Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų tortas

O sakykite,jau išmėginusios,pas Gulbinienę,tas viršus,ta masė valgoma ? biggrin.gif Nes kitur tai tiesiog nulupi tą grožį ir šiukšlinėn reikia mesti,nes ten tik cukrus,net vaikai nevalgo....baisus skonis ir kaip tampovkė. Buvo vaiko krikštynos prieš du metus,tortą darė Alkava,tai sakau,ta guma liko lėkštutėse ir tiek,na kas tą cukrų gali kabinti... verysad.gif o juk sveria...Dabar artinasi krikštynos kito vaikiuko ir nebežinau...bijau...planavau užsakyti tiesiog paprastu viršumi,be tos masės,taip puošti. Pasimetusi esu....va praeitų krištynų tortas...

user posted image
Atsakyti
įdomiai mąstot,norit,bet nevalgot,nes cukrus...o iš ko turėtų būti,kad valgytų žmonės?aišku kad tai saldu,o bezė kremo storą sluoksnį ar valgot?aš pvz ne..irgi grandau ir metu lauk..be ir dovanų popieriaus nelyginu,išpakuoju ir metu lauk..svoris,na taip prisideda,,bet juk jis ne išoro,ir ta masė kainuoja...visi nori gražaus,bet už tai mokėti gaili nes nevalgo...tai ir papuošimus ne visi valgo,bet deda..kaip sakant vienai šventei paaukokit,bet turėkit gražius prisiminimus bent jau 4u.gif beje,toj įkeltoj foto tie batukai irgi daugokai sveria..
Atsakyti
QUOTE(vilmuteeee @ 2015 06 08, 11:05)
O sakykite,jau išmėginusios,pas Gulbinienę,tas viršus,ta masė valgoma ?  biggrin.gif  Nes kitur tai tiesiog nulupi tą grožį ir šiukšlinėn reikia mesti,nes ten tik cukrus,net vaikai nevalgo....baisus skonis ir kaip tampovkė. Buvo vaiko krikštynos prieš du metus,tortą darė Alkava,tai sakau,ta guma liko lėkštutėse ir tiek,na kas tą cukrų gali kabinti... verysad.gif  o juk sveria...Dabar artinasi krikštynos kito vaikiuko ir nebežinau...bijau...planavau užsakyti tiesiog paprastu viršumi,be tos masės,taip puošti. Pasimetusi esu....va praeitų krištynų tortas...




Valgoma, kad aš nei neatsimenu jog pas kažka lėkštėj jos būtų likę ar kad būtų tekę išmest, ir niekas nei neužsiminė jog ta masė neskani..
žinot gal priklauso nuo jos storio, dukrytės gimtadieniui dariau tortuka su marcipanine mase, kad pirma kart dariau dėjau storesni sluoksni pagalvojau kad užsides lengviau ir pasidengs lygiau, man buvo svarbus vaizdas, tai vaizdas buvo puikus na bet ta sluoksni visa teko išmest.. doh.gif
o čia jis sakyčiau buvo gan plonas tai gal priklauso ir nuo pačio kepėjo, jei labiau patyręs deda plonesni jei mažiau storesni sluoksni.. nežinau kaip ten yra ištikrūjų, taip kalbu iš asmeninės patirties, tiesiog manau kad su storesniu dirbti yra kur kas paprasčiau.. smile.gif
bent man mase padengti tortukai yra kur kas gražesni už nepadengtus, na bet jei jums ir be jos gražu darykit paprasta, nes jau gan nemažam dviejų aukštų tortui jos gali prireikt arti kilogramo..

p.s o jūsų tortukas buvo gražus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amedea: 08 birželio 2015 - 19:11
QUOTE(Amedea @ 2015 06 08, 18:51)
Valgoma, kad aš nei neatsimenu jog pas kažka lėkštėj jos būtų likę ar kad būtų tekę išmest, ir niekas nei neužsiminė jog ta masė neskani..
žinot gal priklauso nuo jos storio, dukrytės gimtadieniui dariau tortuka su marcipanine mase, kad pirma kart dariau dėjau storesni sluoksni pagalvojau kad užsides lengviau ir pasidengs lygiau, man buvo svarbus vaizdas, tai vaizdas buvo puikus na bet ta sluoksni visa teko išmest..  doh.gif
o čia jis sakyčiau buvo gan plonas tai gal priklauso ir nuo pačio kepėjo, jei labiau patyręs deda plonesni jei mažiau storesni sluoksni.. nežinau kaip ten yra ištikrūjų, taip kalbu iš asmeninės patirties, tiesiog manau kad su storesniu dirbti yra kur kas paprasčiau..  smile.gif
bent man mase padengti tortukai yra kur kas gražesni už nepadengtus, na bet jei jums ir be jos gražu darykit paprasta, nes jau gan nemažam dviejų aukštų tortui jos gali prireikt arti kilogramo..

p.s o jūsų tortukas buvo gražus  wub.gif


kilogramo masės 2 aukštų tortui? blink.gif blink.gif negąsdinkit,tiek nesusideda smile.gif na nebent torto dydis nerealus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2015 06 08, 19:59)
kilogramo masės 2 aukštų tortui? blink.gif  blink.gif  negąsdinkit,tiek nesusideda smile.gif  na nebent torto dydis nerealus  biggrin.gif

Na, aš nesu tortų kepėja, tad tikrai nežinau.. smile.gif tik primečiau, kad mano vieno aukšto tortukui tos masės išėjo apie 500-600gr. na o dviejų aukštų tortui turėtų išeiti gerokai daugiau..
gal marcipaninė masė yra sunkesnė už cukrinę, pagal idėja turėtų būt visgi i sudėti ieina riešutai.. g.gif nors pard. mačiau tie 200gr. cukrinės pakiukai atrodo lygiai taip pat kaip ir 200gr. pakuotės marcipaninės..
kas ten žino, jei papuošimo svoris ieina i torto svori tai gal kiti ir specialiai tos masės deda daugiau kad tortas gautūs sunkesnis.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2015 06 08, 12:29)
įdomiai mąstot,norit,bet nevalgot,nes cukrus...o iš ko turėtų būti,kad valgytų žmonės?aišku kad tai saldu,o bezė kremo storą sluoksnį ar valgot?aš pvz ne..irgi grandau ir metu lauk..be ir dovanų popieriaus nelyginu,išpakuoju ir metu lauk..svoris,na taip prisideda,,bet juk jis ne išoro,ir ta masė kainuoja...visi nori gražaus,bet už tai mokėti gaili nes nevalgo...tai ir papuošimus ne visi valgo,bet deda..kaip sakant vienai šventei paaukokit,bet turėkit gražius prisiminimus bent jau  4u.gif beje,toj įkeltoj foto tie batukai irgi daugokai sveria..


biggrin.gif na,kitur randu aprašymuose,kad būna skani ta masė,kažkur skaičiau,kad daro zefyrinę ar kokio skonio,ne būtinai tas tampomas cukrus,tikrai neišmanau apie tai,už tat ir klausiu ax.gif aišku,gražesnis,dailesnis,bet būna ir be masės gražių juk...tai ieškinėju,skaitinėju ir mąstau... mirksiukas.gif šis tortas buvo apie 7kg...nors užsakinėjau 5kg,bet teko paimti-kur dėtis lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Amedea @ 2015 06 08, 19:51)
Valgoma, kad aš nei neatsimenu jog pas kažka lėkštėj jos būtų likę ar kad būtų tekę išmest, ir niekas nei neužsiminė jog ta masė neskani..
žinot gal priklauso nuo jos storio, dukrytės gimtadieniui dariau tortuka su marcipanine mase, kad pirma kart dariau dėjau storesni sluoksni pagalvojau kad užsides lengviau ir pasidengs lygiau, man buvo svarbus vaizdas, tai vaizdas buvo puikus na bet ta sluoksni visa teko išmest..  doh.gif
o čia jis sakyčiau buvo gan plonas tai gal priklauso ir nuo pačio kepėjo, jei labiau patyręs deda plonesni jei mažiau storesni sluoksni.. nežinau kaip ten yra ištikrūjų, taip kalbu iš asmeninės patirties, tiesiog manau kad su storesniu dirbti yra kur kas paprasčiau..  smile.gif
bent man mase padengti tortukai yra kur kas gražesni už nepadengtus, na bet jei jums ir be jos gražu darykit paprasta, nes jau gan nemažam dviejų aukštų tortui jos gali prireikt arti kilogramo..

p.s o jūsų tortukas buvo gražus  wub.gif



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
niekaip nesuprantu,kaip galima iškepti 2kg sunkesnį tortą..gi ne 200 ar 500g doh.gif o jei žmogus tiek pinigų neturi,ką tada? blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2015 06 08, 23:42)
niekaip nesuprantu,kaip galima iškepti 2kg sunkesnį tortą..gi ne 200 ar 500g doh.gif  o jei žmogus tiek pinigų neturi,ką tada? blink.gif  doh.gif

Būtent...pardavėja buvo ir išsigandusi,atsiprašinėjo,bet juk ji nekalta...o ir nebuvo kada skėsčioti rankomis,nes ryte pasiėmėm šventės dieną...gal taip rizikuoja..ką žmogui daryt-turi imti,juk kito neužsakysi ir gabalo nenupjausi... blink.gif
Atsakyti
na, juk dabar kepa/daro naked tortus:

user posted image

Ar su kremu aptepa, tikrai neprideda tokio svorio kaip cukraus masė

user posted image

user posted image

bet aišku tokio įspūdingo kaip su cukraus mase nebus.
Man ji irgi per saldi, nevalgau, ir skonis nuo kepėjos priklauso ax.gif
Atsakyti
Na va mūsų šventė praeity...viskas praėjo labai puikiai. Alkava tiesiog nudžiugino šį kartą. Išpildė viską nuo-iki.Labai buvome patenkinti tortais tiek išvaizda,tiek skoniu. Darėme 4 skonių. Vienas veidrodis mergytės,kitas berniukui biggrin.gif Jokios cukraus guminės masės ir guminių figurėlių biggrin.gif Tai iš skonių pirmoje vietoje "Kaunas",po to "Rafaelo", toliau "Vyšniukas" ir galiausiai "Svaja". Tas paskutinis tai jau toks pabodęs skonis,nepirkčiau jo ateity biggrin.gif Bet šviežūs,kvapnūs,na jokio priekaišto negaliu pasakyti. Abu veidrodžiai po 6kg.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Keksiukai:
user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donna felice: 12 spalio 2015 - 15:06
QUOTE(Vitulka @ 2015 06 09, 06:02)
na, juk dabar kepa/daro naked tortus:

user posted image



Man kuo toliau, tuo graziau naked tortukai ax.gif Bernuzeli krikstysim ateinancia vasara, bet po truputi jau kaupiu idejas, tai jei noras nepraeis, tai uzsakinesim naked tortuka smile.gif

O kas del cukrines mases, tai as pati dengiu ja tortukus kai kepu, taciau visad valgytojams pasakau, kad nieko blogo nenutiks, jei ir nevalgys tos mases smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REER: 19 lapkričio 2015 - 13:03