Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gavote geriausią būsto paskolos pasiūlymą?

QUOTE(markis1234 @ 2011 07 28, 17:22)

aha, reali lengvata tai sutarties mokesčiui, o ta lengvata nuolaida 0,2proc maržai - čia nuo ko ji?- nuo SEB pasiūlytos mažiausios maržos Nordea taikys 0,2 proc mažesnę marža? smile.gif  ar čia nuo 2.0 proc taikys 0,2 proc nuolaidą ir gausime 1,8proc - kai nėra apibrėžtumo, tai ir neaišku nuo kokios maržos taikys tą nuolaidą - kažkoks marketinginis triukas smile.gif  blush2.gif

Nebent ta SEKMES RAKTA pakist jau po sprendimo priemimo, tai niekur nedingtu-nuo pasiulytos marzos gautu dar 0.2 mazint smile.gif
Beje kokiam banke pats imat kredita ir ka gero bankas pasiule?
Atsakyti
QUOTE(markis1234 @ 2011 07 28, 16:22)
1)Be to, ką čia tuščiais šaudyti - dar kartą sakau - susirenki visus pasiūlymus iš bankų ir nusprendi kas yra kas smile.gif - o čia kas bus jei bus... na paimi sutartį, kurioje visos sąlygos ir skaitai, ką privalai, o ką neprivalai - nėra ko delsti smile.gif - reikia veikti smile.gif


2)aha, reali lengvata tai sutarties mokesčiui, o ta lengvata nuolaida 0,2proc maržai - čia nuo ko ji?- nuo SEB pasiūlytos mažiausios maržos Nordea taikys 0,2 proc mažesnę marža? smile.gif  ar čia nuo 2.0 proc taikys 0,2 proc nuolaidą ir gausime 1,8proc - kai nėra apibrėžtumo, tai ir neaišku nuo kokios maržos taikys tą nuolaidą - kažkoks marketinginis triukas smile.gif   blush2.gif



1) visiskai sutinku. geriausiai yra jau konkreciai kalbeti, o ne burti is tirsciu. Bet va pvz danske bankas net neskaiciuoja, jei nera atliktas turto vertinimas. Nordlb ir Swed priime paraiskas ir pasakys atsakymus. Seb'as musu nemyli ir negerai siulo (beje jie kazkaip idomiai sustrategavo, kad jau jei mes turim viena busta, tai antram duos tik iki 60 proc vertes). O jau kai kalba pasisuka apie turto vertinima, vel griztama prie tos pacios diskusijos apie nuolaidas ir pan smile.gif

2) aha as ir kai buvau Nordea, tai man irgi kelias nurode is viso GALIMO saraso yra keli paminetini, kur su tuo sekmes raktu gautum nuolaida -50% cia kur ir minejo Puma.
o tas -0.2, tai man aiskino taip: jei imi pas juos paskola ir pvz jie siule marza 2.3%, tai va jei pas juos invest draudima paimi -0.2, jei vertini ten dar -0.2, ir gaunasi 1.9% marza.
Papildyta:
Puma, o jus jau pasiimet paskola? kokia sumai su kokiais %?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 28 liepos 2011 - 15:37
QUOTE(Elzė @ 2011 07 28, 17:38)

Puma, o jus jau pasiimet paskola? kokia sumai su kokiais %?

Kol kas dar paraiskos nunestos i Swed, Nordea ir Norda, truksta dar keliu dokumenteliu tik, bet bent taip svieciasi kad geriausias salygas pasiulys Swed ax.gif Na biski gasdina tas ju salies rizikos mokestis, bet tikekimes kazko labai blogo su juo iki baigsim grazinti kredita nenutiks (o tai planuojam jei gerai viskas klosis per 5 metus padaryti, nors kredita emam ant 35 metu)
Atsakyti
o kokius proc swed siulo kokia sumai gal parasytum? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 07 28, 17:48)
o kokius proc swed siulo kokia sumai gal parasytum?  ax.gif

100 000 dedam pradine, taigi is banko skolinames 370 000, marza siulo 0.8, tiksliau tokia pradine marza, o po svarstymo ji gali eiti tik i mazaja puse (skaiciau kitoje temeleje, tai vienai pasiule marza po svarstymo 0.45), nes esam su vyru ju banke auksiniai klientai jau seniai, be to nemaza paskolos suma, tai sake tikrai gausim nebloga pasiulyma... Na ir aisku pas juos kitaip nei kituose bankuose palukanas sudaro ne tik VILIBOR+ marza, bet dar dasideda ir salies rizikos faktorius, kuris svyruoja paskutiniu metu tarp 0.3-0.4.
Atsakyti
nu mes ir tie vadinami auksiniai. jau pavyzdingai ir anksciau laiko ismokeje paskola.

as dabar neturiu po ranka tu uzrasu kur su jais debatavau, bet ten kazkaip pirmus metus lyg -50% marzai ania? tai tas ir bus 0.4%
Papildyta:
QUOTE(Puma84 @ 2011 07 28, 16:55)
100 000 dedam pradine, taigi is banko skolinames 370 000, marza siulo 0.8, tiksliau tokia pradine marza, o po svarstymo ji gali eiti tik i mazaja puse (skaiciau kitoje temeleje, tai vienai pasiule marza po svarstymo 0.45), nes esam su vyru ju banke auksiniai klientai jau seniai, be to nemaza paskolos suma, tai sake tikrai gausim nebloga pasiulyma... Na ir aisku pas juos kitaip nei kituose bankuose palukanas sudaro ne tik VILIBOR+ marza, bet dar dasideda ir salies rizikos faktorius, kuris svyruoja paskutiniu metu tarp 0.3-0.4.


tai pvz bendrai 0.8%+1.831+0.3 (0.4)= 2.93 (ar 3.03)?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 07 28, 18:06)

tai pvz  bendrai 0.8%+1.831+0.3 (0.4)= 2.93 (ar 3.03)?

drinks_cheers.gif taip, butent smile.gif Na bet mes vietoj tu 0.8 labai tikimes bent 0.6...
Atsakyti
QUOTE(markis1234 @ 2011 07 28, 15:12)
Pamelavimas vyksta paprastai - tam, kad vadybininkas išsimuštų geresnes sąlygas prieš savo vadovybę, kuri tvirtina palūkanas, informuoja savo vadovybę, kad pvz Klientas artimiausiu metu apsidraus banke gyvybės draudimą ir t.t. - bet, klientas TO NEĮSIPAREIGOJA daryti, jei to nenumato sutarties sąlygos, tiesa? Tad jei kalbėsime apie pensijų fondus, korteles, ar kokias dar sąlygas - tai nėra tie dalykai, kurių negalėtum nutraukti ar perkelti kitur per artimiausią laiką - kaip pvz. Nordea, kad gauti geresnes sąlygas, reikia tapti Auksiniu nariu - prisiimti ko reikia ar nereikia - o ar bankas prašo, kad visą paskolos laikotarpį būtum auksiniu nariu? Nė velnio, - gudrauti reikia - to, ko neįsipareigojame daryti visą likusį paskolos laikotarpį, galima atsisakyti bet kada, jei nėra nurodyta sutartyje kitaip.

Kapiš, Elze?  drinks_cheers.gif

Tik jau nesvaikit ir neklaidinkit su tais pamelavimais. Patys tik pries pora menesiu paemem paskola, aisku apejom visus bankus ir gavom visu banku pasiulymus. Esme yra ta, kad jie susiraso kokias tu ju paslaugas papildomai imsi ir viska siuncia i komisija, kuri pagal tai sprendzia kokia marza tau pasiulyti, kuo daugiau visko imi, tuo mazesne marza. O jeigu po to tipo persigalvotum ir kazko nusprestum nebeimti tektu svarstyti is naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2011 07 28, 22:33)
Tik jau nesvaikit ir neklaidinkit su tais pamelavimais. Patys tik pries pora menesiu paemem paskola, aisku apejom visus bankus ir gavom visu banku pasiulymus. Esme yra ta, kad jie susiraso kokias tu ju paslaugas papildomai imsi ir viska siuncia i komisija, kuri pagal tai sprendzia kokia marza tau pasiulyti, kuo daugiau visko imi, tuo mazesne marza. O jeigu po to tipo persigalvotum ir kazko nusprestum nebeimti tektu svarstyti is naujo  mirksiukas.gif


Ahm smile.gif - tiesa pasakius, tiek tų ir pamelavimų - aš visiems bankams pasakiau taip, skaičiuokite taip, kad būtų mažiausia marža ir mėnesinis mokestis - o ką daugiau čia bemąstysi... tik va kaip dėl draudimo, tai DNB siūlo savo Ergo, SEB siūlo savo, bet kiek žinau, SEB neįpareigos draustis pas juos - bet kadangi SEB mano alia tai geri draugai, tai iki Full package, man trūksta tik draudimo smile.gif - tiesa pasakius, SEB vadybininkė iš kailio neriasi, kad tik įtiktų, - smile.gif - na ir tegul smile.gif

DNB kalba apie Ergo draudimą - mano pozicija tokia jau... tegul jie išspaudžia ką gali kiekvienas iš savo vadovybės su visais priedais, o sumoje reikia pasižiūrėti kiek kas siūlo - jei pvz DNB su savo Ergo mėnesinėmis įmokomis mėnesio įmokai pasiūlys daugiau nei SEB, - man visai nebus įdomu kokia yra marža, nes 25 metams aš turėsiu įsipareigoti imti draudimą, o man tai nėra patrauklu.

O iš naujo tegul svarsto, - iš vis, aš galvoju taip, kad jei bankas nori turėti gerą klientą (aš save tokiu laikau), tai ir turi dėti visas pastangas, - jei dėl savo nelankstumo jie to padaryti negali... sorry ax.gif

Tarp kitko, vienintelis iš banku - SEB kalbėjo apie derybas, kas man labai patiko ir rodo banko suinteresuotumą, žinoma, jei tai bus tik kalbos, tai... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Puma84 @ 2011 07 28, 16:55)
100 000 dedam pradine, taigi is banko skolinames 370 000, marza siulo 0.8, tiksliau tokia pradine marza, o po svarstymo ji gali eiti tik i mazaja puse (skaiciau kitoje temeleje, tai vienai pasiule marza po svarstymo 0.45), nes esam su vyru ju banke auksiniai klientai jau seniai, be to nemaza paskolos suma, tai sake tikrai gausim nebloga pasiulyma... Na ir aisku pas juos kitaip nei kituose bankuose palukanas sudaro ne tik VILIBOR+ marza, bet dar dasideda ir salies rizikos faktorius, kuris svyruoja paskutiniu metu tarp 0.3-0.4.



O, vau smile.gif - aš sužavėtas - nerealios maržos pasiūlymas smile.gif - apie tokius skaičius reiktų tik pasvajoti (apie maržą) -o kaip čia išėina, kad swed duoda paskolas ilegesnes nei 30 metų? - aš į juos vien dėl to nesikreipiau, kad jie afišuojasi, kad tik 30 metų duoda paskolą?

A?
Atsakyti
QUOTE(Puma84 @ 2011 07 28, 15:55)
100 000 dedam pradine, taigi is banko skolinames 370 000, marza siulo 0.8, tiksliau tokia pradine marza, o po svarstymo ji gali eiti tik i mazaja puse (skaiciau kitoje temeleje, tai vienai pasiule marza po svarstymo 0.45), nes esam su vyru ju banke auksiniai klientai jau seniai, be to nemaza paskolos suma, tai sake tikrai gausim nebloga pasiulyma... Na ir aisku pas juos kitaip nei kituose bankuose palukanas sudaro ne tik VILIBOR+ marza, bet dar dasideda ir salies rizikos faktorius, kuris svyruoja paskutiniu metu tarp 0.3-0.4.

Bet tas salies rizikos faktorius labai jau neapibreztas dydis.... g.gif Ji nustato pats bankas.. ir gali bet kada uzkelti... Nes kai pakils ne tik palukanos, bet ir dar ju salies rizikos faktorius, tai bus ne kas... g.gif Mes vien del to neemem Swed paskolos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guoda: 29 liepos 2011 - 08:12
QUOTE(Puma84 @ 2011 07 28, 17:09)
drinks_cheers.gif  taip, butent smile.gif  Na bet mes vietoj tu 0.8 labai tikimes bent 0.6...

mums siulo 0
0.4% marza, bet ta salies rizikos 0.382, tai jei sakot svyruoja 0.3-0.4 sitas, tai cia dar galima ir paspausti.
Atsakyti
QUOTE(markis1234 @ 2011 07 29, 09:19)

O, vau smile.gif - aš sužavėtas - nerealios maržos pasiūlymas smile.gif - apie tokius skaičius reiktų tik pasvajoti (apie maržą) -o kaip čia išėina, kad swed duoda paskolas ilegesnes nei 30 metų? - aš į juos vien dėl to nesikreipiau, kad jie afišuojasi, kad tik 30 metų duoda paskolą?



Na pas mus tokia situacija, kad vyras turi individualia veikla is kurios labai nemazos pajamos, bet nereguliarios, na pvz po 50t du kartus i metus, o is algu kredita norim dengt minimaliai, kad liktu dar laisvu pinigeliu isikurimui ir t.t., tai paprasem tiesiog kad suteiktu kredita kuo ilgesniam laikotarpiui, bet su perspektyva dengt anksciau laiko butent is tu nereguliariu pajamu... Taigi kai pasakem kad kiti bankai duoda 37 metams, tai jie irgi neturejo kur dingt-a la padare isimti ir gausim 35 metams...
Papildyta:
QUOTE(Guoda @ 2011 07 29, 10:09)
Bet tas salies rizikos faktorius labai jau neapibreztas dydis.... g.gif Ji nustato pats bankas.. ir gali bet kada uzkelti... Nes kai pakils ne tik palukanos, bet ir dar ju salies rizikos faktorius, tai bus ne kas...  g.gif Mes vien del to neemem Swed paskolos...

Na bet esme yra ta, kad kai VILIBOR kyla, tas rizikos faktorius krinta, taigi sakyciau jis kaip tik palaiko palukanas maziau svyruojancias... Na kad sita dydi jie nustato vienasaliskai tai taip, bet tuos skaiciukus ne is oro ima-formules ten kazkokios yra, tik aisku kad jas suprast reik kietam ekonomistui buti doh.gif lotuliukas.gif Na sakau, kai mes galvojam tos paskolos per kokius 5 metus atsikratyti, tai labai gal kazko blogo su tuo rizikos faktoriumi nenutiks per tiek laiko, bet va jei ilgesniam laikui, tai man jis irgi pasitikejimo visai nekelia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Elzė @ 2011 07 29, 10:32)
mums siulo 0
0.4% marza, bet ta salies rizikos 0.382, tai jei sakot svyruoja 0.3-0.4 sitas, tai cia dar galima ir paspausti.

Tai jau jums oficialiai tokia pasiule ar tik kalba apie tokia? Ta prasme jau atsakyma toki gavot? Nes jau super maza tikrai bigsmile.gif
Atsakyti