Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

Merginos, kiek Mandarinu Fantos tortui reik paprastos zelatinos vietoj tu 9 lapeliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 09 09, 16:04)

Ačiū, kopijuoju blush2.gif rėmą lyg ir suformavau, rytoj kažkaip reiks bandyt tvarkyt iki galo.... vietoj grietinėlės, manyčiau, galima ir šlapią bezė?
Atsakyti
Mergaites, gal galetumete imesti nuoroda su "Trapios teslos" torto receptu...Prasiau vienos forumietes, sake, kad yra patalpintas forume, bet man niekaip nesiseka rasti.... blush2.gif Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 09 09, 20:40)
Ačiū, kopijuoju  blush2.gif  rėmą lyg ir suformavau, rytoj kažkaip reiks bandyt tvarkyt iki galo.... vietoj grietinėlės, manyčiau, galima ir šlapią bezė?


Zinoma galima smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aleisaba @ 2011 09 09, 20:49)
Mergaites, gal galetumete imesti nuoroda su "Trapios teslos" torto receptu...Prasiau vienos forumietes, sake, kad yra patalpintas forume, bet man niekaip nesiseka rasti....  blush2.gif  Is anksto dekoju  4u.gif


Sis o gal sis
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 09 09, 21:19)

Labai aciu uz abu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 09 09, 17:01)
Dėkui, bet man norėtųs  ne mase dengtą pamatyt...  4u.gif

ten buvo ir ne vien mase dengtu,bet matau jau rugiagele pagelbejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 09 09, 17:12)

O as vis svarsciau, kur jus dingote  4u.gif  o kur jusu snikeriukas??? kodel jo neatnesate parodyt i papuosimu tema??juk tikrai puoset, a?a? cool.gif

labai laimo truksta doh.gif
ateisiu ateisiu smile.gif



P.s. PAKEICIU savo nuomone apie RUDUDU snikerso tortuke, super super SKANUS thumbup.gif wub.gif , pastovejes dienele skonis nuostabus, na as tik du sluoksniukus dejau sviestinio vietoj vieno sluosnio, ir daugiau sokolado, FANTASTISKAS, skonis kaip tikro snikerso beveik bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 09 09, 19:12)
Jei tepsite tam, kad dengti mase, tai tikrai nesuriebinsite, nes tepasi tikrai plonas sluoksnis... 4u.gif

Ačiū už atsakymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 09 09, 19:06)
Merginos, kiek Mandarinu Fantos tortui reik paprastos zelatinos vietoj tu 9 lapeliu? g.gif


Kažkur kažkas minėjo, lygtais Sonatina, kad 1 lapelis želatinos gaunasi 2-3 g paprastos Želatinos. Aš dėjau 3 šauktus, gavosi puikiai
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 09 09, 20:46)
ten buvo ir ne vien mase dengtu,bet matau jau rugiagele pagelbejo  smile.gif

tada aš, greitai versdama, būsiu pražiūrėjus... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2011 09 09, 23:52)
Kažkur kažkas minėjo, lygtais Sonatina, kad 1 lapelis želatinos gaunasi 2-3 g paprastos Želatinos. Aš dėjau 3 šauktus, gavosi puikiai

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau suzinot, ar purskiama grietinele tinka meduciui? (tortui)
Atsakyti