Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puosti tortus pyragus ir kitus skanėstus Nr66

QUOTE(aura. @ 2011 07 25, 23:38)
Sveikutės  4u.gif
žinau kad pasakysit ieškok temose, bet tam reik daaaug laiko, jei kuri turit po rankna kaip daroma pastiliažas, taip man gražu, kept moku tortu bet puošt nemoku sad.gif reik man iki sunaus gimtadienio išmokt, ir padayt mašinytę smile.gif kas kaip daroma formos kaip ir radau o va ta masė nerandu sad.gif na aišku ilgai neieškojau, dar ieškosiu smile.gif bet jei kuri turit po ranka busiu labai dėkinga.
kad temos neteršt parašykit į až
bet kokiu grožybiu pridarot  wub.gif  atrodo net gaila butu valgyt.


kadangi as viska konspektuoju, renku, tai gal sitas pagelbes smile.gif
PASTILAŽAS PAGAL CIPCIUKĄ skirtas tortu dengimui

1 sriubinis ( nubrauktas ) šaukštas želatinos .
3 sriubiniai šaukštai dirbtinio medaus ( su natūraliu nebandžiau ) ,
60 ml. vandens ,
120 g. krakmolo ,
500 g. pudros ,
5 sriubiniai šaukštai aliejaus .

Aliejus pilamas į jau užminkytą masę , puikiai , lygiai pasidengia tortai .....nerekomenduoju dėti ant grietininių kremų , geriau aptepti sviestiniu .

Šitos normos užtenka ( truputi lieka ) apdengti 30 cm. tortą .
Atsakyti
Sveikutes naujoje temoje, ateinu su torciuku dvynukems
Rafaelo, salpia beze, pastilazas.
user posted image
Kaip matote ir man suslapo pastilazas g.gif per nakti saldytuve doh.gif karsciai savo daro verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 25 liepos 2011 - 22:13
noriu daryti batukus ant torto is pastiliazo lipdymui ir dvejoju del recepto, nes radau kad tas pats tinka dengimui, gelems ir figurelems lipdyti. padekite?!
Atsakyti
QUOTE(auksinee @ 2011 07 26, 06:04)
noriu daryti batukus ant torto is pastiliazo lipdymui ir dvejoju del recepto, nes radau kad tas pats tinka dengimui, gelems ir figurelems lipdyti. padekite?!


PASTILAŽAS (tortų dekoracijų lipdymui)

1 val. šaukštas želatinos,
60 ml. vandens,
1 a. š. citrinų rūgšties,
2 a. š. gliukozės (neturint, galima dėti dirbtinį medų),
250 gr. cukraus pudros,
120 gr. krakmolo.

Vandenuką sumaišyti su citrinos rūgštimi, užpilti želatiną, palaikyti, paskui ištirpinti ir supilti kartu su gliukoze/medumi į krakmolo, cukraus pudros masę.
Pastilažas labai malonus darbo metu , ilgai galima dirbt, labai elastingas, o paskui kai išdžiūna, tai laiko super.


Tik as dedu 40 ml vandens, nes man su 60 ml kazkodel per skysta mase gaunasi...
Atsakyti
niekada lipdymui nesidarau atskiros masės, visada naudoju dengimo masės likučius wink.gif visokiems baibokams sueina wink.gif
Atsakyti
Bet as pastebejau, kad jei reikia visiskai baltu batuku, ar kitokiu dalykeliu, tai pastilazas lipdymui baltesnis gaunasi.. anksciau ir as is paprastos mases lipdydavau, bet dabar tik si pastilaza.
Atsakyti
Labas rytas!

Noriu paprašyti patarimo-konsultacijos. Gaminu mamos vardadieniui Juodąjį mišką, ir norėjau papuošti išplaktu šokoladiniu ganašu jį... Sumaišiau šokoladą su grietinėle santykiu 1:1, padėjau nakčiai į šaldytuvą, o šiandien ryte išsitraukiau šokolado plytą doh.gif Ką ne taip padariau? Šokoladas 65 proc. kakavos, grietinėlė 35 proc.
Ačiū iš anksto už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shirshia: 26 liepos 2011 - 07:03
Ir dar klausimas ax.gif Kai kepate biskvitą, ar tiesiate `kepimo popierių į torto formą? Aš įtiesiau, tai kažkokia nesąmonė gavosi. Pabijojau, kad prilips biskvitas prie formos, tai biskvitas gavosi dar baisesnis, nei kad būtų prilipęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(shirshia @ 2011 07 26, 08:54)
Ir dar klausimas  ax.gif Kai kepate biskvitą, ar tiesiate `kepimo popierių į torto formą? Aš įtiesiau, tai kažkokia nesąmonė gavosi. Pabijojau, kad prilips biskvitas prie formos, tai biskvitas gavosi dar baisesnis, nei kad būtų prilipęs  doh.gif

visuomet tiesiu popieriu i forma 4u.gif virsutineje papuosimu temoje rodo,kaip tai teisingai padaryti mirksiukas.gif
del ganaso nezinau,neesu jo plakusi,gal kitos merginos patars 4u.gif
Atsakyti
O cia kam reikejo batuku smile.gif
user posted image


aciu, dar turiu viena klausimuka ar bus gerai jei po dengimo mase tepsiu sita krema
4 kiausiniu baltymai
220gr cukraus pudros
33ogr sviesto
ar geriau tik daryt krema is sviesto ir cukraus pudros
Atsakyti
Mergaites, ka galiu daryti ant "Snikerio" karamelinio ganaso g.gif Slapia beze manau tiks (man ji ir ant grietineles puikiausiai laikosi) o jei kokia mase (pvz. marhsmalow) ? Butina sviestini pagrinda daryti?
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 13:45)
Mergaites, ka galiu daryti ant "Snikerio" karamelinio ganaso  g.gif  Slapia beze manau tiks (man ji ir ant grietineles puikiausiai laikosi) o jei kokia mase (pvz. marhsmalow) ? Butina sviestini pagrinda daryti?


o kodėl ant jo dėti?juk galima ganašo apskritai nedėti ax.gif
Atsakyti