Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

QUOTE(ingauk @ 2011 07 30, 17:12)
nea, ne zanoj, dar viena yra smile.gif
o kokia dezute, nes as kaip tik ieskau ir mastau ar ne is TW reiks ta brangia pirkti  g.gif

na ji ten nera kaip dezute, bet is bedos tiks man, ji tokia kaip maximoje tortus supakuoja, o ir kaina gera, tik va nelabai didele, tai ne visi tortai tilptu, persvieciamas dangtis ir dugnas, bet pakankamai tvirta. o paprastu kartoniniu pirkau Riktos kavinukeje kur prie centrines IKI sone yra tortai, kava ir t.t.
QUOTE(gabijux @ 2011 07 30, 17:38)
28 maziausia???? o tai kokia tada didziausia??? jei ju manymu, tokia  forma maziausia, tai ne viena subinytes nepakeltume tokius sau paragavimui kepdamos  biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
radau dar KUBE ir Senukuose 21cm bet cia jau maziausios lotuliukas.gif
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 07 30, 18:10)
parduotuveje tik 28 ir 30 cm as maciau smile.gif
o cia radau nuo 12cm
http://www.arevitosi...s...roup=1&id=6

aciukas, zinau ta psl. bet ziuredavau visad virsuj, o ten tik 18cm, bet ziuriu yra zemiau ir 12cm g.gif bet va 16cm ner schmoll.gif turbut reiks ta 18cm jamti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 30 liepos 2011 - 18:34
Išsikepiau šiandien Rafaelo svajonės biskvitus, bet kad 4 biskvitai sudėti viens ant kito, aukštesni negu mano torto forma blink.gif gal juos reikėjo paslėgti karštus, kaip medutį?
QUOTE(gabijux @ 2011 07 30, 16:38)
28 maziausia???? o tai kokia tada didziausia??? jei ju manymu, tokia  forma maziausia, tai ne viena subinytes nepakeltume tokius sau paragavimui kepdamos  biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaria: 31 liepos 2011 - 16:00
Merginos kepiau Turtinga kavos torciuka,bet nesupratau kodel mano biskvitai tokie trupantys gavosi,ka as ne taip dariau,pats skonis torciuko nerealus,beje as vietoj sulaistymui rekomenduoto kavos likerio (jei neklystu ) padariau kavos su Latvisku balzamu....Pirstukus nusilaizem o jau maniau kad bus per saldus,na bet sotus tai jau ziauriia....
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2011 07 31, 16:59)
Išsikepiau šiandien Rafaelo svajonės biskvitus, bet kad 4 biskvitai sudėti viens ant kito, aukštesni negu mano torto forma  blink.gif gal juos reikėjo paslėgti karštus, kaip medutį?

thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na paslegti nereik, kiek zinau, siaip man sis biskvitas pats paciausias wub.gif bet kiek kepu tai skirtingai daznai gaunasi, priklauso nuo kiausiniu, cukraus ir t.t.-nes nesverioju ciki ciki gramas i grama blush2.gif o kad iskilo tai liuks, jei norit formuoti formoje torciuka, tai kaip viena forumiete patare prasiilginkit savo forma su kartono gabaliuku i virsu ir liuks, as taip darau kai noriu aukstesniu torciuku smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sypseneleee @ 2011 07 31, 17:34)
Merginos kepiau Turtinga kavos torciuka,bet nesupratau kodel mano biskvitai tokie trupantys gavosi,ka as ne taip dariau,pats skonis torciuko nerealus,beje as vietoj sulaistymui rekomenduoto kavos likerio (jei neklystu ) padariau kavos su Latvisku balzamu....Pirstukus nusilaizem o jau maniau kad bus per saldus,na bet sotus tai jau ziauriia....


net seiles nutyso tongue.gif noriu, bet vis neprisiruosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 07 31, 18:39)
na paslegti nereik, kiek zinau, siaip man sis biskvitas pats paciausias wub.gif bet kiek kepu tai skirtingai daznai gaunasi, priklauso nuo kiausiniu, cukraus ir t.t.-nes nesverioju ciki ciki gramas i grama blush2.gif o kad iskilo tai liuks, jei norit formuoti formoje torciuka, tai kaip viena forumiete patare prasiilginkit savo forma su kartono gabaliuku i virsu ir liuks, as taip darau kai noriu aukstesniu torciuku  smile.gif

ačiū 4u.gif
apsigalvojau, šiandien netepsiu torto. Biskvitus iki kito savaitgalio geriau laikyt spintelėj ar šaldytuve?
Atsakyti
Merginos,tik nesijuokite kas yra tirstikliai,pav raso 2 pakeliai tirstiklio,nu as ne LT gyvenu idomu ko man cia reikia ieskoti?
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2011 07 31, 19:09)
ačiū  4u.gif
apsigalvojau, šiandien netepsiu torto. Biskvitus iki kito savaitgalio geriau laikyt spintelėj ar šaldytuve?


as laikiciau spinteleje, paziurekit parduotuvese, biskvitai visada ant lentinu guli mirksiukas.gif

QUOTE(sypseneleee @ 2011 07 31, 20:55)
Merginos,tik nesijuokite kas yra tirstikliai,pav raso 2 pakeliai tirstiklio,nu as ne LT gyvenu idomu ko man cia reikia ieskoti?

tai bus grietinėlės standiklis smile.gif
Atsakyti
O kas tie standikliai nejaugi cia apie zalatina? juk ne?
Papildyta:
Tiesa vis ziurineju Juodaji miska ,idomu o jei ne su vysniomis ar yra kas bandes ar tik su vysniomis jis toks jau visu giriamas,o vysnias jei ne is kompoto,tai galima pav saldytas ar sviezias nes tokiu kompotiniu as tikrai neturiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee @ 2011 08 01, 00:30)
O kas tie standikliai nejaugi cia apie zalatina? juk ne?
Papildyta:
Tiesa vis ziurineju Juodaji miska ,idomu o jei ne su vysniomis ar yra kas bandes ar tik su vysniomis jis toks jau visu giriamas,o vysnias jei ne is kompoto,tai galima pav saldytas ar sviezias nes tokiu kompotiniu as tikrai neturiu sad.gif

google visagalis, irasot "grietineles standiklis" ir ismeta foto
pvz.: http://www.oetker.lt...eles_standiklis
koks pas jus nezinau blush2.gif

del "juodo misko" vysnias galite laisvai deti saldytas ar sviezias tik aisku be kauliuku biggrin.gif nuo to skonis tikrai nenukentes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee @ 2011 07 31, 21:55)
Merginos,tik nesijuokite kas yra tirstikliai,pav raso 2 pakeliai tirstiklio,nu as ne LT gyvenu idomu ko man cia reikia ieskoti?


Standiklis... bet jei ziurite rafaello torta, tai jo ten nebutina tikrai...
O siaip ten pakelis milteliu...

Kazkas klause del biskvitu laikymo... as deciau i saldytuva arba saldikli, jei reikia tik savaitgaliui... merginos, biskvitas naminis, jei laikysit ilgai kambario temperaturoj, jis gali apipelyti...
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 07 30, 10:21)
aciukas www.arevitosiranga.lt rodo kad turi 18cm, bet siuo metu nera doh.gif


18 cm apvaliu formu yra Ermitaze (Vilniuje). Berods net 2 rusiu maciau, brangesnes, ir pigesnes yra.

Kartais ir pacioj Akropolio maximoj buna, bet turbut isperka greit, nes nuvaziuoji po savaites, jau nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 01 rugpjūčio 2011 - 12:56
Ar biskvitu mase ir kremui reikia RUDUDU kondensoto ? ar uztenka kondensoto pieno ?
ACIU uz atsakyma 4u.gif


QUOTE(daividija @ 2009 03 08, 19:16)
Nu va ir mano "snikers"'as su karameliniu ganasu.
Atsakyti