Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

QUOTE(adriu @ 2011 08 27, 09:02)
man neskanus

o kaip jo konsistecija? toks kaip rududu ar kaip? g.gif pirma kart ir as pamaciau, sakau reiks gal bandyti, tik kiekis nemazas tai ir klausiu ar verta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 08 27, 12:10)
o kaip jo konsistecija? toks kaip rududu ar kaip? g.gif pirma kart ir as pamaciau, sakau reiks gal bandyti, tik kiekis nemazas tai ir klausiu ar verta blush2.gif

man tai toks grinai sintetinis skonis...nepanašus visai į rududu
Atsakyti
Sveikos supermamos 4u.gif

Na ka, snikersas pagamintas ir sudorotas thumbup.gif na jauciu nelabai man tas ganasas pavyko, kazkaip labai jau jis baltas gavos, bet susiplake tai neblogai. Idedu foto, aisku puosime man ojojoooooooooj kai reikia dar augti, bet gal labai nepeiksit wink.gif Noriu padekoti visos mamytems, kuriu patarimu pagalba torto gamyba vyko sklandziai thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2011 08 28, 22:18)
Na ka, snikersas pagamintas ir sudorotas

Na, svarbiausia ar skanus Jums buvo? biggrin.gif
Atsakyti
Skanus, skanus, visiems laaaaaabai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal biski ne i tema as cia paklausiu,bet gal kuri mamyte zino kur Siauliuose grazius tortukus kepa?visi tie pumpureliai ir baranauskienes nedomina,sakau gal yra kokie forumiete kuri tai graziai daro? g.gif aisku ir skaniai biggrin.gif aciu 4u.gif
jei nesunku burkstelkit i AZ blush2.gif
Atsakyti
o mane domina Vilniuje kuri mamytė kepa tortus ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
kreipiuosi i jus su prasymu. gaminu Rafaelo svajone ir pirma karta susiduriau su grrietineles tirstikliu. Gal kas bandet, naudojot, mane domina jei daryti be jo ar tai kazkaip itakos torto skoni apart tirstumo grietineles? ar tirstiklis suteikia papildoma skoni grietinelei ar tik ja sutirstina? Buciau labai dekinga uz atsakyma, nes grietinele turima gera, kuri sulpakta pati puikiai laikosi, nesinori deti papildomu konservantu vien tam, kad suteiktu tirstuma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiva25 @ 2011 08 29, 23:23)
Sveikos,
kreipiuosi i jus su prasymu. gaminu Rafaelo svajone ir pirma karta susiduriau su grrietineles tirstikliu. Gal kas bandet, naudojot, mane domina jei daryti be jo ar tai kazkaip itakos torto skoni apart tirstumo grietineles? ar tirstiklis suteikia papildoma skoni grietinelei ar tik ja sutirstina? Buciau labai dekinga uz atsakyma, nes grietinele turima gera, kuri sulpakta pati puikiai laikosi, nesinori deti papildomu konservantu vien tam, kad suteiktu tirstuma  blush2.gif


Grietinėlės standiklis tik sutirština grietinėlę mirksiukas.gif jeigu puikiai susiplaks grietinėlė tai ir nedėkit jo, kam kišt chemiją į tortą doh.gif skonio tai jau tikrai jokio nepriduoda lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos , gal kas galite man zozefinos receptuka i AZ. Saviski kazkur nujodziau sad.gif
Atsakyti
pagelbekit ax.gif
kiek gr turi indelis kondensuoto pieno blush2.gif reik is didelio indo atmatuot ir negaliu, nes nzn doh.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2011 08 28, 22:18)
Sveikos supermamos  4u.gif



Man patiko, kaip jūs pateikėt arbūzą svečiams 4u.gif
Atsakyti