Įkraunama...
Įkraunama...

Horoskopai, numerologija ir kt.

QUOTE(Aga @ 2005 07 08, 00:51)
http://www.dharma.lt čia galima susisiekti su N. Valaityte - Volmer.

čia ji neatsako.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Belladona @ 2005 04 19, 08:04)
Labas merginos noreciau gauti informacijos apie asmeniniu horoskopu sudaryma i Klaipedoje



Labas,

mano mama lanko astrologijos kursus pas Violeta Liaugminiene.Ji(Liaugminiene biggrin.gif ) sudarineja gimimo horoskopus,tik dabar taip greitai nepasakysiu,kaip ja rast.Jei idomu,galiu pasidometi.

Dar zinau,kad ji veda astrologine laida per Vox Maris radio stoti sekmadienio rytais nuo 10val.iki 12 val.,ten prisiskambine laimingieji turi galimybe suzinoti savo asmenini horoskopa.Tik butinai reikia zinoti tikslu gimimo laika.

Atsakyti
Žinau tel. Klaipėdoje 8 656 99097, Rita. Tik dėl patikimumo nežinau schmoll.gif Nebandžiau ax.gif
Atsakyti
Gal čia nelabai į temą ax.gif Bet noriu paklausti: ar kas domitės SOCIONIKA g.gif O gal yra kur nors tokia tema, bet aš jos neradau schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2005 07 14, 17:23)
Gal čia nelabai į temą ax.gif  Bet noriu paklausti: ar kas domitės SOCIONIKA g.gif  O gal yra kur nors tokia tema, bet aš jos neradau schmoll.gif  verysad.gif


apie socionika gali pasiskaityti čia http://www.socionika.org/index1.htm dar ir testą gali pasidaryti
girdėjau,kad tai tikrai labai įdomu, bet , kad ką nors pasakyti reikėtų daugiau informacijos prisirinkti ir pasiskaityti (esu sau pažadėjus,kad kai tik turėsiu laiko,tai ir padarysiu biggrin.gif )
Atsakyti
Libra, gal galetum ir apie mane ka nors parasyt 4u.gif 1984 07 30

buciau dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fanda @ 2005 07 14, 22:41)
apie socionika gali pasiskaityti čia  http://www.socionika.org/index1.htm  dar ir testą gali pasidaryti
girdėjau,kad tai tikrai labai įdomu, bet , kad ką nors pasakyti reikėtų daugiau informacijos prisirinkti ir pasiskaityti (esu sau pažadėjus,kad kai tik turėsiu laiko,tai ir padarysiu biggrin.gif )

Šita ir kita esu skaičius ir ne vieną kartą 4u.gif Aš tik norėjau sužinoti, ar šiame forume nėra panašios temos g.gif , ar socionika besidominčių g.gif Pabendraut norėjosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2004 06 29, 07:57)
draugė užsakinėjo seniai pas Zalatorienę asmeninį horoskopą, liko patenkinta, o kita draugė tiesiog šiaip ėjo pas ją, tai nusivylė, va ir žinok  unsure.gif , Azanovą tai aš asmeniškai pažįstu, bet dėl tokių paslaugų dar nesikreipiau  rolleyes.gif
Tėvai buvo pas kažkokią Vaivą, tai sakė, kad viskas pildosi.


Man prieš 10m. ta Zalatorienė buvo sudarius astrologinę viso gyvenimo prognozę.Na, trumpai, bet esminius momentus g.gif Darė nemokamai, tiesiog taip išėjo, kad teko pabendraut, dar mes su jos dukterimi bendravardės, tai kažkaip ji pati pasiūlė pažiūrėt, kas ten su tom žvaigždėm mirksiukas.gif
Ji žinojo tik tikslią mano gimimo datą (valandos tikslumu), daugiau nieko.
Tiesą sakant buvau labai nustebus, kai pradėjo pasakot mano vaikystės, jaunystės faktus, problemas - na tai, kas jau buvo praeity blink.gif Mes tikrai nebuvom pažįstamos (net nemačiau jos gyvos, tik telefonu bendravom). Ir taip asmeniškai...Na, daug tiesos papasakojo g.gif Ir apie ateitį... teisingai viską paporino, atsitiko taip, kaip sakė, ir toliau panašiai vyksta g.gif
Kažkaip skeptiškai žiūriu į tas astrologijas, bet vat jos prognozė tai pildosi ko ne 100 proc. g.gif
Atsakyti
Zalatoriene tai paskaitykite jos knygas kokie briedai ten, tai niekada pas ja neiciau.
Atsakyti
www.horoskopas.lt cia astrologes Saules puslapis. Ji suddarineja horoskopus, ir yra kainos visos surasytos. Panarsykit. O pati nesu bandziusi, bet labai patinka jos menesio horoskopai.
Atsakyti
Mano kolegė iš LNK televizijos turi duomenų apie Esmeraldos šarlatanizmą ir ketina ją demaskuoti. Todėl jinai prašė, kad atsilieptų tos, kurios turėjo reikalų su ta aferiste. Būkit geros, parašykit man savo koordinates į asmeninę
Atsakyti
Sveiki visi 4u.gif
gimiau 1980 02 26 16:20. Idomu ar kas galetu ka nors apie mane pasakyti? ax.gif
Atsakyti