Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 07 28, 11:31)
Beje,nuo kada Bykova daro tyrima is mm? g.gif Kiek zinau Graikijoj sitas budas patentuotas.Geriau ten daryk  4u.gif

viena mergina neperseniausiai daresi, tai Bykova ji taip ir ivardijo g.gif kaip ten kas tiksliai jame darosi ir tiriasi nzn. daryt abu -vel prabanga.
gal kazka nuspresiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 07 28, 11:57)
viena mergina neperseniausiai daresi, tai Bykova ji taip ir ivardijo  g.gif kaip ten kas tiksliai jame darosi ir tiriasi nzn. daryt abu -vel prabanga.
gal kazka nuspresiu  4u.gif

o kiek pas Bykova tas tyrimas kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 07 28, 11:58)
o kiek pas Bykova tas tyrimas kainuoja?  4u.gif

tiksliai negaliu pasakyti, bet su kitais pakartotinais tyrimais 120lvl, tai manau min 400lt iseitu g.gif Graikijoj siek tiek pigiau
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Warwara,laikau kumstukus uz tave i sedu ant suoliuko su nekantruolem laukti tavo ziniu 4u.gif o tavo pingvinukai tikiu kad dalinsis puikiai wub.gif linkiu to wub.gif
Cituk,sveikinu su pirmu duriu drinks_cheers.gif tiksliau su startu,kuris butu superiiiinis thumbup.gif wub.gif
Na,o as laukiu mm..lygtais turetu jau ryt ateiti,bet sakau nebus taip kad kai lauki ir specialiai ateina veliau,o kai ju nelauki ateina net anksciau lotuliukas.gif Aciu Dievui susitariau su savo ginekologe,tai priims bet kuriuo atveju paziureti mane 2 c.d.tai atrodo tureciau buti ramesne,bet...jau kelinta diena neramumas sirdelej,kartais atrodo tooks bejegiskumas,bet praeis ax.gif
Atsakyti
As tikrai daryciau Graikijoj.per daug argumentu tam neturiu,bet zinau,kad pas juos sito tyrimo patentas,ir abejoju,kad Bykova daro ta pati.Pas ja gal kokia naujiena smile.gif

Einu Bykovai skambinti,vakar kalbejau sake dideles rizikos nera.Reikia suzinot kada sekanti karta atvaziuoti.

Man dar idomu koki ji gydyma skiria butent tokio tipo chlamidijai.Nes as jai kai susakiau savo 25 dienu kursa,tai ji uz galvos susiemus dejavo.As suprantu,kad ten ne vitaminai,bet svelniom zolytem to irgi juk neisgydysi.O tokios zarazos kaip suprantu eiliniam desimties dienu doksiciklino kursui ar vienos dienos azitromicino kaip suprantu atsparios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 28 liepos 2011 - 11:13
T.P.Keberiokst, Afrodite69, Atiloja
Aciu uz palaikima thumbup.gif Siltas zodis ir katei mielas smile.gif o jau mano pingviniukai tikrai tai pajus wub.gif

Afrodite69 tai tiesiog jaudulis, aiku kad neramu. Jog toks zingsnis. Bet viskas kaip prasides, bus labai greitai ir pagal plana: duriai, skanai, punkcija. Tau gi trumpa schema, o jinai greit praeina. As turiu toki kalendoriuka is IVF savo, tai ten jietau jietau kiek dienu. Nes ilga schema. O pas tave greit i graziai viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 28 liepos 2011 - 11:08
Warwariuk,privalooooo pajusti 4u.gif
Kaip laikosi musu nestukes?Beta kaip tu laikais?
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 07 28, 12:05)
As tikrai daryciau Graikijoj.per daug argumentu tam neturiu,bet zinau,kad pas juos sito tyrimo patentas,ir abejoju,kad Bykova daro ta pati.Pas ja gal kokia naujiena  smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Warwara ,ir as kumstukus stipriai suspaudus uz jus laikau smile.gif ir linkiu kad VISKAS kuo puikiausiai pavyktu ir dar spetumem susitikt nesciuju skyrelyje ax.gif wub.gif
Atsakyti
Atiloja
Tar p kitko apie mano pojucius. Jutau gi kad ovuliacija buvo, ir tyrimas ta parode. Dabar pradejo speneliai skaudeti. Jau senei taip neskaudejo. Tai gi pozymiai man jau atsirado lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dar nei isodinimo buvo, nei Crinone doh.gif
O svorio priaugau verysad.gif verysad.gif verysad.gif Jietau jietau, net ant svarstikliu lipt nenoriu. bet per 3 savaites estrofemo - 2-3 kg tikrai. (labai -labai verkantis smajlas)
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti