Įkraunama...
Įkraunama...

Emmaljunga

QUOTE(Lineta* @ 2011 07 30, 12:18)
Sveikos mamytes,

turiu klausima iki keliu menesiuku jusu mazyliai tilpo i emmuko lopsiukus? mususke mergina beveik 2 menesiu, bet ziuriu, kad dar 2 menesiukus gal ir istrauksim tam lopsiuke, o po to manau tikrai jis bus mazas, tuo labiau mazyle dazniausiai miega ant pilvelio ir kai pasispiria kojytem, tai vaziuoja i prieki stipriai. Kaip manot ar ne per anksti butu 4 men lelyte i city cros sportinuka perkelti, ar patogu jai ten butu guleti jei ji dar nesedes? Aciu smile.gif

Mes tilpome iki 7,5 men wub.gif butent I si lopsiuka

manau mazyliai bus patogu, vistiek kazka paklosi mirksiukas.gif
man tik lopsiuke vezioti malonumas wub.gif buciau ir ilgiau veziojus, nes tilpome puikiai, tik mazius jau nebenorejo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, turiu toki klausima gal kas zinot kaip atrodo mondial baltas odinukas su krokodilo odos imitacija, gal kas turi? kuo jis skiriasi nuo klasikinio mondial dc balto odinuko??
Atsakyti
QUOTE(BozenaM @ 2011 07 31, 21:27)
Sveikos mamytes, turiu toki klausima gal kas zinot kaip atrodo mondial baltas odinukas su krokodilo odos imitacija, gal kas turi? kuo jis skiriasi nuo klasikinio mondial dc balto odinuko??

mano odinukas buvo tokios odos,man jis prabangiau atrodo, jame krokodilo odos rastas... bet aisku is tolo nesiskiria biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 08 01, 00:45)
mano odinukas buvo tokios odos,man jis prabangiau atrodo, jame krokodilo odos rastas... bet aisku is tolo nesiskiria biggrin.gif

Dekoju, gal dar galietumete pasakyti kelintu tai metu modelis, nes kazkaip nei 2011m nei 2012m emmaljungos kataloge ju nerandu, ar tiesiog tai labai retas modeliukas kuriuo neitraukia?
Atsakyti
Sveikos,

kalbant apie lopšio dydį, mūsų edge yra 79 cm. Palyginimui, mano vaikui bus po gerų kelių mėn 2 metai, o ūgis apie 82 cm. Tai manau, kad tikrai pakankamai didelis lopšys, tik gaila,kad noro nebeliko jame važiuoti ir viskas. O jeigu vaikiukas guli ant pilvo ir stumiasi į priekį, tai logiškai galvojant, vaikiukas ir sportiniam stumsis ir remsis į priekį.

O dėl tų lenkiškų. Manau, kad tenai gali laisvai būti sandėlys. Gali būti tiesiog surenkami ir laikomi vežimai Baltijos šalims. Kainų skirtumas gali būti dėl valiutos kurso. Bet čia tik mano mintys. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Demettriuke* @ 2011 08 01, 08:33)
Sveikos,

kalbant apie lopšio dydį, mūsų edge yra 79 cm. Palyginimui, mano vaikui bus po gerų kelių mėn 2 metai, o ūgis apie 82 cm. Tai manau, kad tikrai pakankamai didelis lopšys, tik gaila,kad noro nebeliko jame važiuoti ir viskas. O jeigu vaikiukas guli ant pilvo ir stumiasi į priekį, tai logiškai galvojant, vaikiukas ir sportiniam stumsis ir remsis į priekį.

O dėl tų lenkiškų. Manau, kad tenai gali laisvai būti sandėlys. Gali būti tiesiog surenkami ir laikomi vežimai Baltijos šalims. Kainų skirtumas gali būti dėl valiutos  kurso. Bet čia tik mano mintys.  4u.gif

tai jusu leliukas is mazesniu smile.gif
mano pirmas tai 1metu buvo jau 87cm biggrin.gif

Bet kaip ten bebutu,juk neveziosime vaikus iki metu tame lopsy blink.gif geriausiai vezioti yra iki 6menesiu, nors mes ilgiau isgulejome rolleyes.gif
manau nei vienas vaikas 6menesiu neperaugs nei vieno emmaljungo lopsio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Demettriuke* @ 2011 08 01, 09:33)
Sveikos,

kalbant apie lopšio dydį, mūsų edge yra 79 cm. Palyginimui, mano vaikui bus po gerų kelių mėn 2 metai, o ūgis apie 82 cm. Tai manau, kad tikrai pakankamai didelis lopšys, tik gaila,kad noro nebeliko jame važiuoti ir viskas. O jeigu vaikiukas guli ant pilvo ir stumiasi į priekį, tai logiškai galvojant, vaikiukas ir sportiniam stumsis ir remsis į priekį.

O dėl tų lenkiškų. Manau, kad tenai gali laisvai būti sandėlys. Gali būti tiesiog surenkami ir laikomi vežimai Baltijos šalims. Kainų skirtumas gali būti dėl valiutos  kurso. Bet čia tik mano mintys.  4u.gif


Mano dukrelei 1 m. ir menesiukas. Neseniai istraukiau lopsi nunesti i garaza ir dukrele i ji ilindo ir atsigule smile.gif Tai zinokite irgi dar vietos uztenka. Metuku jos ugis buvo 74 cm. Bet ji yra is mazesniu ir smilkesniu vaiku. Vis dar nesiojame 6 - 9 men. drabuzelius smile.gif Kitam vaikui (jei butui toks pats, kaip dukrele) rinkciausi City Cross, o ne Edge. Pilnai uztenka mazesnio lopsio. Uztat pats vezimelis lengvesnis. Tik nezinau ar tie ratai ir vaziuokle tokie pat minksti, kaip Edges smile.gif

Kiek zinau Bebe Centras vezasi Emmaljungas is Estijos. Viena karta kazka klausiau, tai pasake, kad is Estijos vezasi. Vieno nesuprantu. nejaugi Latvijai geriau is Lenkijos vezti, negu is Estijos??? Kazkas cia itartino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksesanko: 01 rugpjūčio 2011 - 18:09
QUOTE(Ksesanko @ 2011 08 01, 15:08)
Kiek zinau Bebe Centras vezasi Emmaljungas is Estijos. Viena karta kazka klausiau, tai pasake, kad is Estijos vezasi. Vieno nesuprantu. nejaugi Latvijai geriau is Lenkijos vezti, negu is Estijos??? Kazkas cia itartino.


Latvijoje irgi yra Bebe Centrs.. Jie irgi vezasi isEstijos, minejo tai..

Ryt arba poryt vaziuosime, i ta parduotuve,ziuresiu ka sakys.. nes pirma ssyki, tai vysras buvo, tai jam sake kad is lenkijos.. bet sake nieko itartino nepamate..
paprasysiu , kaip viena mamyte cia minejo, paso ir garantijos..

Na garantija sake duoda 2 metams, kaip visi Emmuku pardavejai.. ziuresiu ka del paso pasakys..

O kas jame turi buti parasyta? ax.gif blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2011 08 02, 12:01)
Latvijoje irgi yra Bebe Centrs.. Jie irgi vezasi isEstijos, minejo tai..

Ryt arba poryt vaziuosime, i ta parduotuve,ziuresiu ka sakys.. nes pirma ssyki, tai vysras buvo, tai jam sake kad is lenkijos.. bet sake nieko itartino nepamate..
paprasysiu , kaip viena mamyte cia minejo, paso ir garantijos..

Na garantija sake duoda 2 metams, kaip visi Emmuku pardavejai.. ziuresiu ka del paso pasakys..

O kas jame turi buti parasyta?  ax.gif  blush2.gif  g.gif


pasas - originalumo sertifikatas (kad gamintojas garantuoja, kad sis vezimaitis yra ju produktas ir pagamintas pagal tokius tai ... standartus ir juos pilnai atitinka)
Atsakyti
O gal kuri turit ir galit pakomentuoti apie odinuka sportinuka vasara? Idomu kaip su prakaitavimu g.gif
Siaip maciau yra specialus itiesaliukai emmaljungos pirkti, bet vis vien neramu g.gif
Atsakyti
Merginos, papasakokite apie auto kedutes. Kaip suprantu dar reikalingi adaptoriai, ar patogu isimineti, nes su pirmaja tokiu dalyku nereikejo. Ar tiktu kitos firmos kedute? ar emuko kede tiktu kitam vezimui, nes turiu bugaboo bee dar, kai noresis tos karietos nesitysiot. Kalbu apie mondial duo combi su clasic vaziuokle, bent jis man krito i akis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rabambule: 02 rugpjūčio 2011 - 17:12
QUOTE(Rabambule @ 2011 08 02, 18:10)
Merginos, papasakokite apie auto kedutes. Kaip suprantu dar reikalingi adaptoriai, ar patogu isimineti, nes su pirmaja tokiu dalyku nereikejo. Ar tiktu kitos firmos kedute? ar emuko kede tiktu kitam vezimui, nes turiu bugaboo bee dar, kai noresis tos karietos nesitysiot. Kalbu apie mondial duo combi su clasic vaziuokle, bent jis man krito i akis.


Sveika,

adaptorius jei ant vežimo pačio tai dedasi. Ant emmuko dar gali uždėti maxi cosi kėdutę, nes jie pagaminę spec. adaptorių, bet kad kitas kėdutes ar emmuko kedutę uždėti ant kitų vežimų schmoll.gif
Atsakyti