Įkraunama...
Įkraunama...

AFS mamytės

sveikos AFS mamytes 4u.gif
atleiskit, kad braunuosi i jusu bureli, tikiuosi nelabai ilgai trukus galesiu prie jo prisijungti 4u.gif
pati turiu afs, leidziuosi clexane, man jau tuoj 38 savaites ir kai kuriems gydytojams nepatinka mano leliuko svoris, buvo net itarimu del vaisiaus augimo suletejimo (nors kiek mato echoskopu, kraujotaka atrodo normali ir vaisiaus vandenu kiekis normos ribose). Norejau pasiteirauti - ar jusu vaikiukai gime mazi, silpnesni? gal kuriai buvo diagnozuotas vaisiaus augimo suletejimas?
Atsakyti
QUOTE(malvina @ 2014 02 04, 12:24)
sveikos AFS mamytes 4u.gif
atleiskit, kad braunuosi i jusu bureli, tikiuosi nelabai ilgai trukus galesiu prie jo prisijungti 4u.gif
pati turiu afs, leidziuosi clexane, man jau tuoj 38 savaites ir kai kuriems gydytojams nepatinka mano leliuko svoris, buvo net itarimu del vaisiaus augimo suletejimo (nors kiek mato echoskopu, kraujotaka atrodo normali ir vaisiaus vandenu kiekis normos ribose). Norejau pasiteirauti - ar jusu vaikiukai gime mazi, silpnesni? gal kuriai buvo diagnozuotas vaisiaus augimo suletejimas?

Na as pamenu,kad vienai mamytei vis sakydavo,kad mazas svoris,bet gime visu kg didesnis.Mano pacios irgi daug mazesni rode.Juk echoskopai nerodo tiksliai,puse ar viso kg paklaida buna.Su dickiu pries gimdyma rode 4,2kg,gime 3,9kg.Su maze jei neklystu-3,2kg,o gime 3,65kg.
Atsakyti
QUOTE(malvina @ 2014 02 04, 12:24)
sveikos AFS mamytes 4u.gif
atleiskit, kad braunuosi i jusu bureli, tikiuosi nelabai ilgai trukus galesiu prie jo prisijungti 4u.gif
pati turiu afs, leidziuosi clexane, man jau tuoj 38 savaites ir kai kuriems gydytojams nepatinka mano leliuko svoris, buvo net itarimu del vaisiaus augimo suletejimo (nors kiek mato echoskopu, kraujotaka atrodo normali ir vaisiaus vandenu kiekis normos ribose). Norejau pasiteirauti - ar jusu vaikiukai gime mazi, silpnesni? gal kuriai buvo diagnozuotas vaisiaus augimo suletejimas?



Laba 4u.gif ,

man irgi vis sakydavo, kad mažo svorio, kad sustojo augimas, bet viskas buvo gerai, niekas nebuvo sustoję smile.gif, o dabar 5 metų ir didžiausia visoje grupėje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2014 02 07, 12:17)
Laba  4u.gif ,

man irgi vis sakydavo, kad mažo svorio, kad sustojo augimas, bet viskas buvo gerai, niekas nebuvo sustoję smile.gif, o dabar 5 metų ir didžiausia visoje grupėje  doh.gif

Tave ir turejau galvoje. smile.gif

Kaip jums sekasi?

Kaip mergaites?Maniske irgi 5m.,bet ne dicke-apie 110cm ir 16kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 07 vasario 2014 - 12:28
sveikutės,


kaip smagu, kad truputį atgijote smile.gif smile.gif
neturėjau aš ką pakomentuoti šiuo klausimu ax.gif

šiaip tai augam puikiai thumbup.gif thumbup.gif ir ragučius nemažus auginam smile.gif smile.gif bet ir daug meilės sesės viena kitai rodo thumbup.gif thumbup.gif taip gera žiūrėti į jas, tiek išlauktas, išverktas, išsvajotas....

čia per Rugilės 4-tą gimtadienį pries daugiau nei mėnesį:
user posted image

o šitas kadras man mieliausias, kai sesės susitiko viena kita nematę 1,5 sav wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 07 vasario 2014 - 14:21
Sidrulka,fainuoles tavo mergaites. wub.gif Kaip greit laikas bega,kaip greit vaikuciai auga. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2014 02 07, 18:52)
Sidrulka,fainuoles tavo mergaites. wub.gif Kaip greit laikas bega,kaip greit vaikuciai auga. wub.gif



per greitai......

kaip aš sakau, norėčiau, kad dar mano panos būtų leliukės, bet kad aš turėčiau jau tokias auginimo žinias, kaip dabar turiu.... biggrin.gif atrodojuasčiau daugiua malonumo, mokėčiau labiau džiaugtis kiekviena akimirka.....
juk su Rugile buvo tike baimės, nerimo, net gi depresija buvo užpuolusi..... Su dovile buvo jau lengviau, bet jau reikėjo dėmesį dalinti dviems..... o dabar tenka dėmesį dalinti ir šeimai, ir darbui (nors jo ir nedaug), ir studijoms doh.gif sukamės..... merginos su skirtingais, savotišklais charakteriais... maze labia eikli, energinga, apsukri, bet ir meili.... Rugilėje tai matau savo atvaizdą - lėtesnė, ramesnė už maze, bet labia aikštinga, greitia užsiožiuoja, ilgai pyksta, nelebai jau turi meilumo.... jei duodi jai bučkį, jos neatsiklausęs, tai supyuksta, liepia pasiimti atgalios.... doh.gif o dažniuaisia ji ir nenori tų bučkių visia duoti.....


bet... vsi tiek labia gera, smagu, palaiminga turėti dvi nuostabiais ilgai išlauktas dukrytes.... vis pasileidžiam Rugilės pirmųjų metukų filmuką sukurtą iš nuotraukų, o ten pradžioje angeliukų foto, Jurgaitytės daina apie angelus, mano kūrybos eilėraštis apie sunkų laukimąsi.... ir ... kiekvieną kartą byra ašaros...


sėkmės visoms AFS - sėkmingai susilaukit savo išsvajotų kūdikėlių, o jau juos turinčioms mamytėms- užauginti dorais žmogučiais....
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2014 02 04, 23:56)
Na as pamenu,kad vienai mamytei vis sakydavo,kad mazas svoris,bet gime visu kg didesnis.Mano pacios irgi daug mazesni rode.Juk echoskopai nerodo tiksliai,puse ar viso kg paklaida buna.Su dickiu pries gimdyma rode 4,2kg,gime 3,9kg.Su maze jei neklystu-3,2kg,o gime 3,65kg.



QUOTE(Rola @ 2014 02 07, 13:17)
Laba  4u.gif ,

man irgi vis sakydavo, kad mažo svorio, kad sustojo augimas, bet viskas buvo gerai, niekas nebuvo sustoję smile.gif, o dabar 5 metų ir didžiausia visoje grupėje  doh.gif


aciu uz atsakymus, tikiuosi ir mano leliukui bus viskas gerai 4u.gif
QUOTE(sidrulka @ 2014 02 07, 16:18)
sveikutės,
kaip smagu, kad truputį atgijote smile.gif smile.gif
neturėjau aš ką pakomentuoti šiuo klausimu ax.gif

šiaip tai augam puikiai  thumbup.gif  thumbup.gif  ir ragučius nemažus auginam smile.gif smile.gif bet ir daug meilės sesės viena kitai rodo thumbup.gif  thumbup.gif  taip gera žiūrėti į jas, tiek išlauktas, išverktas, išsvajotas....


labai grazios mergytes 4u.gif Jusu istorija teko skaityti kazkuriame kitame afs skyrelyje kai pati ieskojau nesekmes priezasciu - nemoku net apsakyti, kaip dziaugiuosi, kad sekmingai sulaukete savo stebukleliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2014 02 07, 13:27)
Tave ir turejau galvoje. smile.gif

Kaip jums sekasi?

Kaip mergaites?Maniske irgi 5m.,bet ne dicke-apie 110cm ir 16kg.



Laba 4u.gif ,

mano apie 118 ūgio, (svoris apie 18-20 kg) jau dygsta nuolatiniai dantukai, labai stipri ir imli viskam, o gimė 2870 g. Mažei jau irgi 3 m., irgi neatsilieka nuo sesės, abi mielai keliauja į darželį, aš į darbelį. smile.gif
O kaip jums sekasi?

Sidrulka, tavo mergytės labai nuostabios, ypač kur apsikabinę meilutės smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(malvina @ 2014 02 11, 22:14)
aciu uz atsakymus, tikiuosi ir mano leliukui bus viskas gerai 4u.gif

labai grazios mergytes 4u.gif  Jusu istorija teko skaityti kazkuriame kitame afs skyrelyje kai pati ieskojau nesekmes priezasciu - nemoku net apsakyti, kaip dziaugiuosi, kad sekmingai sulaukete savo stebukleliu wub.gif



tai manau ir Jūs tuoj džiagsitės savo stebukliuku smile.gif smile.gif pamatysit, koks neapsakomas jausmas, kai po tokių ilgų laukimų, ieškojmų pagaliau sulauki thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif

ačiū, Rola 4u.gif wub.gif Tavo laiškelį, kai aš tik pastojau ir tu mane sveikinai, turiu net išsisaugojusi wub.gif wub.gif wub.gif

AFS geriausios draugės, geriauisiai suprantančios tą ilgą, sunkų laukimą, nueitus kryžiaus kelius.... ir tą nepprastą stebuklo patyrimą , kai pagaliau sulauki.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2014 02 13, 15:42)
Laba  4u.gif ,

mano apie 118 ūgio, (svoris apie 18-20 kg) jau dygsta nuolatiniai dantukai, labai stipri ir imli viskam, o gimė 2870 g. Mažei jau irgi 3 m., irgi neatsilieka nuo sesės, abi mielai  keliauja į darželį, aš į darbelį. smile.gif
O kaip jums sekasi?

Sidrulka, tavo mergytės labai nuostabios, ypač kur apsikabinę meilutės smile.gif.

Tikrai manekene tavo mergyte.
Maniskei irgi jau iskrito pora pieniniu dantuku.Jau ir kruminiai sestukai dygsta.Irgi keliauja i darzeli,tik ne visada mielai smile.gif,labai jau nenori pietu miegot.Dickis jau treciokas.
Atsakyti
na, mano Rugilė į manekenes rašosi, nors ji dar daugiau valgo, nei Dovilė doh.gif o sveria, tai jos abi panašiai .... mažė tai ,,taiso" figūrą kimšdama saldumynus doh.gif Rugilė gali nešiotis saldumynus kelias dienas , o Dovilė kaip mat sušlemščia doh.gif .... pamenu rytą pries Rugilės gimtadienį, kai Rugilė mane prižadino su žodžiais : ,,Mama , Dovilė keksiukus ėda." smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 13 vasario 2014 - 16:04