Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

QUOTE(Pentarda @ 2011 08 29, 23:59)
pagelbekit ax.gif
kiek gr turi indelis kondensuoto pieno blush2.gif reik is didelio indo atmatuot ir negaliu, nes nzn  doh.gif

Šiuo metu turiu tik Rokiškio, ant jo užrašyta 397 gr g.gif , ant kitų esu mačiusi 385 gr, tai taip ir orentuokitės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2011 08 30, 00:36)
Grietinėlės standiklis tik sutirština grietinėlę  mirksiukas.gif  jeigu puikiai susiplaks grietinėlė tai ir nedėkit jo, kam kišt chemiją į tortą doh.gif skonio tai jau tikrai jokio nepriduoda  lotuliukas.gif


Aciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2011 08 29, 23:49)
Merginos , gal kas galite man zozefinos receptuka i AZ. Saviski kazkur nujodziau sad.gif

Temos pirmame puslapyje yra. 4u.gif
Atsakyti
Snikersui jus naudojat rududu ar kondensuota piena verdat pora valandu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 08 30, 10:39)
Snikersui jus naudojat rududu ar kondensuota piena verdat pora valandu?  g.gif

Galima naudoti rududu, bet su namie virtu kondensotu skaniau...as pastaruoju metu naudoju ta Karamelizuota produkta (man jo skonis kaip namie virto kondensoto), bet kitos merginos skundziasi, kad su juo jom kremukas nestingsta...nors man asmeniskai viskas gerai gaunasi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 08 30, 10:58)
Galima naudoti rududu, bet su namie virtu kondensotu skaniau...as pastaruoju metu naudoju ta Karamelizuota produkta (man jo skonis kaip namie virto kondensoto), bet kitos merginos skundziasi, kad su juo jom kremukas nestingsta...nors man asmeniskai viskas gerai gaunasi... 4u.gif

Aciu 4u.gif si kart bandysiu su rududu nes turiu tik jo ax.gif
Atsakyti
O as tuo paciu paklausiu, ar snickers torte nesinoretu daugiau grietineles? Nes pjuvyje tai jos labai ploni sluoksniai atrodo... ax.gif
Atsakyti
Sveikos, kokį biskvito receptą pasiūlytumėte, jei reikia, kad tešla gautųsi tiršta, nelaki?
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2011 08 30, 15:17)
O as tuo paciu paklausiu, ar snickers torte nesinoretu daugiau grietineles? Nes pjuvyje tai jos labai ploni sluoksniai atrodo... ax.gif

Man asmeniškai tai pats tas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2011 08 30, 15:17)
O as tuo paciu paklausiu, ar snickers torte nesinoretu daugiau grietineles? Nes pjuvyje tai jos labai ploni sluoksniai atrodo... ax.gif

asmeniskai man 1induko 420gr mazoka,bet 2 perdaug.bet cia kaip kas megsta-vienom norisi daugiau''bulkos'',kitoms gali buti vien kremas smile.gif jei jums atrodo,kad noretusi daugiau kremo,siulyciau imti grietineles kokius 600gr
QUOTE(Märchen @ 2011 08 30, 15:38)
Sveikos, kokį biskvito receptą pasiūlytumėte, jei reikia, kad tešla gautųsi tiršta, nelaki?

snikerso biskvito tesla tokia tirstesne
Atsakyti
QUOTE(...Pikciurniene... @ 2011 08 30, 15:17)
O as tuo paciu paklausiu, ar snickers torte nesinoretu daugiau grietineles? Nes pjuvyje tai jos labai ploni sluoksniai atrodo... ax.gif


Dedate viska pagal savo skoni... as asmeniskai ji visiskai pasikoregavus...
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 08 30, 15:13)
Man asmeniškai tai pats tas 4u.gif


Aciu 4u.gif
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 08 30, 15:14)
asmeniskai man 1induko 420gr mazoka,bet 2 perdaug.bet cia kaip kas megsta-vienom norisi daugiau''bulkos'',kitoms gali buti vien kremas  smile.gif jei jums atrodo,kad noretusi daugiau kremo,siulyciau imti grietineles kokius 600gr

snikerso biskvito tesla tokia tirstesne


Dekui 4u.gif
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 30, 19:26)
Dedate viska pagal savo skoni... as asmeniskai ji visiskai pasikoregavus...

O jei darau sita torta pirma karta? bigsmile.gif Gi nezinau kiek bigsmile.gif gi ten tos grietineles pritiktu blush2.gif O norisi kad iskart butu niam niam biggrin.gif Jei nepaslaptis kaip gi Jus Snikersa pasikoregavot? Smalsu blush2.gif
Atsakyti