Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 10, 19:22)
ka as zinau, siandien maximoje maciau jo kaina 4,89.


Tai čia mūsų vietinėj maxėj dažnai kainos užsistovi nepakeistos nuo akcijų. Sorry, jaučiu būsiu suklaidinusi blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal galite pasidalinti patirtimi apie tortą Mėnulis? Ar vertas dėmesio? Ar skanus?
Ačiū 4u.gif
Ir radau du receptus. Vieną tokį
http://gardumynai.bl...as-menulis.html
Ir tokį
http://www.sonatinos...tas-mnulis.html

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura777: 11 rugpjūčio 2011 - 12:15
Kažkada kai kepiau Turtingą kavos kremą,sakiau,kad nepatiko ,per daug sunkus,riebus...Bet praėjusį savaitgalį padariau ir vežiaus pas gimines,tai man teko tik gabaliukas paragaut,visiem labai patiko smile.gif ir man labai smile.gif I grietinėlės kremą tik nedėjau šokolado,tik kavos šiek tiek,žodžiu,ne paskutinį kart kepiau smile.gif

Dabar iškilo klausimas:jei medaus biskvitus pertepčiau rududu ir sviesto kremu ar labai skoniai pjautųsi?Arba rafaelo biskvitus?Šiem gal labiau tiktų g.gif Bet turiu daug medaus,noris kažko greit pagaminamo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2011 08 11, 13:05)
Tai čia mūsų vietinėj maxėj dažnai kainos užsistovi nepakeistos nuo akcijų. Sorry, jaučiu būsiu suklaidinusi blush2.gif

Na, bent jau manes tai nesuklaidinote, nes Jonavos maximose tikrai akcija 3,49, vakar pati uzsipirkau nulekus, kai parasete 4u.gif
Atsakyti
Laba,

kepiau Rafaelo svajone, taciau biskvitai nepavyko - pakilo, o paskui krito blush2.gif
Galvoju daryt Varskini gaivumeli. Gal galit pasakyt, pagal koki kita recepta kepti biskvitai tinka siam torciukui ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2011 08 11, 13:07)
Sveiki,

gal galite pasidalinti patirtimi apie tortą Mėnulis? Ar vertas dėmesio? Ar skanus?
Ačiū 4u.gif
Ir radau du receptus. Vieną tokį
http://gardumynai.bl...as-menulis.html
Ir tokį
http://www.sonatinos...tas-mnulis.html

Esu kepusi pries metus. Zinau, kad buvo skanus. Kepiau is vieno zurnalo recpeto, bet tas pats ir pas Sonatina yra
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2011 08 11, 15:40)
Esu kepusi pries metus. Zinau, kad buvo skanus. Kepiau is vieno zurnalo recpeto, bet tas pats ir pas Sonatina yra


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 08 10, 19:20)
ragaujam siand Zozefina ax.gif neiskenciau ilgiau laukti...ir ka galiu pasakyti,ne mano skonio tortas unsure.gif ryskiai kremo per daug...skanu,valgyti galima,bet daugiau jo nebekepsiu schmoll.gif nebent dar po 3dienu skonis pageretu,nes dar nebuvo isigere biskvitai smile.gif tiesa,neturejau amareto,gal jis visa skanuma priduoda...pyliau kavos likeri,gal dar su amaretu pabandyti rolleyes.gif turetu kvepeti migdolais g.gif

siand ragauju,skonis jau geresnis thumbup.gif oi,kaip jame to amareto truksta doh.gif tikriausiai,neismesiu jo is kepamuju saraso tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(day @ 2011 08 11, 15:19)
Laba,

kepiau Rafaelo svajone, taciau biskvitai nepavyko - pakilo, o paskui krito  blush2.gif
Galvoju daryt Varskini gaivumeli. Gal galit pasakyt, pagal koki kita recepta kepti biskvitai tinka siam torciukui  ax.gif
Aciu 4u.gif

Įdėkite daugiau miltų ir pradžioje, jei yra galimybė apie 20 min. kepkite tik biskvito apačią (170 temp. karštyje).
Kadangi biskv. yra riebalų, jie kaisdami skystėja ir torte trųksta miltų. Na, čia mano nuomonė, tris biskvitus sugadinus, kitus iškepus tobulus biggrin.gif

P.S. patikrinkite orkaitės galingumą, jei galinga, tuomet mažinkite kepimo tik apačia laiką.
Atsakyti
kepu siandien asseni napoleona. jau issikepiau lakstus ir pastebejau kad jie man gavosi ne sluoksniuoti, tiesiog trapus. skanus tie lakstai, kazkuo primena kibinu tesla tik trapesni. kaip manot ar pavyks tortukas su tokiais lakstais? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2011 08 11, 21:43)
kepu siandien asseni napoleona. jau issikepiau lakstus ir pastebejau kad jie man gavosi ne sluoksniuoti, tiesiog trapus. skanus tie lakstai, kazkuo primena kibinu tesla tik trapesni. kaip manot ar pavyks tortukas su tokiais lakstais? doh.gif

pamenu ir man tokia gavos, todel man ir nepatiko, skonis jo gal ir geras, bet ne toks kaip norejosi 4u.gif
Atsakyti
As savo nevykusiji Rafaela pries savaite idejau i saldymo kamera ,tai si sestadieni valgau susalusi kaip ledus doh.gif -na ir visai nieko lotuliukas.gif .Gerai ,kad as jo tada nusiminusi neistviojau lauk.
Atsakyti