Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 08 07, 22:41)
ant sustingusio torto virsaus uzdek padekliuka ir apversk torta.tokiu atveju(apverstas aukstyn kojom  smile.gif  ) ir torto virsus bus susigulejes ir daug lygesnis.
jei biskvito nesuliesi,jis bus sausas ir neskanus. bet siaip,jei sulieji ji tiek,kad net popierius permirksta,tai gal kiek perdaug sulieji,kita karta bandyk maziau  mirksiukas.gif

Kazin kaip ten gautus jei apvesrti torta g.gif Jei permirkusi apacia tai neatkibs (man toje formoje nesigauna iki virsau tortas, dar lieka laisvos vietos apie cm), dar pasiliks koks gabalas torto prikibes, tada tai butu bedos doh.gif Itariu, kad gal reiketu maziau laityti apatini sluoksni ax.gif
Ir dar klausimukas (saules zuikuciui, nes zinau, kad naudoji tai). Is kur gauni tuos padeklus spalvotus tortams? perki ar pati kazkaip gamini?
Atsakyti
QUOTE(Knopkute3 @ 2011 08 07, 18:20)
sveikos mielos mamytes, gal galetumet pagelbeti ir pasiulyti paprasta, bet skanu tortuka dukryciu gimtadieniui, su papuosimu, ir kaip ta padaryti, bei 70-mecio jubiliejui. Didelis aciu


Sveiki, kai užduodamas toks klausimas visad gūščioju, bet kuomet pačiai staiga kilo toks pat neseniai ir ieškojau įvairių receptų, suprantu, koks svarbus jis.
Kalbant apie vaikus, manau, kad tiktų gaivesnis tortas. Kepiau Olestos "Citrusinė avietė" Turiu pasakyti, kad itin patiko. Šiuo metu nėbėra aviečių, tačiau, galima išsiversti ir be jų. Žinoma, skonis truputėlį nukentės smile.gif

Paskutinis keptas tortas susidėjo iš:
1. @adrij@ biskvito recepto Štai čia yra nuoroda kaip jį kepti.
2. Pirmąjį pertepimą, sulaisčius vandens, cukraus ir citrinos sultimis, sudarė IKI Gurmanų apelsinų džemas. Ant džemo užpyliau apelsinų sufle masę (receptas).
3. Antram biskvitui Į sufle sudėjau pagamintos Dr. Oetker apelsinų skonio žele, kurią blenderio pagalba susmulkinau ir, žinoma, įmaišiau į masę.
Šio torto jau prašo pakartojimo smile.gif Tikiuosi patiks ir Jums.

Na, o daugiau nepralenkiamas pas mus yra tortas "Snickers" . Tiesa, jis riebus (tačiau, man atrodo, tortas toks ir turi būti biggrin.gif ). Daugiau tortų receptų rasite temos pirmame psl., o kaip puošti itin daug informacijos čia.

Man pačiai neleidžia pradaryti @adrij@ biskv. recepto psl. įkeltą. Kuomet atsidarysite nuorodą nueikite į temos 11 psl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 07 rugpjūčio 2011 - 22:26
[quote=*saules_zuikutis*,2011 08 07, 23:41]
neisivaizduoju kodel jums nepavyko unsure.gif

na dbr jis apstingo tai kaip ir gerai atrodo...bet kai prapjausiu na tikrai nebu to kremo aiskus sluoksnis, greiciau jo man uzteko tik suklijuoti gerai biskvitus..kiek laiko reikia plakt ta sviesta kad butu normalus ir jau galeciau naudot? as apie 5 min ji plaku mikseriu, gal per trumpai? ziuresim koks skonis bus, valgysim antradieni... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 08 07, 22:50)
Ir dar klausimukas (saules zuikuciui, nes zinau, kad naudoji tai). Is kur gauni tuos padeklus spalvotus tortams? perki ar pati kazkaip gamini?
tai gal tada kiek maziau liek bent ta apatini biskvituka.bet ra tavo forma tokia auksta,ar tortas toks plonas,kad net formos virsaus nesiekia? g.gif
o mano padekliukai yra daryti pacios-storesnis kartonas(sukarpyta kokia nors deze smile.gif ) apvilktas spalvotu dovanu popieriumi ir dar ant jo taip pat dovanu popierius,bet tas permatomas ir slidus(jei kas pasitepa,lengvai nusivalo ir nelieka jokiu demiu ax.gif )

Papildyta:
QUOTE(tinulia84 @ 2011 08 07, 23:38)
jo man uzteko tik suklijuoti gerai biskvitus..

o kokioje formoje kepet ta torta?(ten receptas nurodytas 18cm formai). kiek buvo biskvitu ir kiek viso kremo?
sviesta plaku panasiai,apie 5min.
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 08 07, 22:50)
Kazin kaip ten gautus jei apvesrti torta  g.gif Jei permirkusi apacia tai neatkibs (man toje formoje nesigauna iki virsau tortas, dar lieka laisvos vietos apie cm), dar pasiliks koks gabalas torto prikibes, tada tai butu bedos  doh.gif Itariu, kad gal reiketu maziau laityti apatini sluoksni  ax.gif
Ir dar klausimukas (saules zuikuciui, nes zinau, kad naudoji tai). Is kur gauni tuos padeklus spalvotus tortams? perki ar pati kazkaip gamini?


Pasidarė įdomu, kokio aukščio yra Jūsų kepimo forma? Manau, pas mus daugelį standartiškai panaši į šią.
user posted image
@adrij@ papuošimų temoje be komentarų 11 psl. rodo, kaip kepamas biskvitas tokioje formoje (na, gal šį kart leis įdėti šią nuorodą).

Na, patirties mano kepime mažoka, tačiau aš prieš sutepdama tortą formos dugną apdengiu folija. Sutepus tortą palaikau per naktį šaldytuve. Tuomet ryte su aštriu peiliu atsagiai pagal formą apipjaunu, kad forma nusiimtų. Nuimu torto formą ir tik tada apverčiu tortą aukštyn, vienoje rankoje laikydama torto virštų (kuris atsiduria apačioje), kita ranka nuimu torto formos dugną, su folija.
Paskutinį kartą bandžiau tortą dengti mase, tai su formos dugnu, aptrauktu folija, ir dengiau, tuomet jau po pusdienio palaikius šaldytuve, apverčiau tortą su apdengta mase (kaip minėjau anksčiau, viena švaria, sausa, be jokių kremo likučio užuomazgų biggrin.gif , ranka laikydama torto viršų, kita ranka nuimdama) ir gražiai nuėmiau dą dugną.

Kalbėjote apie popierių, kuris sudrėksta. Manau, kad sviestinis popierius, skirtas kepiniams, neturėtų sudrėkti. Naudojamas tiesiog kepimo popierius tam.

Ar aš klystu, kepėjos?
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 08 08, 00:57)
o kokioje formoje kepet ta torta?(ten receptas nurodytas 18cm formai). kiek buvo biskvitu ir kiek viso kremo?
sviesta plaku panasiai,apie 5min.


as kepiau didesnej, todel viska dvigubinau, biskvito isejo gerai, gal kiek per daug, bet as prapjoviau, padalinau ir gerai, sviesto du man isejo beveik trys pakeliai, su keliais papuosimais ant torto... ir taip jo neperdaugiausiai, na ziuresiu kai prasipjaus... sad.gif pirma kept reik ismok, o paskui puosyba uzsiiminet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 08 07, 22:50)
Kazin kaip ten gautus jei apvesrti torta  g.gif Jei permirkusi apacia tai neatkibs (man toje formoje nesigauna iki virsau tortas, dar lieka laisvos vietos apie cm), dar pasiliks koks gabalas torto prikibes, tada tai butu bedos  doh.gif Itariu, kad gal reiketu maziau laityti apatini sluoksni  ax.gif
Ir dar klausimukas (saules zuikuciui, nes zinau, kad naudoji tai). Is kur gauni tuos padeklus spalvotus tortams? perki ar pati kazkaip gamini?


tai versti galima ir šonus nuėmus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magira @ 2011 08 07, 09:53)
As dar apie Rafaela klausiu.kai suplakiau sviesta(sviestas kambario temper.+39) su kond.pienu tai labai isskistejo kremas,ji padejus pusvalandziui i saldytuva nelabai pasikeite jo skystumas.Krema sviesto ir grietinele tik sumaisom ar suplakam...Mano po suplakimo atsiskyre skystis.
O geriausia ,kad maniskiam pasirode tas tortas nesaldus doh.gif
Dekui

Kur čia tokia kambario temperatūra g.gif

QUOTE(keno @ 2011 08 07, 15:10)
merginos 4u.gif
Zozefinai butina rudasis cukrus? nes as jo neturiu ax.gif kavos turtinga,jau sukirtome,dabar reikia bandyti kitus lotuliukas.gif

Aš manau, kad būtinas, nes skoni cukrus labai priduoda mirksiukas.gif

QUOTE(Mingailiux @ 2011 08 07, 21:27)
Sveikutes darbstuolytes.
Turiu viena klausimuka  ax.gif . Darant (sutepant) torta dedu ji i forma (tokia skardine, kur sonai nusiima). Kai sustingsta viskas, tada nuimu sonus. Bet viena problema - nesugalvoju kaip nuimti nuo skardinio pado. Ikloju popieriu (ta, kur rulonuose buna kepimui), bet jokios is to naudos. Kadangi biskvita sulaistau su kazkuo (kad nebutu kietas) tai permirksta ne tik biskvitas, bet ir popierius ir niekaip neiseina nukelti jo nuo skardos, nes plysta. O jei nesulaistysiu, tai apatinis biskvitas bus sausas ir neskanus. Gal yra kokie spec popieriai ar kokius kitus budus jus naudojate?  g.gif

Aš tepu be formos, ir kaip pastebėjau, gaunasi daug geriau. Taip pat pastebėjau, kad apatini biskvitą geriau mažiau laistyti, tortas "tvirtesnis" būna (nu supratot ) ax.gif

QUOTE(tarškaliukas @ 2011 08 07, 22:19)
Sveiki, kai užduodamas toks klausimas visad gūščioju, bet kuomet pačiai staiga kilo toks pat neseniai ir ieškojau įvairių receptų, suprantu, koks svarbus jis. .....
Na, o daugiau nepralenkiamas pas mus yra tortas "Snickers" . Tiesa, jis riebus (tačiau, man atrodo, tortas toks ir turi būti biggrin.gif ). Daugiau tortų receptų rasite temos pirmame psl., o kaip puošti itin daug informacijos čia.
Man pačiai neleidžia pradaryti @adrij@ biskv. recepto psl. įkeltą. Kuomet atsidarysite nuorodą nueikite į temos 11 psl.

Čia jau skonio reikalas, aš pvz. nemėgstu jokių tortų su citrinų, apelsinų skoniais smile.gif Bet dėl "Snikerio" tai 100% sutinku thumbup.gif
Sveikos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 08 07, 23:57)
tai gal tada kiek maziau liek bent ta apatini biskvituka.bet ra tavo forma tokia auksta,ar tortas toks plonas,kad net formos virsaus nesiekia?  g.gif 
o mano padekliukai yra daryti pacios-storesnis kartonas(sukarpyta kokia nors deze  smile.gif  ) apvilktas spalvotu dovanu popieriumi ir dar ant jo taip pat dovanu popierius,bet tas permatomas ir slidus(jei kas pasitepa,lengvai nusivalo ir nelieka jokiu demiu  ax.gif  )

Net nzn kiek diametras tos formos, bet nedasideda iki virsaus. Reikes biskvita turbut kepti is daugiau kiausiniu (ir viso kito proporcingai). Tada bus auksesnis ir viskas gautis turetu normaliai
O del padekliuku, aciu uz patarima. Nedarau as tu tortu masiskai, tik savo tortadieniams tai ir nzn tu smulkmenu blush2.gif

QUOTE(tarškaliukas @ 2011 08 08, 08:33)
Pasidarė įdomu, kokio aukščio yra Jūsų kepimo forma? Manau, pas mus daugelį standartiškai panaši į šią.

@adrij@ papuošimų temoje be komentarų 11 psl. rodo, kaip kepamas biskvitas tokioje formoje (na, gal šį kart leis įdėti šią nuorodą).

Na, patirties mano kepime mažoka, tačiau aš prieš sutepdama tortą  formos dugną apdengiu folija.

Jo, as irgi kepu ta paprasta biskvita kaip sioje nuorodoje. Ir forma nauoju paprasta (kaip jusu paveiksliuke)
Pasirodo net nebuciau pagalvojusi, kad galima torta apversti. Nu tikrai turetu viskas geriau gautis. Pasinaudosiu jusu patarimu thumbup.gif

Tiesa, o tai kaip tada daryti jei noriu ant torto virsaus (papuosimui) sudeti visokiu vaisiu ir uzpilti cukru-zele? Tada nubegs per sonus viskas g.gif . Bent jau as taip puosiu dar neisemus is formos. O jei isimsiu, apversiu torta tai toks puosimo budas jau netiks (man jis pats lengviausias kai nereikia ypatingai grazaus torto)
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 08 08, 10:23)
Net nzn kiek diametras tos formos, bet nedasideda iki virsaus. Reikes biskvita turbut kepti is daugiau kiausiniu (ir viso kito proporcingai). Tada bus auksesnis ir viskas gautis turetu normaliai
O del padekliuku, aciu uz patarima. Nedarau as tu tortu masiskai, tik savo tortadieniams tai ir nzn tu smulkmenu  blush2.gif
Jo, as irgi kepu ta paprasta biskvita kaip sioje nuorodoje. Ir forma nauoju paprasta (kaip jusu paveiksliuke)
Pasirodo net nebuciau pagalvojusi, kad galima torta apversti. Nu tikrai turetu viskas geriau gautis. Pasinaudosiu jusu patarimu  thumbup.gif

Tiesa, o tai kaip tada daryti jei noriu ant torto virsaus (papuosimui) sudeti visokiu vaisiu ir uzpilti cukru-zele? Tada nubegs per sonus viskas  g.gif . Bent jau as taip puosiu dar neisemus is formos. O jei isimsiu, apversiu torta tai toks puosimo budas jau netiks (man jis pats lengviausias kai nereikia ypatingai grazaus torto)

Šiuo klausimu mažai ką pasakyti galiu, tačiau man atrodo, kad jei puošiate vaisiais ir žele, jo versti nė nereikia.
Jei torto formos dugne padėsite sviestinio popieriaus, prieš sutepdami tortą, tuomet užpylę žele (kiek esu skaičiusi jau truputį bepradedančios stingti ) ir sušaldžius ją apipjausite aplink formą ir nuimsite nuo kepimo formos dugno. Tiesiog nutrauksite kartu su popieriumi. Gi tortas sustingęs šaldytuve būna, pakelsite jį ir atsargiai vis prilaikydami atkeldami po vieną pirštą nukibdysite popierių lengvai. Jis truputį prikimba nuo skysčių.
Na, sunkiai aiškinu, tačiau pabandykite pasipraktikuoti, kad ir su torto foma (numanant, kad tai tortas) ir apačioje esančiu popieriumi. Kaip reikia atsargiai nuimti jį.
Atsakyti
Ateinu padekoti tarškaliukas 4u.gif uz rekomenduota citrusine aviete visiems labai patiko kad nesaldus ir gaivus, beje tik avieciu dejau perpus maziau ir naudojau jas saldytas, i krema dar pripjausciau braskiu.
Atsakyti
Sveikos mergytes, matau daug jusu sauniu ideju torto ruosimo reikalais;))) bet man reikia kitokios pagalbos-HELP, kur rasti skyrely kas tuos tortus skaniai kepa ir dekoruoja graziai;))) jei galit brukstelkit geriausia y az kur galima tokiu tortu kepejeliu rasti;)
Atsakyti