Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(kr1stute @ 2011 09 25, 12:32)


Nelabai supratau ar reikia tirpios kavos ar stiprios su nuosėdoms..?Taip pat man nuotraukoje matyti daugiau sluoksnių biskvito 4.Ar taip ir buvo,kad darėte iš dvigubos normos?Ar čia receptas vienam biskvito blynui,kurį paskui dalinam pusiau? :4u:Ir taip pat torto aptepimas ar čia dar iš tos pačios normos ar jau kitas padarytas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamytė23: 26 rugsėjo 2011 - 10:08
Laba diena.
Tikriausiai nostalgiška rudeninė nuotaika ir džiugesys pamačius geltonuojantį, raustantį klevo lapą bei išspardytus kaštonų branduolius verčia užsisvajoti apie kažką saldaus ir be abejo tik rudeniškai gražios auksinės spalvos ax.gif

Žodžiu, manau, atradau viską: rudenišką karamelę, auksines razinas, grakinius rusvus riešutus, kavą, pienišką šokoladą ir... - auksinę spalvą wub.gif

Pirmąjį receptą galite rasti štai čia.
Antrąjį - čia (papildant naudojau rudąjį cukrų ir aliejų).



Atsakyti
Niekaip nerandu, kaip padaryti i torta sokoladinius traskucius? lens.gif Gal kuri pagelbesit?
Atsakyti
QUOTE(mamytė23 @ 2011 09 26, 10:07)
QUOTE(kr1stute @ 2011 09 25, 12:32)


Nelabai supratau ar reikia tirpios kavos ar stiprios su nuosėdoms..?Taip pat man nuotraukoje matyti daugiau sluoksnių biskvito 4.Ar taip ir buvo,kad darėte iš dvigubos normos?Ar čia receptas vienam biskvito blynui,kurį paskui dalinam pusiau? :4u:Ir taip pat torto aptepimas ar čia dar iš tos pačios normos ar jau kitas padarytas?

Laba diena.As darau is kavos su nuosedom,nes kitos neturiu.siaip cia skonio reikalas.tik kuo stipresne tuo labiau jausis skonis kremuko.As po nuotrauka parasiau ,kad dariau is didesnio kiekio.cia receptas vienam biskvitui ,kuri dalinam pusiau ir kremuku normos taip pat,o tortas apdengtas marcipanu.Skanaus 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2011 09 23, 20:13)

Obuoliu pyragas su pudingu


Šiandien kepiau su antaniniais obuoliais. Rūgštelė gavosi pats tas, dėkui, kad pasidalinot šiuo receptuku 4u.gif Gal tik pudingą per tirštą padariau, sunku buvo uždėti ant obuolių ir lygiai paskleisti ax.gif
Atsakyti
Trupininis Beatos obuolių pyragas

user posted image

5 obuoliai
sauja razinų
2 šaukštai rudojo cukraus
cinamono
40 gr. sviesto

Trupiniams:

150 gr. sviesto
150 gr. miltų
50 gr. avižinių dribsių
100 gr. maltų migdolų
100 gr. rudo cukraus
50 gr. balto cukraus
cinamono

user posted image

Obuolius nulupti, supjaustyti riekelėmis, užpilti cukrumi, sumaišyti su cinamonu ir razinomis. Dėti į kepimo indą išteptą sviestu ir šauti į orkaitę maždaug 15 min., kad obuoliai suminkštėtų.
Trupiniams sutarkuoti šaltą sviestą, supilti miltus, avižas, migdolus,cukrų ir lengvai perleisti viską per pirštus,turėtų gautis trupininė, smėlinė tešla.
Trupinius užbarstyti ant obuolių ir kepti dar apie 35-45 min. 190 C orkaitėje. Pyragą labai skanu valgyti šiltą su ledais.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 09 27, 11:03)
Trupininis Beatos obuolių pyragas


Kaip jum skonis?

Man ne itin patiko, nors visi aplink gyrė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 09 27, 11:24)

Kaip jum skonis?

Man ne itin patiko, nors visi aplink gyrė  g.gif


man labai patiko, visiem patiko biggrin.gif skaniausias buvo siltas, keli gabaleliai liko atveso taj paskui nieks ir nebenorejo ax.gif
Atsakyti
O as to obuoliu pyrago is Delfi su karamele i joki kita nekeisciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 09 27, 10:57)
O as to obuoliu pyrago is Delfi su karamele i joki kita nekeisciau biggrin.gif

Gal gali recepta parasyti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
http://######/show-r...rafaelo-svajone

pabandykit mergaites si receptuka, pagaminti si skanesta trunka apie 20 minuciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Witaliux @ 2011 09 27, 11:37)
http://######/show-r...rafaelo-svajone

pabandykit mergaites si receptuka, pagaminti si skanesta trunka apie 20 minuciu smile.gif


Atsidaro tuščias langas? g.gif
Atsakyti