Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

sveiki,
paskutiniu metu noriu permainu ir galvoju ar nepaklausus zvaigzdziu? wink.gif girdejau, kad zmones tuo naudojasi (zino savo sekmes, meiles ir t.t. periodus) ir gana sekmingai isvengia problemu. as asmeniskai tokio nepazistu huh.gif
gal kas bandet? ar pasiteisino??
gal kas rekomenduotu gera astrologa??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pjer: 18 birželio 2004 - 23:17
Neuzsakinejau, o idomu kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE (Isimylejus @ 2004 06 20, 16:16)
Neuzsakinejau, o idomu kiek kainuoja?

girdejau, kad nuo 100 Lt

tikriausiai ne cia paskelbiau tema g.gif
matomai moderatorius perkels unsure.gif
Atsakyti
nzn kiek tiesos, bet girdejau, kad esant nesciai nerekomenduotina tai daryti - geriau po to
Atsakyti
Pries pora menesiu laimejau viename atrologojos konkurse, kur pagrindinis prizas buvo asmeninis horoskopas. Likau labai patenkinta. thumbup.gif Be to, rekomenduociau kreiptis i moteri-astrologe, nes vyrai kiek sausokai pateikia faktus wink.gif
Atsakyti
turėjau pas 2 žmones užsakiusi, pas vyrą, ir pas moterį, kaina 50-100lt., abiem buvau patenkinta, pirmas-abstraktesnis, o antras detalesnis-nuo gimtadienio iki gimtadienio, tačiau, kai vėl norėjau pas tą pačią moterį užsakyt tolimesnį horoskopą, ji perskambino ir pasakė, kad "žvaigždės nieko nerodo blink.gif , gal data netiksli, gal mamai Cezarį darė" blink.gif -nieko panašaus g.gif ...
Atsakyti
Tikslios datos nustatymas vadinasi rektifikacija, tai labai sudetingas darbas, bet imanomas. O del tos moters-astrologes, tai gal buvo nepalanki diena, cia nesistebekit, buna taip kad ir "zvaigzdes nieko nerodo" wink.gif
Atsakyti
po Jusu teigiamu pasisakymu as apsispenziau thumbup.gif tik dabar nezinau pas ka g.gif tiesa, noreciau ir del dukrytes pasidometi, kad zinociau kuria kryptimi ugdyti, gal reikia greiztos rankos, ar svelnumo wink.gif
Atsakyti
Paskui papasakok pas ka uzsisakei, kokios kainos ir t.t. ok? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 06 22, 08:40)
Paskui papasakok pas ka uzsisakei, kokios kainos ir t.t. ok? wink.gif

butinai smile.gif
Atsakyti
Mano vaikiukui tik gimus anyta nuvare uzsakyt jam horoskopa-siaip ji megeja visokiu "monu". Veiksmas Klaipedoj, kaina apie 50Lt, sudaryta rusiskai (nemanau, kad mano vaikis kada nors ji perskaitys pats unsure.gif ).
Atsakyti
Kalbant apie asmeninius horoskopus nebloga ispudi paliko Azanovas (jei Vilniuje gyveni). Pas ji specialiai nesudarinejau horoskopo, buvau kitu klausimu, bet paprasius siek tiek pagal ivairias knygas vaiko horoskopa perzvelge, labai neblogai apibudino. Pas ji asmeninis horoskopas virs 100 lt berods.
Na ir dar turbut pasitikeciau Palmira, vis tik mokiusis pas Globa. Tik nezinau ar ji tuo uzsiima - sudaryti asmeninius horoskopus.
Atsakyti