Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Saulutė.K @ 2006 03 21, 15:23)
Mes tikriausiai "Sakvoje" svesime - ir vieta mums tinkama (mes uz miesto nenorejome) ir kainos priimtinos (40 Lt zmogui, be to nera nuomos mokescio).
O ir pasokti bus vietos  rolleyes.gif

Man "sakvoje" irgi patiko thumbup.gif , bet mums mazoka vietis... verysad.gif
Atsakyti

Akmenine uzeiga nuostabi vieta vestuvems bigsmile.gif taciau kur ten sutilps 50 zmoniu unsure.gif bus gan susigrude...maistas vienam zmogui apie 100 Lt + gerimai ir t.t. brangoka, bet juk tokia svente karta gyvenime ax.gif nu . betn dazniausiai karta gyvenime tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakeliautoja: 29 kovo 2006 - 15:01
QUOTE(Pakeliautoja @ 2006 03 29, 15:59)
Akmenine uzeiga nuostabi vieta vestuvems  bigsmile.gif  taciau kur ten sutilps 50 zmoniu  unsure.gif  bus gan susigrude...maistas vienam zmogui apie 100 Lt + gerimai ir t.t. brangoka, bet juk tokia svente karta gyvenime  ax.gif  nu . betn dazniausiai  karta gyvenime tongue.gif



o mes jau uzsisakem vestuvem Akmenine ir planuojam turet maziausiai 60 zmoniu.. blush2.gif nebuvau nuvaziavus tipo sake kad turetu tilp normaliai..
kaina tai jo gausis nemaza..

Tiesa, jie siulo banketini meniu uz 80, 90, ir 100 litu per zmogu.. alkoholis kainuoja papildomai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remi5590: 29 kovo 2006 - 21:50
O mes jau norėjome užsirezervuoti Vilnoja, bet pavėlavom verysad.gif verysad.gif verysad.gif jau užsakytas, ten vieta pasakiška. verysad.gif
Atsakyti
Labai gaila, kad Vilnoja jums užsakyta, mes tai džiaugiamės nes vakar pavyko savo dienai ją rezervuotis :super
Gal kam reikia laisvų pasiūlymų apie šventimo vietą 40-60 žmonių su nakvyne? Atkritę variantai 07 01 dienai mano šie:
1. Elonos sodyba http://www.elonossodyba.ten.lt/
ten salėje problemėlė maximum talpino 46 žmones bet... jau šokt tik lauke, o jei netyčia lietus...reikia apeit pro lauką į kitą namo pusę į rūsį, bet tiesioginio susisiekimo su sale jokio. Miegamų vietų sočiai. Pirtelė liuks su 2 kambariais viršuj jauniesiems ir piršliams gali būti :). Aplinka graži -ežeras.. nu pasaka, jokių kaimynų... bet salė man per maža buvo...
2. Sodyba Trakai http://www.sodybatrakai.lt/
salė erdvi - jėga ir šokt ir svečius susodint, yra pirtelė (bet nemačiau jos), pavėsinė erdvi, bet... ten namas šalia namo, kaimynai, geru oru vieta lauke tik pavėsinėje... blogu oru idealu. Kambariai labai tvarkingi.
3. pas Aldoną ir Aldą salė nereali prie pat ežero, bet... jei daugiau žmonių turi miegot ant čiužinių viens prie kito, kambariuose daug žmonių. Jaunimui gal dzin.. bet pas mus jau su šeimom žmonės...
kam reikia daugiau info - rašykit.
Geros šventės!!!!
Atsakyti
Sveikos,
Musu vestuves rugsejo 23 diena, jau pradedam dairytis vietos. Apie daugeli vietas esu perskaicius butent i sio tinklapio. Bet neradau apie "La Pergola" jokios nuomones. Ar esat ka nors girdejusios, o gal net buvot ir galetumet pareiksti savo nuomone? mastau.gif Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Iraite @ 2006 04 05, 13:49)
Sveikos,
Musu vestuves rugsejo 23 diena, jau pradedam dairytis vietos. Apie daugeli vietas esu perskaicius butent i sio tinklapio. Bet neradau apie "La Pergola" jokios nuomones. Ar esat ka nors girdejusios, o gal net buvot ir galetumet pareiksti savo nuomone? mastau.gif  Aciu.


Del vestuviu La Pergoloje tai sunku man butu pasakyti, nes tikrai ne ten sventeme, taciau esu turejusi ten renginiu, vakariene - tai restoranelis tikrai jaukus, ramus, su tyliu ramiu vidiniu kiemu. Ir aptarnavimas bei maistas puikus.
Rekomenduociau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė.K @ 2006 03 21, 15:23)
Mes tikriausiai "Sakvoje" svesime - ir vieta mums tinkama (mes uz miesto nenorejome) ir kainos priimtinos (40 Lt zmogui, be to nera nuomos mokescio).
O ir pasokti bus vietos  rolleyes.gif

Cia yra pati minimaliausia kaina, bet manau, kad su ja neiisisuksi...
Maistas mums gavosi ~60Lt zmogui ir be jokiu idarytu vistu...
+40Lt aptarnavimas, + 40Lt uz kiekviena valanda po 23val...
ir ta kaina cia be gaiviu gerimu, be saldumynu, be kavos, be alaus... o alkoholio tik 3buteliai degtines, visa kita reikes patiems pirktis... neisivaizduoju meniu uz 40Lt ... as kazkur prie meniu temos esu idejusi kiek mes ko uzsisakem ir kokios kainos ten...
Atsakyti
QUOTE(Anaka @ 2006 04 05, 23:33)
Del vestuviu La Pergoloje tai sunku man butu pasakyti, nes tikrai ne ten sventeme, taciau esu turejusi ten renginiu, vakariene - tai restoranelis tikrai jaukus, ramus, su tyliu ramiu vidiniu kiemu. Ir aptarnavimas bei maistas puikus.
Rekomenduociau  thumbup.gif



Labai aciu uz nuomone smile.gif Man tai ten bent jau is nuotrauku internetiniam puslapyje tikrai patiko. Bet tik, kad paziurejus i kaina ir ieinanti meniu tai brangoka gaunasi. g.gif Bandysim savaitgali nuvaziuot pasikalbet. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iraite @ 2006 04 06, 09:10)
Labai aciu uz nuomone smile.gif  Man tai ten bent jau is nuotrauku internetiniam puslapyje tikrai patiko. Bet tik, kad paziurejus i kaina ir ieinanti meniu tai brangoka gaunasi. g.gif  Bandysim savaitgali nuvaziuot pasikalbet. ax.gif


Iraite, butinai papasakok, kaip ten ta pergola smile.gif Kokios kainos, viskas domina! Man reikia iki kito treciadienio susidaryti sarasa vietu, kad staigiai per tris dienas iki Velyku perlektume ir uzsisakytume.

Gal dar kas gali ka pasiulyti aplink Vilniu - apie 40 zmoniu vakariene, kad butu vietos sokiams, maistas geras, aptarnavimas normalus, serviravimas - nereiktu mokyti, kad stiklines vandeniui reikia ir pan. Gerai butu ir kad apnakvindinti svecius butu galima, bet dvivieciuose kambariuose, kad nesusispaudus. Publika nevisai lietuviska, ne tokie lankstus, kaip musu tautieciai smile.gif Mano mama iki siol nesupranta, kam reikia ten tu viesbuciu - gi pas kaimyyyynus suguldysim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BElge @ 2006 04 07, 00:57)
Iraite, butinai papasakok, kaip ten ta pergola smile.gif Kokios kainos, viskas domina! Man reikia iki kito treciadienio susidaryti sarasa vietu, kad staigiai per tris dienas iki Velyku perlektume ir uzsisakytume.

Gal dar kas gali ka pasiulyti aplink Vilniu - apie 40 zmoniu vakariene, kad butu vietos sokiams, maistas geras, aptarnavimas normalus, serviravimas - nereiktu mokyti, kad stiklines vandeniui reikia ir pan. Gerai butu ir kad apnakvindinti svecius butu galima, bet dvivieciuose kambariuose, kad nesusispaudus. Publika nevisai lietuviska, ne tokie lankstus, kaip musu tautieciai smile.gif Mano mama iki siol nesupranta, kam reikia ten tu viesbuciu - gi pas kaimyyyynus suguldysim  lotuliukas.gif



Labas,
Butinai papasakosiu kai savaitgali nuvaziuosim. mirksiukas.gif
O kada jusu vestuves? mastau.gif
Mes irgi bandysim si savaitgali daug kur nulekti, nes norisi daug vietu apziuret.
O pas tave mama ziuriu , kaip mano lotuliukas.gif del tu kaimyynu... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iraite @ 2006 04 07, 07:57)
Labas,
Butinai papasakosiu kai savaitgali nuvaziuosim. mirksiukas.gif
O kada jusu vestuves? mastau.gif
Mes irgi bandysim si savaitgali daug kur nulekti, nes norisi daug vietu apziuret.
O pas tave mama ziuriu , kaip mano lotuliukas.gif  del tu kaimyynu... lotuliukas.gif


Musu vestuves? Nezinau dar blush2.gif
Si treciadieni tiksliai zinosiu. Tikriausiai rugsejo 9 smile.gif
Ir esu visiskai pasimetus - nezinau kur svesti. Geruose restoranuose brangu, nesinori tiek pinigu vienai dienai isleisti... I pigius nenoriu smile.gif O per viduri nieko nerandu blink.gif
Papildyta:
t.y. per viduri gal ir yra, bet nezinau KUR smile.gif
Atsakyti