Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

mane labai domina pavieniai (ta prasme ne stambios žinomos firmos, o šiaip staliai, nelupantis kainų aukštų) gamintojai (aišku tik labai kokybiškai gaminantis). čia būtų Kaune tiek minkštų baldų tiek ir kietų, nes reiks visam butui apstatyti baldų.
taigi jei kas ką nors jau gaminotės ir nepamėtėt telefonų labai būčiau dėkinga už koordinates. 4u.gif
Atsakyti
Prisidedu prie pagyru Alantui - virtuves baldu komplekta naudijamne jau 4 metai, viskas tvarkoje.
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 04 04, 16:04)
Prisidedu prie pagyru Alantui - virtuves baldu komplekta naudijamne jau 4 metai, viskas tvarkoje.


Aš irgi tik pagirti galiu Alantą (darėmės virtuvę, jokių priekaištų, laiku, tvarkingai, be defektų), Vesidai irgi priekaištų neturiu.

Baldų parodoj nusižiūrėjom tokį naują Magrės kampą su ištraukiamu baru drinks_cheers.gif .Bet niekada Magrės baldų neturėjau unsure.gif Ar gerai ,,nešiojasi", pasakykit, kas turit 4u.gif
Atsakyti
Virtuves baldus pirkome pries tris metu, gamino juos indiv. imone. Ju darbu iki siol esu patenkinta. Kadangi mados greitai keiciasi o tuo paciu ir baldu. Savo virtuvele, galiu pasidziaugti ir siandien ji atrodo siuolaikiska, deka dizaineres padejusios suprojektuoti baldus. Tik gaila del gamintoju nekompetencijos, ar nepatirimo buvo padarytos klaidos, tai atskirai imontuotas kranas t.y. i stalvirsi, o ne i kriaukles korpusa to pasekoje stalvirsis aplink krana budavo slapias kol galu gale visiskai isluzo, negaliu kaisti didesnio puodo prie sienos, ant imontuojamos dujines virykles, nes nuo karscio lydosi plastikinis apvadas. Atkripkite demesi i tai, problemos yra pataisomos, taciau tai papildomai kainuoja.
Atsakyti
Jo, ir pas mano mam issilyde doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2006 04 04, 15:04)
Prisidedu prie pagyru Alantui - virtuves baldu komplekta naudijamne jau 4 metai, viskas tvarkoje.

Alantas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
O tas Alantas tik Vilniuje? g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Gal ka gero ar ka blogo galite pasakyti apie "Monarch dizaino" baldzius ir dizainerius? Ruosiames ten gamintis virtuves baldus.

Atsakyti
QUOTE(Raganėlė @ 2006 04 04, 16:43)
mane labai domina pavieniai (ta prasme ne stambios žinomos firmos, o šiaip staliai, nelupantis kainų aukštų) gamintojai (aišku tik labai kokybiškai gaminantis). čia būtų Kaune tiek minkštų baldų tiek ir kietų, nes reiks visam butui apstatyti baldų.
taigi jei kas ką nors jau gaminotės ir nepamėtėt telefonų labai būčiau dėkinga už koordinates.  4u.gif

Va as irgi noreciau suzinoti kur galima tikrai gerus baldus uzsisakyti,nes eksperimentu jau nenoriu,tokiu kaip su MUSONU doh.gif Gal tikrai geriau pavieniai staliai.
Atsakyti
As jau daugiau nei pries 1,5 men uzsisakiau staliuka (16 sand.)- toki, kaip salej stovejo, tik kitokios spalvos.Terminas- max 4 savaites, bet vis dar vaisktau kas antra diena pasiterauti, kur mano stalas (gerai dar, kad dirbu salia urmo teritorijos). Kai skambinu, tai niekda neatsiliepia. Tai jiems stakles sugedo, tai ne ta pardaveja dirba, kuri prieme uzsakyma, o ji mat nezinanti nieko g.gif . Dar pries pismeti pirkome komoda, tai i stalciu 1 paklode idejus stalcius is begeliu iskrenta- dabar kaip TV staliuka naudojam, nes baigesi kantrybe aiskintis... Sykstus moka 2 kartus.
Atsakyti
QUOTE(Fėja @ 2006 04 06, 09:25)
O tas Alantas tik Vilniuje? g.gif

Nea, yra ir Kaune. Berods tame pastate kur ir Vokė Savanorių prospekte, tik II ar III aukšte.
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2006 04 07, 13:09)
As jau daugiau nei pries 1,5 men uzsisakiau staliuka (16 sand.)- toki, kaip salej stovejo, tik kitokios spalvos.Terminas- max 4 savaites, bet vis dar vaisktau kas antra diena pasiterauti, kur mano stalas (gerai dar, kad dirbu salia urmo teritorijos). Kai skambinu, tai niekda neatsiliepia. Tai jiems stakles sugedo, tai ne ta pardaveja dirba, kuri prieme uzsakyma, o ji mat nezinanti nieko g.gif . Dar pries pismeti pirkome komoda, tai i stalciu 1 paklode idejus stalcius is begeliu iskrenta- dabar kaip TV staliuka naudojam, nes baigesi kantrybe aiskintis... Sykstus moka 2 kartus.

Tikra tiesa.Kas vilioja labai mažom kainom,dažniausiai padaro ne itin kokybiškai schmoll.gif ,juk ant kažko reikia sutaupyti.Stengiuosi niekada nesivilioti"pigiom kainom",nes ne vieną" pamoką "turėjau ir tikrai teko mokėti 2 kartus. ax.gif
Atsakyti