Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų tortas

QUOTE(pelytė @ 2011 09 09, 10:54)
Na ir as tokio noreciau tik kur toki uzsisakyt?gal mazojoj ragainej bandyt? g.gif



Ir as labai labai tokio norejau, bet supratau, kad niekas tokio nepadarys verysad.gif o rizikuot nerizikavau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2011 09 05, 13:57)
buvau užtikrinta, kad rinksiuosi Gulbinienės tortus, tačiau dabar pasiskaičiau temą, kad nelabai kas renkasi.. Daugiausia Bijola. Kodėl? Gražiau papuošia, tortai skanesni?  smile.gif

Gulbinienes tortai man labai skanus, as taip pat buvau uztikrinta, kad rinksiuosi ka nors is jos asortimento, bet kai dabar perverciau bijolos, alkavos, gulbinienes katalogus, tai gulbinienes tortai man bent atrodo prasciausiai papuosti. Tai dabar net susimasciau, ar geriau rinktis grazu, ar skanu g.gif . Nesakau, kad kitu firmu tortai neskanus, tiesa sakant seniai ju ragavau, tiesiog ipratus buvau prie gulbinines ir niekada, kai noriu torto, visada tai buna gulbinines kankorezis.
Atsakyti
Tortus mes paprastai uzsisakinejam
http://www.tortai.eu/
thumbup.gif ir nedazyti tai spalvotais dazanciais dazais
Tik si karta uzsisakiau balta ir pasipuosiau pati
user posted image
Atsakyti
Jau tik neuzsisakykit is Gulbinienes torto tokiai svarbiai sventei. Savo mergaitei siemet uzsakiau gimtadieniui tortus, tai vos neisvirtau is koto, kai pamaciau vieno ju papuosima. Net nepanasus i tai, koki uzsakem. Pardaveja neturejo kur akiu det, nes atvirai sake, kad baisus. Buciau neemus, bet atejau su vaiku, asaru pilnos akys... Tiek to, galvoju, namie ,,aptvarkysim" kaip nors. Teko pirk uogu, puosti ir aptureti nepatoguma pries suaugusius svecius, juk vaikam dzin paprastai. Daugiau aciu, bet is ten tortams NE mad.gif
Atsakyti
Gal kas zino, kur Kaune galima uzsakyti grybuku, kastonu, braskyciu ir pan skanumynu su krepsiu?
Atsakyti
QUOTE(indust @ 2011 09 24, 15:53)
Gal kas zino, kur Kaune galima uzsakyti grybuku, kastonu, braskyciu ir pan skanumynu su krepsiu?

Silainiu turguj yra Bijolos (jei gerai pamenu) kioskas, ten parduoda labai fainu kepiniuku: eziukai, grybukai ir pan. Galima pirkti ir po vieneta. Ragavom eziuka, skanus. Bet su krepseliu, nzn...
Atsakyti
QUOTE(epika @ 2011 09 24, 16:52)
Jau tik neuzsisakykit is Gulbinienes torto tokiai svarbiai sventei. Savo mergaitei siemet uzsakiau gimtadieniui tortus, tai vos neisvirtau is koto, kai pamaciau vieno ju papuosima. Net nepanasus i tai, koki uzsakem. Pardaveja neturejo kur akiu det, nes atvirai sake, kad baisus. Buciau neemus, bet atejau su vaiku, asaru pilnos akys... Tiek to, galvoju, namie ,,aptvarkysim" kaip nors. Teko pirk uogu, puosti ir aptureti nepatoguma pries suaugusius svecius, juk vaikam dzin paprastai. Daugiau aciu, bet is ten tortams NE mad.gif


O mes visada perkame ir uzsisakome tortus is Gulbinienes ir nei karto nebuvome nusivyle smile.gif seses mergytei per gimtadieni uzsakinejome, taip pat pernai per krikstynas ir buvo viskas papuosta kaip uzsakeme, as taip pat planuoju savo maziukui siemet uzsakyt ziema krikstynoms torta ten.
Atsakyti
aš manyčiau,kad kai yra blogai reik turėti foto ir parodyt,kad nebūtu tik tuščios kalbos 4u.gif
Atsakyti
na o mes uzsisakinajame Vaisvydavoje, Kaune pas viena seimininkute. Ji kepa tikrai nerealius, be dazu ir priedu tortukus, ir kaina tik 18 lt/kg
Atsakyti
QUOTE(Dulce89 @ 2011 09 25, 12:47)
O mes visada perkame ir uzsisakome tortus is Gulbinienes ir nei karto nebuvome nusivyle  smile.gif  seses mergytei per gimtadieni uzsakinejome, taip  pat pernai per krikstynas ir buvo viskas papuosta kaip uzsakeme, as taip pat planuoju savo maziukui siemet uzsakyt ziema krikstynoms torta ten.

Rytoj pasistengsiu idet keleta foto palyginimui tortu puosybos anksciau ir si rugseji. Komentaru apie subjektyvia nuomone, manau, neliks...
Atsakyti
epika,labai šaunu,kad turi nuotraukas,nes tada gali apginti savo nuomonę 4u.gif lauksim foto thumbup.gif
Atsakyti
mergaites cia SM yra mamyciu kurios kepa tortukus tokius nuostabius ir skanius kad nepalyginsi pirktiniu is parduotuviu. wub.gif as savo suneliui kepiau pati torta blush2.gif
Atsakyti