Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų tortas

QUOTE(semita @ 2013 07 31, 11:15)
O kaip su Saldus sapnas reikia vaziuoti pasiimti tortu ar juos ir veza kazkaip siuncia ?smile.gif


Mes tortuka vaziavom patys pasimti.Paklauskit FB, parasys tiksliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 08 07, 21:11)
malvinka33 kaip jus isivaizduojate ta tortuka, priderinta prie berniuko aprangos ?

mačiau kažkur tai nuotraukas trto ir pvz.berniuko jureiviškos kelnes ir marškinukai tai tortas buvo tokios pat spalvos ir labai gražiai padarytas ,toks jausmas kad ir tortas ir vaiko apranga pagaminti iš to paties,gal nemoku tiesiog paaiškinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(deiido @ 2012 05 28, 10:16)

Labai gražūs keksiukai su miki kažin kiek vienas vnt. kainuotu jai užsayti biggrin.gif
Atsakyti
vakar buvome krikstynose, stai berniuko tortas rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 12 09, 14:39)
vakar buvome krikstynose, stai berniuko tortas rolleyes.gif
]http://www.part.lt/img/3dca41e3b7b2c1d8cdc0381fd0898e52295.JPG



idomus variantas su mieskiuku, tai paziurejus i jusu, ir pati uzsimaniau mieskiuko biggrin.gif Uzvakar dariau dovanu sunenui, zadejo per jo gimtadieni ir pakrikstyti, bet isigando salciu, tai tik gimtadieni atsvente. Stai toks mano pirmasis mieskiukas buvo, kaip pirma syki dariau, tai rezultatu esu patenkinta

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cola 777: 20 sausio 2014 - 20:55

 ! 
Visi skelbimai, nuorodos apie namie kepamus tortus yra draudžiami.
Atsakyti
Mes torta 4kg gaminomes Bioloje,buvo skirtingu skoniu,na nezinau neskanus buvo...ta mase papuosimo viska sugadino...
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 09 06, 21:09)
Mes torta 4kg gaminomes Bioloje,buvo skirtingu skoniu,na nezinau neskanus buvo...ta mase papuosimo viska sugadino...

Gal savo tortuka parodykit ?
Keista, kad neskani mase g.gif Kol as nekepiau pati tortukus, tai visada uzsakydavome bijoloje, visada padarydavo taip , kaip pas jos kataloge, mase ju buvo net labai skani, daug kas prase , kad atpjauti su daug mases bigsmile.gif skonius mes rinkomes patys, ten vietoje, juk galima nusipirkti gabaliuka pyrago prie kavos ten vietoje ir padegustoti, tai musu mylimiausias yra ju Genelis (bananinis tortukas), mes ji pirgdavome net be jokios progos, toks svelnus vaikiskas, ir tuo paciu labai patinga suaugusiems, o dabar pati atkuriau ta skoni, ir kepu labai daznai savo seimai, anukai taip ir praso manes bananinio tortuko, kad iskepciau thumbup.gif
kaip dabar su skoniai ir papuosimais ten Bijoloje tai nezinau, nes jau kaip 3 metai kaip neuzsakome.
Atsakyti
Laukiam foto is fotografes,ikelsiu butinai tortuka.Skonius du rinkausi is cia forumo isgirtus kaip skaniausius,tik nepamenu kokie,o trecia jie pasiule patys...o tas virsus glaistas toks visas buvo kaip guma,tysalas ir tokio storio doh.gif nezinau ,buvo pad mus tetos pacios keptas dar tortas ir sis is bijolos,tai spekit kuri iskart suvalge mirksiukas.gif

Stai radau pas save viena foto torto-
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2014 09 09, 13:16)

Man asmeniskai, toks dizainas nepatinka, cia tik mano nuomone, bet paziurejus i tortuka, tai atrodo kad jis labai didelis turetu buti, nemaziau 8kg., toks vaizdas apgaulingas. O kadangi jis sveria tik 4 kg., tai delto ir mases jame daug,
ir zinoma , tikiu kad tetos tortukas buvo suvalgytas akimirksniu, nes su naminiu tortuku nera ko liginti, jie visada bus, ir buvo pirmoje eileje thumbup.gif
Atsakyti
Čia mūsų tortukas blush2.gif

Pamiršo pagrindinį man dalyką, užrašą verysad.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2014 09 10, 13:49)
Čia mūsų tortukas blush2.gif

Pamiršo pagrindinį man dalyką, užrašą  verysad.gif

]http://www.part.lt/img/0175f493ebb3e9b233a48e0e7433c963670.JPG

Labai grazus jusu tortukas,o ar skanus buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 15 rugsėjo 2014 - 08:44