Įkraunama...
Įkraunama...

Kokį aliejų naudojate košėms?

kokosas, alyvuogių ir kartais paprastą sviestuką bigsmile.gif
Atsakyti
Dazniausiai paprastu sviestuku gardinu smile.gif
Atsakyti
As tai tik alyvuogiu alieju naudoju, kazkaip rodos jis naudingiausias smile.gif
Atsakyti
Man kazkaip atrodo, kad sezamai - didelis alergenas.. todel iki metuku nenaudociau maistui sezamo nei pacio, nei aliejaus... siaip maistui naudojam alyvuogiu alieju. nors avokadu aliejus pvz naudingesnis... bet ir brangesnis.
Atsakyti
Alyvuogių aliejus.
Atsakyti
taip pat alyvuogiu
Atsakyti
sveikos,

mes naudojam alyvuogių, moliūgų sėklų ir sveistą.
Atsakyti
Kokosu ir alyvuogiu, taip pat kartais sviestuka smile.gif
Atsakyti
Naudoju linų semenų šalto spaudimo štai tokį

Pradarytas jis, kaip kažkas pastebėjo, apkarsta, todėl tik praimtą reikia susipilti į platesnį stiklinį užsukamą indą ir laikyti šaldiklyje ar kameroje.Jis būna sustingęs, bet nesušąla. Pasirinkau dėl omega 3,6,9 rugščių -todėl papildomai nebereikia žuvų taukų.

Ir dar labai visi pamėgom moliūgų šalto spaudimo aliejų štai tokį. Jis skanus ir labai vertingas 4u.gif
Atsakyti
Moliūgų sėklų. Dar planuoju nupirkti specialų HOLLE aliejų mišinį skirti kūdikių košėms.
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2012 11 08, 16:16)
Naudoju linų semenų šalto spaudimo štai tokį

Pradarytas jis, kaip kažkas pastebėjo, apkarsta, todėl  tik praimtą reikia susipilti į platesnį stiklinį užsukamą indą ir laikyti šaldiklyje ar kameroje.Jis būna sustingęs, bet nesušąla. Pasirinkau dėl omega 3,6,9 rugščių -todėl papildomai nebereikia žuvų taukų.

Nupirkau tokį sėmenų aliejų, bet jis man neskanus, kažkoks kartus schmoll.gif įpyliau puse šaukštelio į bulvių košę ir vaikas viską atpylė doh.gif po kelių dienų vėl pabandžiau su juo daryti košę ir vėl atpylė. Naudoju Avent kombainą ir jame paruošiame gera košelė ir be aliejaus.
Atsakyti
alyvuogiu tik....
Atsakyti