeciau vestuviu issikelt ir dar isigyt dizainerio suknele (kuria jus tikriausiai turit, sprendziant is komentaru) , bet cia jau palei kiekvieno kisene.. drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Sirenaa @ 2011 12 16, 01:23)
na as uz 20 000lt nemokeciau vestuviu issikelt ir dar isigyt dizainerio suknele (kuria jus tikriausiai turit, sprendziant is komentaru) , bet cia jau palei kiekvieno kisene.. drinks_cheers.gif


Aš neturiu dizainerio suknelės, turėsiu paprastą iš salono.
Aš tik nelabai galiu suprasti, kur įmanoma išleisti tiek pinigų kiek Jūs, jeigu iš Jūsų šiame forume paminėtų dalykų užsakote tokius labai jau paprastus, kaip Jūsų minėti muzikantai ar suknelė... o po to dar kalbate, kad užsakote pačius kokybiškiausius dalykus ir paslaugas.
Aš už 20 tūkst. be visų smulkmenų, kaip papuošalai (auskarai 160Lt, apyrankė 40Lt, vyriškos sąsagos 170Lt), žiedai (1600Lt), bateliai (200Lt), pakvietimai (mano daryti, bet kainavę virš 200Lt) ir t.t. užsakiau restoraną 40žm. už 8000Lt (dar 1ūkst. kainuos restoranas, kur gersim šampaną po bažnyčios ceremonijos), fotografą už 2500tūks. 5val. ir gyvo garso muzikinę grupę už 3500tūks., o dar bus turtinga vakaro programa su vasarą mūsų filmuotu video klipu ir kitomis pramogomis (tam mes išleidom ir dar išleisim 1500Lt), mano nuomojama suknelė kainuos 1400, o vyriškui kostiumui skirsim apie 1000Lt. Dar mokestis už bažnyčią, makiažas, šukuosena... Galutinė suma turėtų būti apie 22tūkst.
Švęsim vieną dieną restorane, žmonių bus 40. Nebus metrikacijos, palydos, nuomoto auto (nes turim savo apynaujį automobilį). Pasirinkus pigesnį restoraną, tradicinę muzikinę grupę ar paprastesnį fotografą - sumą galima būtų sumažinti dar bent trečdaliu. Todėl aš visai nesuprantu, kur Jūs išleisit tuos 40tūks.
Nemanau, kad mūsų šventė bus kažkuo ypatinga ar išskirtinė, bet tikrai bus saikinga ir elegantiška 4u.gif Jums linkiu to paties 4u.gif
Atsakyti
Sventes linksmumas nepriklauso nuo to, kiek tu pinigu jai isleisi. Aisku, jei nebus ko valgyti, ar isgerti, ar kuo apsirengti , tai cia jau kas kita. O siaip, gali nors ant galvos stoveti, pacius geriausius vedejus samdyti, bet zmones gali sedeti ir nenoreti liksmintis, buti rimti ar pan. O kita karta reikia tiek nedaug, o visiems bus gera ir smagu. tai cia jau nuo konkrecios situacijos priklauso, nuo konkreciu zmoniu.
O jus tai saunuole jei itelpat i 20 tukst. Nors pas mane kai kas pigiau kainuoja nei jusu isvardinti dalykai (bet as dar ne viska susipirkau), bet turbut irgi kazkur apie 20 tukst susidarys. Manau visokioms smulkmenoms dar daug iseina, ko is anksto nenumatai. Aisku muzikantai, vieta, maistas, gerimai, fotografas, rubai - cia tokie pagrindiniai, bet dar nemazai ir be to susidaro pinigeliu. Asmeniskai as noreciu isleisti kuo maziau, nes ir taip cia lb didele suma kaip uz viena ar dvi dienas, na bet bus kaip bus.
Pas visas viskas bus gerai ir linksma, svarbu, kad kokie nenumatyti dalykai nepakistu kojos ir nesugadintu nuotaikos vestuviu diena smile.gif o siaip tai visos turesim ka prisiminti, ar isleisim 20 tukst, ar 40, ar 10. nuo to nei viena prastesnes turbut nebusim. smile.gif
Sekmes visoms planuojantis smile.gif



QUOTE(Nińa_del_viento @ 2011 12 16, 13:10)
Aš neturiu dizainerio suknelės, turėsiu paprastą iš salono.
Aš tik nelabai galiu suprasti, kur įmanoma išleisti tiek pinigų kiek Jūs, jeigu iš Jūsų šiame forume paminėtų dalykų užsakote tokius labai jau paprastus, kaip Jūsų minėti muzikantai ar suknelė... o po to dar kalbate, kad užsakote pačius kokybiškiausius dalykus ir paslaugas.
Aš už 20 tūkst. be visų smulkmenų, kaip papuošalai (auskarai 160Lt, apyrankė 40Lt, vyriškos sąsagos 170Lt), žiedai (1600Lt), bateliai (200Lt), pakvietimai (mano daryti, bet kainavę virš 200Lt) ir t.t. užsakiau restoraną 40žm. už 8000Lt (dar 1ūkst. kainuos restoranas, kur gersim šampaną po bažnyčios ceremonijos), fotografą už 2500tūks. 5val. ir gyvo garso muzikinę grupę už 3500tūks., o dar bus turtinga vakaro programa su vasarą mūsų filmuotu video klipu ir kitomis pramogomis (tam mes išleidom ir dar išleisim 1500Lt), mano nuomojama suknelė kainuos 1400, o vyriškui kostiumui skirsim apie 1000Lt. Dar mokestis už bažnyčią, makiažas, šukuosena... Galutinė suma turėtų būti apie 22tūkst.
Švęsim vieną dieną restorane, žmonių bus 40. Nebus metrikacijos, palydos, nuomoto auto (nes turim savo apynaujį automobilį). Pasirinkus pigesnį restoraną, tradicinę muzikinę grupę ar paprastesnį fotografą - sumą galima būtų sumažinti dar bent trečdaliu. Todėl aš visai nesuprantu, kur Jūs išleisit tuos 40tūks.
Nemanau, kad mūsų šventė bus kažkuo ypatinga ar išskirtinė, bet tikrai bus saikinga ir elegantiška  4u.gif  Jums linkiu to paties  4u.gif

Atsakyti
na galim pasakiciuot , as tiesa pasakius irgi issigandau kai pamaciau kaip suma auga bet kadangi mums yra galimybes tai kodel gi ne g.gif
Limuzinas - 2800lt
Filmavimas - 3600lt
Fotografas - 2800lt
Baznycios mokesti - manau apie 200lt
Sodyba - 14000lt (daug bet..)
Suknele - 860lt + 900lt + 450lt
Kostiumas - 560lt (+dar neturim nei batu , nei sasagu)
Muzikanatai - 2500lt
Deividas is grupes pikaso - 1500lt
Ziedai - 2800lt
Jaunosios papuosalai prie vienos sukneles - 210lt
Kedziu uzvalkalai - 490lt
Ugnies sau (dar neuzsakem bet jau tariuosi) apie 2000lt
CIA VISKAS KA JAU TURIM = 35,670LT
o kiek dar reikia - geles man ir palydai , 3 poros bateliu , jaunajam batu ir sasagu, reikia smujkininko , alkoholis , saldus stalas , dovanos sveciams ir t.t manau visos zino kiek ko reikia.. manau i 40,000 lt galim ir netilpti.. g.gif

nesakau kad neskaiciavom pinigeliu ir emem kas brangiausia ar geriausia , ziurejom i kokybe bet norejosi ir padorios sumos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sigittta @ 2011 12 16, 12:42)
Sventes linksmumas nepriklauso nuo to, kiek tu pinigu jai isleisi. Aisku, jei nebus ko valgyti, ar isgerti, ar kuo apsirengti , tai cia jau kas kita. O siaip, gali nors ant galvos stoveti, pacius geriausius vedejus samdyti, bet zmones gali sedeti ir nenoreti liksmintis, buti rimti ar pan. O kita karta reikia tiek nedaug, o visiems bus gera ir smagu. tai cia jau nuo konkrecios situacijos priklauso, nuo konkreciu zmoniu.
O jus tai saunuole jei itelpat i 20 tukst. Nors pas mane kai kas pigiau kainuoja nei jusu isvardinti dalykai (bet as dar ne viska susipirkau), bet turbut irgi kazkur apie 20 tukst susidarys. Manau visokioms smulkmenoms dar daug iseina, ko is anksto nenumatai. Aisku muzikantai, vieta, maistas, gerimai, fotografas, rubai - cia tokie pagrindiniai, bet dar nemazai ir be to susidaro pinigeliu. Asmeniskai as noreciu isleisti kuo maziau, nes ir taip cia lb didele suma kaip uz viena ar dvi dienas, na bet bus kaip bus.
Pas visas viskas bus gerai ir linksma, svarbu, kad kokie nenumatyti dalykai nepakistu kojos ir nesugadintu nuotaikos vestuviu diena smile.gif o siaip tai visos turesim ka prisiminti, ar isleisim 20 tukst, ar 40, ar 10. nuo to nei viena prastesnes turbut nebusim. smile.gif
Sekmes visoms planuojantis smile.gif

Visiskai pritariu drinks_cheers.gif svarbiausia kad kiekvienai sava svente butu viena ir nepakartojama thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

QUOTE(Nińa_del_viento @ 2011 12 16, 12:10)

Aš tik nelabai galiu suprasti, kur įmanoma išleisti tiek pinigų kiek Jūs, jeigu iš Jūsų šiame forume paminėtų dalykų užsakote tokius labai jau paprastus, kaip Jūsų minėti muzikantai ar suknelė... o po to dar kalbate, kad užsakote pačius kokybiškiausius dalykus ir paslaugas.



kadangi,mes taipogi ruosiames vestuvems,taigi dauguma temu taip pat permetu akimis ax.gif
mano nuomone irgi buvo tokia pati kaip jusu drinks_cheers.gif kazkaip mintis kyla,jog suma neatitinka kokybes drinks_cheers.gif
as asmeniskai turedama tiek pinigu nepirkciau sukneles is gariunu doh.gif tenesupyksta jaunoji mirksiukas.gif labai ilgai rinkausi suknele pati doh.gif ir netgi uztenka paziureti i skelbimu viena foto,jog suprastum,kad suknele pirkta turguj arba siuta pas kiniecius doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Sirenaa @ 2011 12 16, 15:13)
na galim pasakiciuot , as tiesa pasakius irgi issigandau kai pamaciau kaip suma auga bet kadangi mums yra galimybes tai kodel gi ne  g.gif
Limuzinas - 2800lt
Filmavimas - 3600lt
Fotografas - 2800lt
Baznycios mokesti - manau apie 200lt
Sodyba - 14000lt (daug bet..)
Suknele - 860lt + 900lt + 450lt
Kostiumas - 560lt (+dar neturim nei batu , nei sasagu)
Muzikanatai - 2500lt
Deividas is grupes pikaso - 1500lt
Ziedai - 2800lt
Jaunosios papuosalai prie vienos sukneles - 210lt
Kedziu uzvalkalai - 490lt
Ugnies sau (dar neuzsakem bet jau tariuosi) apie 2000lt
CIA VISKAS KA JAU TURIM = 35,670LT
o kiek dar reikia - geles man ir palydai  , 3 poros bateliu , jaunajam batu ir sasagu, reikia smujkininko , alkoholis , saldus stalas , dovanos sveciams ir t.t manau visos zino kiek ko reikia.. manau i 40,000 lt galim ir netilpti.. g.gif

nesakau kad neskaiciavom pinigeliu ir emem kas brangiausia ar geriausia , ziurejom i kokybe bet norejosi ir padorios sumos  mirksiukas.gif


linkiu jums kuo grazesnes sventes 4u.gif
bet paprasciausiai musu prioritetai kitokie,kas ir leidzia mums savo svente atsvesti pigiau,bet neprasciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2011 12 16, 17:24)
sveikos 4u.gif
kadangi,mes taipogi ruosiames vestuvems,taigi dauguma temu taip pat permetu akimis ax.gif
mano nuomone irgi buvo tokia pati kaip jusu drinks_cheers.gif kazkaip mintis kyla,jog suma neatitinka kokybes drinks_cheers.gif
as asmeniskai turedama tiek pinigu nepirkciau sukneles is gariunu doh.gif tenesupyksta jaunoji mirksiukas.gif labai ilgai rinkausi suknele pati doh.gif ir netgi uztenka paziureti i skelbimu viena foto,jog suprastum,kad suknele pirkta turguj arba siuta pas kiniecius doh.gif

o jus zinot is kur sukneles gauna visi nuomos salonai?? veza lygiai is ten pat - Lenkija ! perka sukneles po 200lt ir nuomoja po 2000lt doh.gif apsurdas.. pirkau suknele is gariunu ne del to kad sutaupyciau o del to kad apejus nuomos salonus nieko neradau kas patiktu , o uzsidejus savaja is karto pasakiau kad su ja jauciuosi savimi ir apie tokia suknele svajojau .. gaila neturiu pacios sukneles foto tikrai parodyciau.. doh.gif plius kadangi uz ja sumokejau 860lt tai nusprendziau jog per vestuves galiu pakeisti kelias sukneles, kitas dvi siunciausi is JAV , likau taip pat lb patenkita.. mirksiukas.gif manau ne kainoje esme ir is kur , o tai kad ji patiktu ir tiktu tau paciai , kartais gali suknele net uz didziausia suma buti visiskai nesamone doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirenaa: 16 gruodžio 2011 - 16:36
ir beje Sirenaa manau,jog jusu vestuviu biudzetas bus tikrai didesnis, nei jusu dabar ivardijama suma mirksiukas.gif
Atsakyti
gali buti is pradziu galvojom 10000euru skirti bet paziurejom kad suma sparciai auga doh.gif paziuresim kaip bus po vestuviu , rasausi kiekviena smulkmena i knyga kiek kam isleidziu ,paskuj skaiciuosim mirksiukas.gif seip nesigailiu dar del nieko , gal tik manau uz sodyba labai daug paprase doh.gif gaila tokiu pinigu bet juk pirma ir paskutini karta.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirenaa @ 2011 12 16, 17:32)
o jus zinot is kur sukneles gauna visi nuomos salonai?? veza lygiai is ten pat - Lenkija ! perka sukneles po 200lt ir nuomoja po 2000lt  doh.gif  apsurdas.. pirkau suknele is gariunu ne del to kad sutaupyciau o del to kad apejus nuomos salonus nieko neradau kas patiktu , o uzsidejus savaja is karto pasakiau kad su ja jauciuosi savimi ir apie tokia suknele svajojau .. gaila neturiu pacios sukneles foto tikrai parodyciau..  doh.gif

nedrysciau taip teigti apie visus salonus schmoll.gif gal galetumete ivardyti,kokiame salone taip daro g.gif
jusu tikrai isskirtinis skonis,jog nei viename nuomos salone neradote svajoniu sukneles doh.gif
atsiprasau uz poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralija @ 2011 12 16, 17:31)
sveikos 4u.gif
kadangi,mes taipogi ruosiames vestuvems,taigi dauguma temu taip pat permetu akimis ax.gif
mano nuomone irgi buvo tokia pati kaip jusu drinks_cheers.gif kazkaip mintis kyla,jog suma neatitinka kokybes drinks_cheers.gif
as asmeniskai turedama tiek pinigu nepirkciau sukneles is gariunu doh.gif tenesupyksta jaunoji mirksiukas.gif labai ilgai rinkausi suknele pati doh.gif ir netgi uztenka paziureti i skelbimu viena foto,jog suprastum,kad suknele pirkta turguj arba siuta pas kiniecius doh.gif
Papildyta:

linkiu jums kuo grazesnes sventes 4u.gif
bet paprasciausiai musu prioritetai kitokie,kas ir leidzia mums savo svente atsvesti pigiau,bet neprasciau mirksiukas.gif

aciu jums labai .. puikiai suprantu jog kiekviena jaunoji nori savo svente padaryt nepakartojama , gal kitiems ir ji tokia neatrodo , bet del skonio nesigincijama .. vienos nori , elegantisku vestuviu , kitos linksmu prie bajerio kad butu , kitoms gal tiesiog ir vakarienes dviese pakanka.. nera cia ko smergti zmoniu uz ju norus ir skoni mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sandralija @ 2011 12 16, 17:41)
nedrysciau taip teigti apie visus salonus schmoll.gif gal galetumete ivardyti,kokiame salone taip daro g.gif
jusu tikrai isskirtinis skonis,jog nei viename nuomos salone neradote svajoniu sukneles  doh.gif
atsiprasau uz  poster_offtopic.gif

nesakau kad praejau visus bet geresnius tai tikrai , tiesiog turejau mintyse sukneles modeli tokio tik ir ieskojau kitokiu net nesimatavau.. mirksiukas.gif mano sesers vyro sesuo turi viena geriausiu salonu siauliuose , tai su ja kai pakalbejom tai ir pasake kad visi salonai taip daro veza is lenkijos ar kinu, kiti salonai sake buna nuziuri naujausiu kolekciju sukneles pasiuna panasias ir sako kad cia tapati is naujausios kolekcijos .. nenoriu nieko izeisti bet as nenorejau sukneles nuomotis nes bijojau ,prisiskaicius kokiu bajeriu buna su salonais tai doh.gif plius suknele nauja ir ja nesiosiu pirmoji ir paskutine mirksiukas.gif bet cia jau mano nuomone..
Papildyta:
nzn man tai jokio skirtumo is kur ta suknele svarbiausia patinka.. man atrodo kitos cia labai jau isivaizdina , kelia vestuves uz 10-20 tukstanciu o uz suknele moka po 3000 ir daugiau , vadinasi ant kazko labai jau reikia sutaupyt pvz ant fotografo , bet td irgi zmones snekes kad suknele uz tokia suma o fotografo normalaus negali nusisamdyt kad parodytu tos sukneles grozi.. mirksiukas.gif Merginos gi juokinga cia gincytis , visos turi skirtinga skoni ir prijoritetus cia tai faktas mirksiukas.gif
Atsakyti