Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

Dar klausimas dėl Mėnulio - ar galima lakštus iš vakaro išsikepti?
Ir kur galiu gauti citrinos esencijos? Ar tai tas pats būtų, kaip citrinų aromatas
Dr. Oetker?
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2011 08 11, 22:05)
Dar klausimas dėl Mėnulio - ar galima lakštus iš vakaro išsikepti?
Ir kur galiu gauti citrinos esencijos? Ar tai tas pats būtų, kaip citrinų aromatas
Dr. Oetker?

Zinoma kad galima

tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal žinote kiek maždaug kainuotų tortas krikštynoms? Ir gal kas kepa iš jūsų Vilniuje pagal užsakymus?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 08 10, 09:17)
Aisku, ar galima maisyti pavyzd. elektrik spalva su NE elektrik, bet tos pacios americolor dazus ?

nematau priežasties, kodėl nebūtų galima.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2008 11 03, 22:26)
Gamyba: Kremas
Grietinele (butinai gerai atsaldyta, kitaip galima pagaminti namini sviesta) plakti su elektriniu mikseriu visu greiciu su cukrumi ir citrinos rugstimi, ji po truputi pradeda tirsteti, plaki tol kol mikserio sluotele ja tiesiog pradeda tarsi pjauti, sustabdzius mikseri ir ji istraukus matosi indo dugnas, o grietunele taip ir stovi kaip bokstas net nepajuda is vietos, isivaizduokit - apverti ta inda aukstyn kojom ,o grietinele ne nebando isbekti  , jokiu zelatinu  schmoll.gif    .



atejau as paklausti apie jau legendini Cipciuko Medaus torta. Esu kepus ir ne viena syki seniau. Nu siandien kazkokia nesekminga diena su tuo kremu sad.gif
Viska atrodo darau kaip parasyta- grietinele per nakti laikyta saldytuve. pradejau plakti ji pradejo tirsteti. jau net tos mikserio rieveles pradejo matytis ir tada staiga viskas suskystejo, pavadeniavo ir niekas nebesigavo sad.gif Kodel?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 08 12, 10:25)
atejau as paklausti apie jau legendini Cipciuko Medaus torta. Esu kepus ir ne viena syki seniau. Nu siandien kazkokia nesekminga diena su tuo kremu sad.gif
Viska atrodo darau kaip parasyta- grietinele per nakti laikyta saldytuve. pradejau plakti ji pradejo tirsteti. jau net tos mikserio rieveles pradejo matytis ir tada staiga viskas suskystejo, pavadeniavo ir niekas nebesigavo sad.gif Kodel?


Perplaket grietinele ir gavosi sviestas.
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 08 12, 11:25)
atejau as paklausti apie jau legendini Cipciuko Medaus torta. Esu kepus ir ne viena syki seniau. Nu siandien kazkokia nesekminga diena su tuo kremu sad.gif
Viska atrodo darau kaip parasyta- grietinele per nakti laikyta saldytuve. pradejau plakti ji pradejo tirsteti. jau net tos mikserio rieveles pradejo matytis ir tada staiga viskas suskystejo, pavadeniavo ir niekas nebesigavo sad.gif Kodel?


Aha man irgi labai įdomu.
Nepavyko ir man suplakt grietinėlės. Bet viską nurašiau ant Norfos doh.gif , nes prie namų jinai man, o į kitą pardę neturėjau laiko eit, tai plakiau tą Piemenėlio grietinėlę ir ji man net nesutirštėjo verysad.gif
Kažkur tortų papuošimuose skaičiau apie perplaktą grietinėlę. Kokie jos požymiai:
ar grietinėlė pasidaro panaši į sviestą;
ar grietinėlė suskystėja???


Papildyta:
O štai ir atsakymas jau prieš mano klausimą biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erina: 12 rugpjūčio 2011 - 10:51
QUOTE(miskouoga @ 2011 08 12, 11:49)
Perplaket grietinele ir gavosi sviestas.

aisku. tai dabar toki gamini lauk? jau jis netinkamas? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2011 08 12, 11:52)
Aha man irgi labai įdomu.
Nepavyko ir man suplakt grietinėlės. Bet viską nurašiau ant Norfos doh.gif , nes prie namų jinai man, o į kitą pardę neturėjau laiko eit, tai plakiau tą Piemenėlio grietinėlę ir ji man net nesutirštėjo verysad.gif
Kažkur tortų papuošimuose skaičiau apie perplaktą grietinėlę. Kokie jos požymiai:
ar grietinėlė pasidaro panaši į sviestą;
ar grietinėlė suskystėja???
Papildyta:
O štai ir atsakymas jau prieš mano klausimą  biggrin.gif  bigsmile.gif

o man piemenėlio grietinėlė viena iš geriausių... saulės pieno pastaruoju metu nesusiplaka iš vis. Dar Dvaro labai patinka. Bet man ten ta pati piemenėlio, atrodo..
Atsakyti
reiia patarimo, vakar issikepiau lakstu, pasidariau dengimo mase, pagal nepamenu ka, bet sudetis - sokoladas, masrow saldainiai, cukraus pudra, idejus i saldytuva ji man iki kietumo sustingo, siandien ja pasildziau mikrobangej iskociojau, apdengiau torta ir dabar mastau, o tai saldytuve iki rytojaus ji man vel kaip akmuo nepaliks, kaip ta torta valgyt tada reikes, gal nuimt ja jei dar minksta, ar kai gumulas tai stingta, o ant torto tai ne, pirma kart su tokia mase dengiu, aplamai pirma karta mase kazkokia dengimo dariau, nesuvokiu kaip kas istiesu turi but doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Nesu dariusi sitos mases ,bet tikrai nemanau kad ji bus kieta,nusiramink ir nepergyvenk....
Merginos ,reikia pagalbos apie juodaji miskaAr cia butinai margarina ar galima sviesta deti?Ir dar ar ne apie ji buvo kalbama kad galima cukru sumazinti nes jis gaunasi per saldus?
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee @ 2011 08 12, 16:27)
Nesu dariusi sitos mases ,bet tikrai nemanau kad ji bus kieta,nusiramink ir nepergyvenk....
  Merginos ,reikia pagalbos apie juodaji miskaAr cia butinai margarina ar galima sviesta deti?Ir dar ar ne apie ji buvo kalbama kad galima cukru sumazinti nes jis gaunasi per saldus?

As dedu 1 dideliam indeliui grietineles 2 valg. saukstus cukraus. Bet ziurekit pagal save salduma
Atsakyti