Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

Galiu pasakyti kad tu esi lydere, labai stiprus charakteris. Atejai i si gyvenima valdyti smile.gif
Esi laimes kudikis, gyvenime tau turetu sektis. Ir turi diziule intuicija.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 07 04, 14:24)
Galiu pasakyti kad tu esi lydere, labai stiprus charakteris. Atejai i si gyvenima valdyti smile.gif
Esi laimes kudikis, gyvenime tau turetu sektis. Ir turi diziule intuicija.


Sveikute,

Ar gali man pasakyti, kaip Tu nustatai, kokie metai laimingi, kokie ne. Nes pagal Pitagora, tai as jau supratau, bet kaip pagal metus. Ka Tu ten taikai, gal knyga kokia rekomenduotum. Jeigu ka gali ir i AZ parasyti.
Tik jei rusu kalboj, tai man sunku su ja.

Atsakyti
Pas mane visa literatura rusu kalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 07 04, 13:24)
Galiu pasakyti kad tu esi lydere, labai stiprus charakteris. Atejai i si gyvenima valdyti smile.gif
Esi laimes kudikis, gyvenime tau turetu sektis. Ir turi diziule intuicija.


Aciu : ax.gif is tikruju taip ir yra smile.gif Tik kolkas esu neisitvirtinusi gyvenime-labai metausi sad.gif

O ar galima nustatyti kada istekesiu?Nes labai nesinori buti lydere-senmerge sad.gif
Atsakyti
Galima nustatyti apytiksliai optimalu laika, bet as negarantuoju kad butent tada ir istekesi smile.gif
Pirma patikrinsiu ant saves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 07 05, 08:56)
Pas mane visa literatura rusu kalba smile.gif


Na ka tada, gal gali pasakyti kokia literatura. Teks tada ir Rusu kalba prisiminti, nors ji man tokia nemiela. Bet gal tada analogiska anglu kalboj rasciau.
Tai tu viska pagal tas knygas ir skaiciuoji? Tai jau gal mintinai zinai, kokia data ka reiskia?
Atsakyti
Ir dar gal gali pasakyti, mane labai traukia menas, nors ten as zalia, bet mane pacia ten traukia ir norisi lankyti ja. Bet va tik nezinau, ar cia pas mane tokie kaprizai, ar rimtai kas iseitu is to. Nors su piesimu man nelabai sekasi, (as nuo vaikystes jos neugdziau, bet taip sugalvoti sugebu, ir pataikau kur reikedavo).
Atsakyti
Mazdaug jau mintinai zinau. Bet pilnai analizei tenka nemazai literaturos pavartyti.
Atsakyti
QUOTE(Kleopkriste @ 2005 07 05, 09:29)
Ir dar gal gali pasakyti, mane labai traukia menas, nors ten as zalia, bet mane pacia ten traukia ir norisi lankyti ja. Bet va tik nezinau, ar cia pas mane tokie kaprizai, ar rimtai kas iseitu is to. Nors su piesimu man nelabai sekasi, (as nuo vaikystes jos neugdziau, bet taip sugalvoti sugebu, ir pataikau kur reikedavo).


Tavo duomenys pas mane namuose. Pasistengsiu nepamirsti paziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2005 07 05, 08:59)
Galima nustatyti apytiksliai optimalu laika, bet as negarantuoju kad butent tada ir istekesi smile.gif
Pirma patikrinsiu ant saves  biggrin.gif


labai noretusi suzinoti nors apytiksli laika ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Girdejote tokia A. Zalatoriene Vilniuje? Tai ji yra (o gal buvo) gera labai astrologe, ir ji sudarineja asmeninius horoskopus. As pas ja buvau labai seniai (gal pries 5 metus), dar tada ji man super visak pasake! Tikrai, buvau zado netekusi, net iki siol viskas taip ir vyksta, jei taip galima pasakyti. Bet kazkas dar buvo pas ja, ir sake, kad nugrybavo. Todel neprisiemu atsakomybes del jos. Nors gal verta pabandyti?... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(astavo @ 2005 06 06, 08:22)
labas rytas,

vakarykste laida "lietuvos ryto tv" sudomino pasakojimu apie astrologini suderinamumo tarp poru nustatyma.
bandziau ieskoti kontaktu bent vienos is musu zinomesniu astrologiu, bet neradau  sad.gif
gal jus zinote kokiais budais galima patekti pas Palmira Kelertiene arba Nijole Valaityte- Volmer???
o gal kas jau esate lankesi ir nepatartumete ten eiti???



http://www.dharma.lt čia galima susisiekti su N. Valaityte - Volmer.
Atsakyti