Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Prisipazinsiu, man atrodo teks mane sodint piktuoju ant zemes blush2.gif , antra diena padebesiais skraidau, krutine pilna noro saukti is laimes, drugeliai pilve skraido, tiek as laukiu, nu kai des man slapiu skuduru, bus man skraidyti. blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemyna_mėlynakė: 27 liepos 2011 - 19:44
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 07 26, 22:06)
Na nezinau,tiesiog as toks zmogus,kad atejus pas gydytoja tikiuosi atsakymo,kad jei sitas yra negerai,yra del to negerai ir galima taisyti arba taip arba kitaip,ir gali po to buti taip arba anaip.O dabar pasikviecia pokalbiui,keli neaiskus klausimai,neaiskus del ko tyrimai ir dauguma is eiliniu tyrimu srities-nesakau,is ju gal ka ir mato.Pasakiau,kad clexane vartoju-kelis emailus rase,kad surado man kazkoki profesoriu hematologa,kurs gal ateitu konsultacijai,po to keli emailai kad jau butinai parasyciau laika kada pasirodysiu,kai pasirodziau klinikoje anei hematologo anei zodzio apie tai.Ir pats LIT-nusiveziau Cikagos  tyrimus,pasakiau,kad LDN siulo vyro limfocitus,su tuo ji sutiko,ta ir darem.Pertikrinau.Skaiciukai ne tik,kad nepakilo,o nukrito-pasirodo neveiksminga buvo.Tai jei aklai ji butu vyros limfocitus ir toliau leidus?As suprantu,kad ir Ldn ne visi daro konkretu ta tyrima,nes jis vis del to kainuoja,bet dauguma butent del veiksmingumo tiriasi.Tai veliau,per 10 dienu gavau 3 donoto limfocitus.Na net nezinau ka tiksliai galeciau ivardint kas nepatinka,gal,kad konkretumo maza,pas ja gydymas kartais atrodo vos ne kaip burtai is delno,o kainuoja tai vis del to nemazai.Tiek,kad tikrai tikiu LIT gera itaka,tai va ir uzmerkiu akis pries visa kita,gaunu lit ir i nieka bandau nekreipti demesio.

O aš net nesityrus, ar tinka, ar netinka, LIT darau. Darau ir tiek, nes nebežinau, kas dar gali padėti. Ir visus dariau su donoro. Ai, jau pradėjau, tai ir toliau tuo keliu eisiu. Žiūrėsim, kaip su IVF seksis. Aš per tuos metus gal 5-6 LIT turėjau. Bet IUI kai nepavyko, tai net nežinau, ar pastojus, man LIT padėtų. Nei tikiu, nei netikiu. Neturiu, ko daugiau imtis, tai nors šį būdą išbandau doh.gif
Gal pameni, kaip LIT leido IVF metu. Aš buvau birželį, jei viskas gerai, sudinti turėtų apie rugpj vidurį. Tai misliju, kada man dar LIT darytis reiktų doh.gif Pavyzdžiui, ryt būsiu Rygoj, tai gal prie to pačio ir LIT pasiprašyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kerzaka: 27 liepos 2011 - 19:50
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 07 27, 18:32)
69,23%  wub.gif  4u.gif


Skaiciai fantaskiski smile.gif Idomu, gal turi statistika su klinikomis?
O kad nuotaikos pas tave pozityvios, tai labai gerai wub.gif kaip tikesime, taip ir bus wub.gif Beje, o kodel taves pacios nera sarasiuke prie gaudanciu gandrus? dar tiksliai nezinai, kuri menesi startuosi?
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 07 27, 18:45)
O aš net nesityrus, ar tinka, ar netinka, LIT darau. Darau ir tiek, nes nebežinau, kas dar gali padėti. Ir visus dariau su donoro. Ai, jau pradėjau, tai ir toliau tuo keliu eisiu. Žiūrėsim, kaip su IVF seksis. Aš per tuos metus gal 5-6 LIT turėjau. Bet IUI kai nepavyko, tai net nežinau, ar pastojus, man LIT padėtų. Nei tikiu, nei netikiu. Neturiu, ko daugiau imtis, tai nors šį būdą išbandau  doh.gif
Gal pameni, kaip LIT leido IVF metu. Aš buvau birželį, jei viskas gerai, sudinti turėtų apie rugpj vidurį. Tai misliju, kada man dar LIT darytis reiktų  doh.gif Pavyzdžiui, ryt būsiu Rygoj, tai gal prie to pačio ir LIT pasiprašyti  g.gif



Tai mazai kas cia tiriasi....Tam reikia i Londona arba Cikaga vaziuoti.Jei su donoro daro,tai tikimybe,kad ne vieno ir DQ variacijos ne viena ir ne dvi iseis ir tavo LAD skaiciukai padides.
IVF metu man dare punkcijos diena,po to dar isodinimo diena atvaziavau ir su savim issiveziau svirkstuka,leidausi po 4-5 dienu,ir dar kartelis uz savaites.
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 07 27, 20:45)
Gal pameni, kaip LIT leido IVF metu. Aš buvau birželį, jei viskas gerai, sudinti turėtų apie rugpj vidurį. Tai misliju, kada man dar LIT darytis reiktų  doh.gif Pavyzdžiui, ryt būsiu Rygoj, tai gal prie to pačio ir LIT pasiprašyti  g.gif


O man paskutiniuosius LIT dare 4 dienos pries isodinima (su MB krauju) ir 3 dienos po isodinimo (su donoro). Siaip uzsienyje praktika LIT daryti bent jau 6 savaites iki IVF, nes atseit tiek laiko reikia, kad organizmas sureaguotu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iride: 27 liepos 2011 - 19:56
QUOTE(Iride @ 2011 07 27, 16:50)
Skaiciai fantaskiski  smile.gif Idomu, gal turi statistika su klinikomis?
O kad nuotaikos pas tave pozityvios, tai labai gerai  wub.gif kaip tikesime, taip ir bus  wub.gif Beje, o kodel taves pacios nera sarasiuke prie gaudanciu gandrus? dar tiksliai nezinai, kuri menesi startuosi?


Del kliniku veliau pasitengsiu imesti, jau skubu namucio. mirksiukas.gif 4u.gif

Save irasysiu, kai gyd duos pasventinima po pirmojo susitikimo po operacijos. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 07 27, 19:55)
O man paskutiniuosius LIT dare 4 dienos pries isodinima (su MB krauju) ir 3 dienos po isodinimo (su donoro). Siaip uzsienyje praktika LIT daryti bent jau 6 savaites iki IVF, nes atseit tiek laiko reikia, kad organizmas sureaguotu.

o prieš tai? į mėnesį kartą ir taip du mėnesius iki IVF? (ta prasme 3 dūriai iki įsidonimo ir vienas po)?
aš liepą nebuvau, buvau tik birželį. Tai gal man dar kartą, t.y. ryt pasidaryti LIT? O tada prieš punkciją po po įspdinimo? Ar iš viso ryt nedaryti. O pasidaryti tik prieš punkciją ir po įsodinimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerzaka @ 2011 07 27, 21:12)
o prieš tai? į mėnesį kartą ir taip du mėnesius iki IVF? (ta prasme 3 dūriai iki įsidonimo ir vienas po)?
aš liepą nebuvau, buvau tik birželį. Tai gal man dar kartą, t.y. ryt pasidaryti LIT? O tada prieš punkciją po po įspdinimo? Ar iš viso ryt nedaryti. O pasidaryti tik prieš punkciją ir po įsodinimo?  g.gif


Būtent taip: trys iki IVF (gegužę, birželį, liepą; liepą ir IVF dariau). Kaip ir minėjau UK gydytojai rekomenduoja, kad būtų tam tikras tarpas tarp LIT ir IVF, tad aš tavo vietoj rytoj daryčiausi. Bet Bykova gali būti kitos nuomonės, gal verta ir jos klausyti..Galiausiai, niekas nežino, koks variantas geriausias smile.gif
Atsakyti
Mergaites kas tas LIT ,paaiskinkit man tundrai ?
Atsakyti
Labas rytas, damos!

Žemyna_mėlynakė koks tavo grazus jausmas! wub.gif Tikrai linkiu islaikyti ta nuotaika iki pat II!!!
Atsakyti
Labas rytas, 4u.gif

Warwara, kaip nuotaikos? smile.gif 4u.gif

Taip, kol kas skraidau wub.gif , nezinau kas, bet viduje tiesiog sako, kad bus viskas gerai, sirdis nenori ne trupucio isileisti dvejones, labai tikiuosi, kad ir nespesime sudvejoti iki savo II. wub.gif O gal cia tokios nuotaikos, nes dar nei vienas ivf nedarytas, nezinau, bet vidus saukia, kad ne nedrisciau abejoti. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemyna_mėlynakė: 28 liepos 2011 - 08:56
QUOTE(taitiek @ 2011 07 27, 20:27)
Mergaites kas tas LIT ,paaiskinkit man tundrai ?



Limfocitu terapija-leidzia vyro arba donoro limfocitus.
Atsakyti