Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

QUOTE(Dianaaa1215 @ 2011 08 31, 11:02)
Aš dariau savaitgalį šokoladinį karamelinį Beatos tortą,kremas: mascarponė su rududu,nu skonis torto toks jau šokoladinis
http://www.supermama...?...99422&st=96


Va šitas tai superinis thumbup.gif aš į tą maskarponės kremą visada dedu ruošutų,
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 09 04, 08:09)
Laba,
noriu paklaust - ar realu sutept kilograminį Makvyną, dengtą mase? nors patirties čia ne prūdai, bet kažkaip visai jau modeliukinis mašiniukas, rodos, turi gautis...  g.gif


butent...torto pusė kg ir pusė kg bus masės.....
Atsakyti
Merginos koki galetumete rekomenduoti skanu tortuka kad butu su morengu sluoksniu ? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 09 04, 09:09)
Laba,
noriu paklaust - ar realu sutept kilograminį Makvyną, dengtą mase? nors patirties čia ne prūdai, bet kažkaip visai jau modeliukinis mašiniukas, rodos, turi gautis...  g.gif

viskas imanoma,bet ar apsimoka...? biggrin.gif
Atsakyti
Ne viskas i pinigus turi atsiremti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(k.lapelyte @ 2011 09 06, 15:47)
viskas imanoma,bet ar apsimoka...? biggrin.gif


mano manymu, ne... nu realiai ten trys gabaliukai torto g.gif
QUOTE(anber @ 2011 09 06, 16:40)
Ne viskas i pinigus turi atsiremti smile.gif

bet ir anoks žavesys, kai nuėmus masę lieka su lupa sunkiai įžvelgiamas gabalaitis...
Atsakyti
Tai taip, bet jeigu reikia, tai reikia smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, kokį tortuką gaivų vaikų gimtdieniui rekomenduotumėt? Ačiū wub.gif
Atsakyti
Tikrai imanoma be puskilio mases padaryti makvyniuka.. tiek tikrai nereikia mazam tortukui apdengti. O jei nenorima mases, tai graziai su grietinele pasipuosia. Isbandzius ne karta.
Atsakyti
QUOTE(Daisy33 @ 2011 09 07, 15:24)
Mergaitės, kokį tortuką gaivų vaikų gimtdieniui rekomenduotumėt? Ačiū wub.gif


Sunku patarti, nes kaip sakoma kiekvieno skonis labai skirtingas biggrin.gif
Man patinka burnoje tirpstantys torčiukai su maskarpone. Paskutinis išbandytas ir labai gerai įvertintas Mandarinų - fantos tortas. Kremas ne riebus ir gaivus thumbup.gif
Savo kaime neradau konservuotų mandarinų tai dėjau šviežius. O tie gi, antrą dieną, besibaigiant tortui kažkodėl pasidarė kartūs blink.gif Iš pradžių buvo labai skanūs, o antrą dieną ėmė ir apkarto. Gal mandarinai kokie nešvieži buvo.Dar mačiau daro tokį tortą su braškėmis. Ale kad ir tos dabar tik šaldytos.
Bandysiu savaitgalį daryt su tropinių vaisių kokteiliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erina: 08 rugsėjo 2011 - 09:06
Erina, kokį torčiuką turit minty su maskarpone, nes jų įvairių yra, ar ne?

Audžiu minty, kad kepsiu biskvitus su kondensuotu pienu, o pertepimus darysiu grietinėle su spalvotais žėlė gabaliukasi ir maskarpone su kondensuotu maišysiu.

Ir lakštus dar su saldžiarūkščiu sulaistysiu.

Nežinau kaip tortukas vadinasi, pati susigalvojau, prisirankiojau. Tik galvoju ar žėlė gabaliukus įmaišius į plaktą girtinėlę gausi normaliai g.gif


Atsakyti
QUOTE(gabijux @ 2011 08 30, 09:58)
Galima naudoti rududu, bet su namie virtu kondensotu skaniau...as pastaruoju metu naudoju ta Karamelizuota produkta (man jo skonis kaip namie virto kondensoto), bet kitos merginos skundziasi, kad su juo jom kremukas nestingsta...nors man asmeniskai viskas gerai gaunasi... 4u.gif


man asmeniskai su karamelizotu super gaunasi ir skanus thumbup.gif
O siandien iskepiau Snikersa su rududu, tai skonis netoks isejo, daug skaniau su karamelizuotu man asmeniskai, jis toks kaip naminis wub.gif
tik kremui gal geriau su rududu tik delto kad jis kietesnis, ir kremas greiciau ir geriau sustingo thumbup.gif bet i biskvita daugiau rududu nedesiu, nepatiko unsure.gif
Atsakyti