Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių kaina. Kiek kainuoja vestuvės?

QUOTE(Lialondra @ 2011 12 08, 20:14)
As irgi negaliu apsipresti tarp rugpjucio 25 d. ir liepos 28 d/ wink.gif

O beje vestuvems planuoju isleisti 10 000 LT, bent jau noretusi itilpti i sita suma. Vestuves butu gana kuklios, tik artimiausiu draugu ir seimos nariu rate smile.gif


mes vilniuj pareiskimus nesem rugsejo pradzioj, tai jau nelabai kazka is laiko rugpjucio 25 dienai buvo galima pasirinkti...
Atsakyti
Sveikos, mes jau atsokom vestuves rugsejo 10d, konkrecios sumos nebuvom suplanave, bet gavosi su visom smulkmenom apie 15tukst litu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*mable* @ 2011 12 08, 11:04)
skaitau visu postus ir plaukai siausiasi,sako krize,minimalus atlyginimai.tevai turtingi labai kad tokias sumas leidzia 15,20tukst. blink.gif ir kam ?pries kaimynus, draugus pasirodyt?


Mes vestuvėms planuojame išleisti kiek daugiau nei antroji jūsų paminėta suma. Ne dėl kaimynų, ne dėl draugų. Dėl savęs smile.gif Jei galėtume sau leisti tik paprastą vakarienę, taip ir darytume, ir problemos nematytume, bet jei jau darome šventę, ją ir darome atitinkamai. O ir stebuklų nebus jokių, tiesiog vestuvinės paslaugos ir prekės žiauriai daug kainuoja doh.gif Kol nepradėjome visko užsisakinėti, pirkti ir pan., mums irgi atrodė kosmosas tokio dydžio vestuvių biudžetai, bet kai pradėjome tą padaryti, pamatėm iš kur tokios sumos atsiranda. Mielai išleistume ir mažiau, juo labiau, kad vestuvės tikrai nėra mūsų gyvenimo svajonė, siekiamybė ar tikslas, bet jei jau darome šventę, tai norisi tikros šventės, o ne paprasto pasisėdėjimo.
Tėvai mūsų tikrai nėra turtingi, vestuvės daromos tik iš mūsų pinigų.

QUOTE(Meletele @ 2011 12 08, 21:15)
mes vilniuj pareiskimus nesem rugsejo pradzioj, tai jau nelabai kazka is laiko rugpjucio 25 dienai buvo galima pasirinkti...


Mes Kaune šių metų gegužės pabaigoje rašėme prašymą kitų metų rugpjūčio 25 dienai ir negavome tokios valandos, kurios norėjome biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 08 gruodžio 2011 - 21:47
Jus mane stebinate, kad vietu rugpjucio 25 d. nelabai yra smile.gif Siaip man santuoku rumai nelabai reikalingi, nes pas mane bus baznytine santuoka...tikiuosi, kad baznycioje laika galesime paderinti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lialondra @ 2011 12 09, 18:38)
Jus mane stebinate, kad vietu rugpjucio 25 d. nelabai yra smile.gif Siaip man santuoku rumai nelabai reikalingi, nes pas mane bus baznytine santuoka...tikiuosi, kad baznycioje laika galesime paderinti smile.gif  4u.gif


Manau, kad taip, baznycoj turetu buti paprasciau suderint jums tinkama laika, bet mums priesingai, reikalingi tik santuoku rumai, tai kai pamaciau, kad jau ne kazkas ir belike, begom uzsirasinet... kitais menesiais paprasciau... rugpjutis populiarus kazkodel labai...
Atsakyti
na mes vestuvems planuojam isleisti 35000-40000 ... norim nepakartojamos sventes.. 4u.gif
Atsakyti
Nejuokinkit, suknelė iš Gariūnų, o vestuvės už 40 000Lt biggrin.gif
Gal būna ir taip, bet kažkaip princesiška suknelė niekaip neasocijuojasi su prabangiomis vestuvėmis, o tik su vestuvėmis pilnomis kičo. Kas buvo gariūnuose ir matė tas sukneles, tas supras apie ką aš kalbu ir kaip jau pagal tai galima vertinti Jūsų skonį.
Aš tikrai nenoriu Jūsų įžeisti, bet kam Jūs išleisit tuos pinigėlius? Dvarui, hameriams, fejerverkams?
Vestuvių išskirtinumas ir elegantiškumas ne tuo matuojami, bet kiekvienas renkasi kas jam geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2011 12 15, 12:34)
Nejuokinkit, suknelė iš Gariūnų, o vestuvės už 40 000Lt  biggrin.gif 
Gal būna ir taip, bet kažkaip princesiška suknelė niekaip neasocijuojasi su prabangiomis vestuvėmis, o tik su vestuvėmis pilnomis kičo. Kas buvo gariūnuose ir matė tas sukneles, tas supras apie ką aš kalbu ir kaip jau pagal tai galima vertinti Jūsų skonį.
Aš tikrai nenoriu Jūsų įžeisti, bet kam Jūs išleisit tuos pinigėlius? Dvarui, hameriams, fejerverkams?
Vestuvių išskirtinumas ir elegantiškumas ne tuo matuojami, bet kiekvienas renkasi kas jam geriau  4u.gif

Na kadangi jusu vestuvese nebus tai ir liksit nesuzinojus kaip viskas atrodys.. o sukneliu jei ka bus 3 ir tik viena is gariunu , deje mes nedarom jokio kico tesiog renkames viska kas kokybiskiausia pvz musu sodyba vien kainuos 14000lt ... ax.gif tai pridejus visas kitas paslaugas ir gaunasi tokia suma ... kad suknele is gariunu tai jau vestuves sudas palei jus... g.gif man tai jokio skirtumo kas is kur svarbiausia man patinka .. 4u.gif beje jei matei kim kardashian vestuves , tai suknele irgi buvo princeses tipo , bet vestuves kainavo 18 milijonu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirenaa: 15 gruodžio 2011 - 12:35
QUOTE(Sirenaa @ 2011 12 15, 13:33)
Na kadangi jusu vestuvese nebus tai ir liksit nesuzinojus kaip viskas atrodys.. o sukneliu jei ka bus 3 ir tik viena is gariunu , deje mes nedarom jokio kico tesiog renkames viska kas kokybiskiausia pvz musu sodyba vien kainuos 14000lt ...  ax.gif tai pridejus visas kitas paslaugas ir gaunasi tokia suma ... kad suknele is gariunu tai jau vestuves sudas palei jus...  g.gif man tai jokio skirtumo kas is kur svarbiausia man patinka .. 4u.gif beje jei matei kim kardashian vestuves , tai suknele irgi buvo princeses tipo , bet vestuves kainavo 18 milijonu  thumbup.gif


Aga, jau mačiau kokią kokybišką muziką pasirinkote ir vieną iš suknelių...
Jūsų teisė rinktis, bet jau verčiau nupirkti tikrai kokybišką vieną suknelę (o turint tiek pinigų, tai galima ir pas dizainerį pasisiūti), o ne 3 iš bet kur. O dėl muzikos... aj, Jūs turite savo nuomonę, aš savo, tai čia beprasmiška kažką įrodinėti
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2011 12 15, 18:47)
Aga, jau mačiau kokią kokybišką muziką pasirinkote ir vieną iš suknelių...
Jūsų teisė rinktis, bet jau verčiau nupirkti tikrai kokybišką vieną suknelę (o turint tiek pinigų, tai galima ir pas dizainerį pasisiūti), o ne 3 iš bet kur. O dėl muzikos...  aj, Jūs turite savo nuomonę, aš savo, tai čia beprasmiška kažką įrodinėti

koks man skirtumas dizainerio suknele ar ne jai man patinka.. dieve koki cia burbula puciat .. kazkodel nematem nei jusu tukstancius kainuojancios dizainerio sukneles nei ko nors kito , tad bukit maloni pasilaikykit savo nuomone sau, as cia ne gincytis atejau o pasidalint ivairiomis vestuviu planavimo detalemis su merginomis kurioms tai idomu... beto jai tu vestuves keli uz kapeikas tai nereikia pavydet.. doh.gif
Papildyta:
manau kas kiek gali sau leist tas tiek ir leidzia man gal ne sukneles vardas svarbiausia , o kiti dalykai .. pataupius ant sukneles pora tukstanciu geriau dar kazka isigysiu vestuviu pramogoms praplesti .. beje ne kainoje esme , svarbiausia patinka.. del skonio nesigincijama.. schmoll.gif
Atsakyti
na mano galvele taip pat susukta maloniaias vestuviu planavimo rupesciais. tiesiog beskaitydama siuos pasisakymus labai norejau isiterpti ir pasakyti, kad svarbiausia jog butu taip kaip nori jaunieji. pvz. mums begalo norisi kad vestuviu svente butu smagi, linksma tiek mums, tiek sveciams.
zinot apie ka buna kalbama po vestuviu tarp artimuju, ar grazi buvo jaunoji, ar smagus muzikantai, ar skanus maistas. o ne kas kiek kainavo, ar kiek izymus sukneles siuvejas ar muzikantai.
tiek cia prirasiau visko, bet manau kad kas nores tas mane supras smile.gif)) nors turiu pridurti, kad tai tik mano nuomene wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rutalis @ 2011 12 15, 20:29)
na mano galvele taip pat susukta maloniaias vestuviu planavimo rupesciais. tiesiog beskaitydama siuos pasisakymus labai norejau isiterpti ir pasakyti, kad svarbiausia jog butu taip kaip nori jaunieji. pvz. mums begalo norisi kad vestuviu svente butu smagi, linksma tiek mums, tiek sveciams.
zinot apie ka buna kalbama po vestuviu tarp artimuju, ar grazi buvo jaunoji, ar smagus muzikantai, ar skanus maistas. o ne kas kiek kainavo, ar kiek izymus sukneles siuvejas ar muzikantai.
tiek cia prirasiau visko, bet manau kad kas nores tas mane supras smile.gif))  nors turiu pridurti, kad tai tik mano nuomene wink.gif

visiskai sutinku thumbup.gif man atrodo svarbiausia kad butu linksmi muzikantai , nes jai ju nebus o vestuves gros koks prabangus orkestras tai man atrodo sveciai labai greit issiskirstytu blink.gif
Atsakyti