Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų tortas

Aš šiandien užsakiau iš Bijolos "Traškutį". Man pėdutės ir batukai jau pabodę kažkaip irgi. Šįkart užsakiau paprastą baltą su tuo bantu kur yra pas juos pavyzdžiuose ir kad su beze būtų o ne su tuo storu cukriniu glaistu, gražūs labai tortai būna su tuo glaistu bet kaip teko pastebėt ta masė keliauja į šiukšlių dėžę, niekas jos nevalgo nes ten vienas cukrus o ir sunki jinai tai nemažai $ papildomai kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(promenada @ 2011 08 20, 22:52)
Aš šiandien užsakiau iš Bijolos "Traškutį". Man pėdutės ir batukai jau pabodę kažkaip irgi. Šįkart užsakiau paprastą baltą su tuo bantu kur yra pas juos pavyzdžiuose ir kad su beze būtų o ne su tuo storu cukriniu glaistu, gražūs labai tortai būna su tuo glaistu bet kaip teko pastebėt ta masė keliauja į šiukšlių dėžę, niekas jos nevalgo nes ten vienas cukrus o ir sunki jinai tai nemažai $ papildomai kainuoja.

butent ir as norejau be tos mases, kurios niekas nevalgo nors ir graziai tortai atrodo, bet gali buti grazus tortas ir su kremais juk smile.gif
Atsakyti
vakar kaip tik buvau krikstynose ir valgiau bijolos karaliska torta su tuo cukriniu virsum, kaip as sakau guma, bet buvo labai skanus, tas guminis sluoksnis nebuvo storas ir tikrai visi su malonumu valge. smile.gif
Atsakyti
Mes taip pat savaitgalį pakrikštyjom dukrytę. Tortą buvom užsisakę iš Bijolos - vidus avietinis su jogurtiniu lygtais taip, tai visiems be galo patiko, nes nebuvo nei per saldus nei per riebus, o be to šviežias-labai gerai sutapo, kad tortą atsiėmėm važiuodami pakeliui į bažnyčią. Žodžiu likom patenkinti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ieskau vis kas padarytu mum torciuka doh.gif seip galvojau kad tai bus pats paprasciausias dalykas bet.... Gal jus kas zinot Klp ar aplink nesvarbu Palanga, Kretinga ...kepa skanius torus namie nes turiu nuotrauka kokio noriu bet nelabai randu kas ji apsiimtu daryti. I kepykla nenoriu eiti vienoj kai pasake kaina nuo 50lt kg taieina sau, o mum reik 5kg doh.gif seip aisku jei nieko nerasiu teks pirkti is kepyklu bet taip nesinori...
Atsakyti
labutės smile.gif
na mes sekmadienį atšventėm savo mažučiuko krikštynas, turėjome tortą iš "Mažosios ragainės", tradicinį, su batukais, bet buvo labai labai wub.gif wub.gif wub.gif užsakinėjom dviejų skonių: pirmas aukštas "šokoladinė svajonė", antras- "Viskio". Svečiai liko patenkinti labai.. drąsiai rekomenduoju smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili04 @ 2011 08 24, 13:50)
Sveikos,
Ieskau vis kas padarytu mum torciuka doh.gif  seip galvojau kad tai bus pats paprasciausias dalykas bet.... Gal jus kas zinot Klp ar aplink nesvarbu Palanga, Kretinga ...kepa skanius torus namie nes turiu nuotrauka kokio noriu bet nelabai randu kas ji apsiimtu daryti. I kepykla nenoriu eiti vienoj kai pasake kaina nuo 50lt kg taieina sau, o mum reik 5kg doh.gif  seip aisku jei  nieko nerasiu teks pirkti is kepyklu bet taip nesinori...


pamegink sm nickas VitMetil parasyti, ji kepa torciukus, pirkau pas ja suneliui gimtadieniui torta masinyte, rafaelo skonio - sveciams labai patiko (ji is Klaipedos)

Krikstynoms uzsakinejau is Akropolio Maximos ta su ruzavais batukais kur pirmame psl foto, su vysniu idaru ir dar ten kazko, jau nepamenu blush2.gif - bet skonis tikrai labai labai skanus buvo thumbup.gif (ji kepa arba u vysniu idaru arba su riesutais, leidzia rinktis is dvieju skoniu, nors pries du metus kai krikstijome nunu, tai leido ir napoleona pasirinkti essen.gifsmile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif mes, pries menesi, irgi pakrikstyjom savo mazuli, torta uzsakinejau is Dauksiagires dvaro (i Vilniu atveza). Pyragaiciai buvo "Fantazija" skonio (tai labai visiems patiko, gaivus, nes grietinele su citrinu sultim buvo, lengvas), o virsutinis tortas "Rudens simfonija" (tai kas megsta su riesutais irgi sake, kad skanus, bet man asmeniskai per riebus buvo ir riesutu skonis buvo, tai fee). del glaisto, tai jis ten ypac plonas, gal koks milimetrinis sluoksnis, taigi nesunkus ir uz tai nepermokejom, bet saldumas tai... vien cukrus. stai musu torciukas smile.gif
user posted image
kaip ir visiems, man tie batukai, atsibode, visur ju pilna ir nieko naujo nesugalvoja. su vaikais tai man is vis tragedija, todel pasirinkom toki paprasta, neperkrauta torta. ir kad dukros nenuskriaust, tai pasirinkom dvieju spalvu juosteles smile.gif
Atsakyti
buvau užtikrinta, kad rinksiuosi Gulbinienės tortus, tačiau dabar pasiskaičiau temą, kad nelabai kas renkasi.. Daugiausia Bijola. Kodėl? Gražiau papuošia, tortai skanesni? smile.gif
Atsakyti
Mes uzsisakem Gulbinienes,ziuresim ar nesuklydom smile.gif
Atsakyti
Užsakiau Gulbinienės, nes vestuvių tortas iš ten buvo. Krikštynų padarė gražų tortą (aišku subjektyvu tas grožis), o dėl skonio... nors buvo tie patys skoniai kaip per vestuves, bet vestuvinis buvo kažkaip skanesnis (rinkausi konkorežį ir paukščių pieną)
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 08 19, 18:37)


Na ir as tokio noreciau tik kur toki uzsisakyt?gal mazojoj ragainej bandyt? g.gif
Atsakyti