Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(Puma84 @ 2011 07 27, 12:53)
O vat su situo tai nesutikciau-bendros palukanos litais gaunasi siek tiek mazesnes nei eurais, o be to EURIBOR dabar sparciau kyla... Dabar imant litais mums imoka nefiksuojant palukanu gaunasi preliminariai ant 100 lt mazesne nei eurais... Be to paskaiciuokit dar valiutos keitimo kastus tiek kai suteikia kredita, tiek ji grazinant kas menesi 4u.gif
Aisku, negeru dalyku buvo su litais imtomis paskolomis pries keleta metu, bet paskola imant niekad nuo nieko negali apsidrausti, o siuo metu manau litais kreditai palankesni smile.gif


Na ir kur tas pigumas? per kuri galą? jei bazinės palūkanos: Viliboras 6 mėn 2,11 proc, o euriboras 1,81 proc, be to, pažiūrėkime į statistiką - kur garantijos kad litas vėl neužkils iki 9proc, - euras kur kas stabilesnis jis kilo tik iki 5proc.

Tad kur tas palankumas? banke tegul paskaičiuoja kiek teks mokėti, -> kad ir kiek žiūrėsi, vis tiek bus daugiau litais - ir palūkanos litais kils, negi turi iliuzijų, kad staiga Euriboras pradės didėti, o Viliboras pigti? smile.gif - juk esame pririšti prie euro su savo valiuta.

O valiutos keitimo kaštai tėra vieną kartą, o ne 30 metų kas mėnesį kapsi, - tad...

Tiesa, kiekvienam sava tiesa, bet kas liečia pinigus ir paskola, nereikia klaidinti žmonių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markis1234: 27 liepos 2011 - 15:37
marki1234, turiu klausimą - jūs išsirinkote konkretų būstą ir jį įvertino jūsų pasirinktas vertintojas, ne iš konkretaus banko pasiūlytų rinkotės? Ir kaip supratau, su tuo vienu vertinimu kreipėtės į bankus. Lengvai priėmė, nesakė, kad rinkitės iš mūsų vertintojų ir taip visuose 3 bankuose? g.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Everlasting @ 2011 07 27, 21:19)
marki1234, turiu klausimą - jūs išsirinkote konkretų būstą ir jį įvertino jūsų pasirinktas vertintojas, ne iš konkretaus banko pasiūlytų rinkotės? Ir kaip supratau, su tuo vienu vertinimu kreipėtės į bankus. Lengvai priėmė, nesakė, kad rinkitės iš mūsų vertintojų ir taip visuose 3 bankuose? g.gif

Dėkui 4u.gif


Gerą dieną Ever,

Taip, išsirinkome būstą, ir kai išsirenkame būstą, nereikia pradėti nuo banko, jokiu būdu, reikia pradėti nuo vertintojų, kuriuose informuojame, kad norėsime buto vertinimo tinkančio visiems bankams (pradiniame etape, bankams pasiskaičiuoti ir pateikti pasiūlymą pilnai pakanka) - gavę tokią formą galime ir per bankus pavaikščioti, žinoma, vadybininkės gali likti nepatenkintos, bet jas visas reikia informuoti, kad paraiškos teikiamos ne tik konkrečiam bankui, bet ir kitiems, tad jei konkretus bankas ir norės jiems specialiai sukurto vertinimo, tai jš galėsime pateikti vėliau, - kai tikrai nuspręsime iš kurio banko imti paskolą, o tai gali kainuoti papildomai maks. 20 litu (iš tos pačios vertinimo agentūros). - ir tai čia visas mokestis už visą vertinimą, jai jau reiks tik 2-3 puslapių iš vertinimo konkrečiam bankui, vertinimo agentūra atspausdins nemokamai (turėjau reikalų su vertintojais UAB Butas Tau) - žinoma, vertintojas turi būti banko pageidaujamų vertintojų sąraše.

Jei bankas primygtinai siūlo savo vertintojus, tai vėl reikia paklausti, ar su jų vertinimų galėsime kreiptis į kitus bankus ir kiek tai kainuos - apskritai, bankas, ir reikalai su juo turėtų būti traktuojami kaip eiliniai santykiai su pardavėju, kuris ką nors parduoda - nepamirškite, JŪS esate klientas ir esate VISADA teisus, jei banko vadybininke to nesupranta... keiskite vadybininką arba banką. - rinktis juk tikrai yra iš ko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markis1234: 28 liepos 2011 - 07:09
QUOTE(markis1234 @ 2011 07 28, 08:06)
taip, išsirinkome būstą, ir kai išsirenkame būstą, nereikia pradėti nuo banko, jokiu būdu,


as tai tokia uztikrinta nebuciau. Aisku yra vertntoju, kurie tinka daugeliui banku, taciau jau derantis del marzos ar salygu vienas is punktu buna, kad pasirenki ju vertintoja. kaip ir viena is paslaugu paketu +
Papildyta:
QUOTE(markis1234 @ 2011 07 27, 11:18)
Kol kas DNB užsiminė, kad tikrai 1,44proc pasiūlyti galės (su 6 mėn)... bet čia tik preliminariai... kol kas dar tik laukiu oficialių pasiūlymų.


bet tas 1.44 % jau su kokiais nors ju banko paketais (investi gyvybes draudimas, pensiju fondai, kortele ir pan)?
Atsakyti
QUOTE(markis1234 @ 2011 07 27, 17:33)
Na ir kur tas pigumas?  per kuri galą? jei bazinės palūkanos: Viliboras 6 mėn 2,11 proc, o euriboras 1,81 proc, be to, pažiūrėkime į statistiką - kur garantijos kad litas vėl neužkils iki 9proc, - euras kur kas stabilesnis jis kilo tik iki 5proc.

Tad kur tas palankumas? banke tegul paskaičiuoja kiek teks mokėti, -> kad ir kiek žiūrėsi, vis tiek bus daugiau litais - ir palūkanos litais kils, negi turi iliuzijų, kad staiga Euriboras pradės didėti, o Viliboras pigti? smile.gif - juk esame pririšti prie euro su savo valiuta.

O valiutos keitimo kaštai tėra vieną kartą, o ne 30 metų kas mėnesį kapsi, - tad... 

Tiesa, kiekvienam sava tiesa, bet kas liečia pinigus ir paskola, nereikia klaidinti žmonių.

Na siaip kastai ne viena karta, nes jei pasiimsi eurais tai ir teks grazinti jais, vadinasi jei gauni atlyginima litais kas menesi teks juos konvertuoti... O del statistikos tai niekas ir neteigia kad VILIBORAS nekyla, bet jau bent siuo metu jis daug leciau kyla nei EURIBORAS... Taip kad manau cia pusmecio klausimas kada eurais imokos pralenks litais smile.gif Zodziu paskutiniu metu Euriboras man stabilumu net nekvepia schmoll.gif O kitas dalykas dar aisku svarbus-kokiam laikui planuojama imti paskola... Kadangi mes savo kredita planuojam dengti per 5 metus daugmaz, tai tikrai nemanau kad per tiek laiko labai jau atsigaus ta Lietuvele kad Viliboras vel nezmoniskai uzkiltu... Aisku kas ima kredita 40 metu, tai jau sunkesnis variantas nuspeti kaip cia bus geriau...
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 07 28, 08:19)
as tai tokia uztikrinta nebuciau. Aisku yra vertntoju, kurie tinka daugeliui banku, taciau jau derantis del marzos ar salygu vienas is punktu buna, kad pasirenki ju vertintoja. kaip ir viena is paslaugu paketu +
Papildyta:
bet tas 1.44 % jau su kokiais nors ju banko paketais (investi gyvybes draudimas, pensiju fondai, kortele ir pan)?


Elze,
Aš tai esu užtikrintas ką rašau, nes bendrauju su bankais smile.gif - o sėdint supermama, tas užtikrintumas tikrai neatsiras smile.gif

Tokio punkto apie vertintoją, kad jų pasirinkti nėra, - nueikite į bet kurį banką internete ir ten pateikta vertintojai tinkantys visiems bankas, kaip pvz Bustas Tau - visiems tinka, visi priima, jei prašysite savo mamos/vyro/brolio, kad įvertintų, žinoma, kad netiks thumbup.gif

Paketai ... dėl paketų, tai jau čia konkrečios sąlygos - kortele geras daiktas, - tik draudimas investicinis... jie tik labai jau kiša jį, bet apie prievolę sutartyje nekalba, o jei tokia prievolė atsiranda, reikia bėgti nuo tokio banko... aš net nesiruošiu draustis gyvybei bankuose, bet jiems pameluoti apie savo ketinimus juk galiu smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Puma84 @ 2011 07 28, 11:43)
Na siaip kastai ne viena karta, nes jei pasiimsi eurais tai ir teks grazinti jais, vadinasi jei gauni atlyginima litais kas menesi teks juos konvertuoti... O del statistikos tai niekas ir neteigia kad VILIBORAS nekyla, bet jau bent siuo metu jis daug leciau kyla nei EURIBORAS... Taip kad manau cia pusmecio klausimas kada eurais imokos pralenks litais smile.gif Zodziu paskutiniu metu Euriboras man stabilumu net nekvepia schmoll.gif  O kitas dalykas dar aisku svarbus-kokiam laikui planuojama imti paskola... Kadangi mes savo kredita planuojam dengti per 5 metus daugmaz, tai tikrai nemanau kad per tiek laiko labai jau atsigaus ta Lietuvele kad Viliboras vel nezmoniskai uzkiltu...  Aisku kas ima kredita 40 metu, tai jau sunkesnis variantas nuspeti kaip cia bus geriau...



Jei paskola 5 metams, tai tada gal litais ir ok... aha konvertuoti, o ka po 5 metų ateis į Lietuvą eurai, ar žinai Puma, kokiu kursu keis litus? Gal ne visai tokiu, kokiu dabar, o kur garantijos, kad litas nedevalvuos? - paprastai būsto paskolos niekas 5 metams neima - manau daugumai įdomu kur kas ilgesnis periodas smile.gif

Šiandiena imant litais įmoka mėnesiui didesnė ... ir tiek smile.gif
Atsakyti
http://traders.lt/fo...?m=posts&q=1595
Na tesiant tema apie litus ir eurus, tai labai pritariu sioje nuorodoje esanciam antram postui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(markis1234 @ 2011 07 28, 13:57)
Elze,
Aš tai esu užtikrintas ką rašau, nes bendrauju su bankais smile.gif - o sėdint supermama, tas užtikrintumas tikrai neatsiras smile.gif


nu jau kaip paraset g.gif Asmeniskai as buvau visuose bankuose, ir zinau ka ten kalba. Be to jau viena ismoketa paskola turiu, vadinasi vis tiek gaudausi kazkiek.
Del turto vertintoju- taip yra nemazai imoniu, kurios tinka ivairiems bankas, taciau yra ir toks dalykas, kaip kad kai kurie bankai labiau siulo tam tikra vertintoja ir tai prideda kaip pliusa tau derantis.

Siandien buvau Danske (cia jau paskutinis is aplankytu), tai 1.5% siulo.

Beje su tais paketais... O kaip pvz tas jusu isivaizduojamas pamelavimas vyksta? Juk jei tu sakai- ok ok, imsiu investicini draudima, perkelsiu pensijas ir pan, tai ar tai nefiguruos sutarty? kaip tu paskui pasakysi- ai bendrai ne g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 07 28, 17:00)

Del turto vertintoju- taip yra nemazai imoniu, kurios tinka ivairiems bankas, taciau yra ir toks dalykas, kaip kad kai kurie bankai labiau siulo tam tikra vertintoja ir tai prideda kaip pliusa tau derantis.


drinks_cheers.gif Jus teisi, nes pvz mes turta vertinomes Turto spektre, kur mums dave kortele, kuria nunesus i Nordea emant busto kredita taikoma 0.2 nuolaida marzai, 50 % sutarties mokesciui ir kazkokiu kitu dar lengvatu-per daug ten nesigilinau, nes realiai i sita banka daug vilciu nededam kad kazka gero pasiulytu...
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 07 28, 16:00)
nu jau kaip paraset  g.gif  Asmeniskai as buvau visuose bankuose, ir zinau ka ten kalba. Be to jau viena ismoketa paskola turiu, vadinasi vis tiek gaudausi kazkiek.
Del turto vertintoju- taip yra nemazai imoniu, kurios tinka ivairiems bankas, taciau yra ir toks dalykas, kaip kad kai kurie bankai labiau siulo tam tikra vertintoja ir tai prideda kaip pliusa tau derantis.

Siandien buvau Danske (cia jau paskutinis is aplankytu), tai 1.5% siulo.

Beje su tais paketais... O kaip pvz tas jusu isivaizduojamas pamelavimas vyksta? Juk jei tu sakai- ok ok, imsiu investicini draudima, perkelsiu pensijas ir pan, tai ar tai nefiguruos sutarty? kaip tu paskui pasakysi- ai bendrai ne  g.gif  g.gif


Kad įtakos dėl geresnių palūkanų ir sąlygų turi tikrai ne vertintojai, o nekilnojamojo turto agentūros - pvz. aš iš Vilniaus Būste gavau SĖKMĖS RAKTĄ, kuris man garantuoja, kad administracinio mokesčio bankas man netaikys, o tai yra 0,25 proc. nuo visos paskolos... kalba eina apie Nordea banką - tai ir yra geresnės sąlygos. Apie turto vertintojus nieko negirdėjau smile.gif

Pamelavimas vyksta paprastai - tam, kad vadybininkas išsimuštų geresnes sąlygas prieš savo vadovybę, kuri tvirtina palūkanas, informuoja savo vadovybę, kad pvz Klientas artimiausiu metu apsidraus banke gyvybės draudimą ir t.t. - bet, klientas TO NEĮSIPAREIGOJA daryti, jei to nenumato sutarties sąlygos, tiesa? Tad jei kalbėsime apie pensijų fondus, korteles, ar kokias dar sąlygas - tai nėra tie dalykai, kurių negalėtum nutraukti ar perkelti kitur per artimiausią laiką - kaip pvz. Nordea, kad gauti geresnes sąlygas, reikia tapti Auksiniu nariu - prisiimti ko reikia ar nereikia - o ar bankas prašo, kad visą paskolos laikotarpį būtum auksiniu nariu? Nė velnio, - gudrauti reikia - to, ko neįsipareigojame daryti visą likusį paskolos laikotarpį, galima atsisakyti bet kada, jei nėra nurodyta sutartyje kitaip.

Kapiš, Elze? drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markis1234: 28 liepos 2011 - 15:15
QUOTE(markis1234 @ 2011 07 28, 17:12)
Kad įtakos dėl geresnių palūkanų ir sąlygų turi tikrai ne vertintojai, o nekilnojamojo turto agentūros - pvz. as is Bustas tau gavau SĖKMĖS RAKTĄ, kuris man garantuoja, kad administracinio mokesčio bankas man netaikys, o tai yra 0,25 proc. nuo visos paskolos... tai ir yra geresnės sąlygos. Apie turto vertintojus nieko negirdėjau, juk jie tik vertina turtą smile.gif


tai mes irgi SEKMES RAKTA gavom is Turto spektro, bet daugiau visokiu lengvatu-kaip minejau sutarties mokesciui, marzai ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(markis1234 @ 2011 07 28, 16:12)
Kad įtakos dėl geresnių palūkanų ir sąlygų turi tikrai ne vertintojai, o nekilnojamojo turto agentūros - pvz. aš iš Vilniaus Būste gavau SĖKMĖS RAKTĄ, kuris man garantuoja, kad administracinio mokesčio bankas man netaikys, o tai yra 0,25 proc. nuo visos paskolos... kalba eina apie Nordea banką - tai ir yra geresnės sąlygos. Apie turto vertintojus nieko negirdėjau smile.gif

Pamelavimas vyksta paprastai - tam, kad vadybininkas išsimuštų geresnes sąlygas prieš savo vadovybę, kuri tvirtina palūkanas, informuoja savo vadovybę, kad pvz Klientas artimiausiu metu apsidraus banke gyvybės draudimą ir t.t. - bet, klientas TO NEĮSIPAREIGOJA daryti, jei to nenumato sutarties sąlygos, tiesa? Tad jei kalbėsime apie pensijų fondus, korteles, ar kokias dar sąlygas - tai nėra tie dalykai, kurių negalėtum nutraukti ar perkelti kitur per artimiausią laiką - kaip pvz. Nordea, kad gauti geresnes sąlygas, reikia tapti Auksiniu nariu - prisiimti ko reikia ar nereikia - o ar bankas prašo, kad visą paskolos laikotarpį būtum auksiniu nariu? Nė velnio, - gudrauti reikia - to, ko neįsipareigojame daryti visą likusį paskolos laikotarpį, galima atsisakyti bet kada, jei nėra nurodyta sutartyje kitaip.

Kapiš, Elze?  drinks_cheers.gif



Be to, ką čia tuščiais šaudyti - dar kartą sakau - susirenki visus pasiūlymus iš bankų ir nusprendi kas yra kas smile.gif - o čia kas bus jei bus... na paimi sutartį, kurioje visos sąlygos ir skaitai, ką privalai, o ką neprivalai - nėra ko delsti smile.gif - reikia veikti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Puma84 @ 2011 07 28, 16:16)
tai mes irgi SEKMES RAKTA gavom is Turto spektro, bet daugiau visokiu lengvatu-kaip minejau sutarties mokesciui, marzai ir t.t.



aha, reali lengvata tai sutarties mokesčiui, o ta lengvata nuolaida 0,2proc maržai - čia nuo ko ji?- nuo SEB pasiūlytos mažiausios maržos Nordea taikys 0,2 proc mažesnę marža? smile.gif ar čia nuo 2.0 proc taikys 0,2 proc nuolaidą ir gausime 1,8proc - kai nėra apibrėžtumo, tai ir neaišku nuo kokios maržos taikys tą nuolaidą - kažkoks marketinginis triukas smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markis1234: 28 liepos 2011 - 15:23