Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puosti tortus pyragus ir kitus skanėstus Nr66

Na as jau ji uztepiau ax.gif Puikiai gavosi, skanus g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 13:57)
Na as jau ji uztepiau  ax.gif Puikiai gavosi, skanus  g.gif  bigsmile.gif

tai ji reikejo naudoti kaip papuosima,kam dar kzk mases reikia g.gif
Atsakyti
Tai va, galvojau su tuo ganasu puosti, bet kiti darbai uzvirto, o ir virsus nelabai lygus gavosi, tai as kaip ir islyginau su juo unsure.gif Dabar iki vakaro reikia sugalvoti ka ant jo deti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 14:08)
Tai va, galvojau su tuo ganasu puosti, bet kiti darbai uzvirto, o ir virsus nelabai lygus gavosi, tai as kaip ir islyginau su juo  unsure.gif Dabar iki vakaro reikia sugalvoti ka ant jo deti  g.gif


aš manau kažką dar uždėjus bus ryškiai per saldu.. rolleyes.gif
Atsakyti
O jei as tik pritarkuociau sokolado ant virsaus g.gif Tortas skirtas kolektyvui, jis vidu labiau vertina nei isore, gal uztektu bigsmile.gif
Atsakyti
kaip ir daugelis konspektuojuosi temutes, aisku klausimu milionai kyla, bet dekoju, kad atsakote, nu bandau idrysti ikelti savo antraji tortuka (pirmas buvo masina sunelio gimtadieniui, tai labai ne kokia gavosi tai nekeliu) sita dariau savo vestuviu 6metuku sukakciai, tortas cipciuko medutis (dabar adrija, bet manau man ir liksit cicpiukas blush2.gif ) ir dengimo mase ir gelytes irgi cipciuko cukriniu gelyciu mase

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EEmama: 26 liepos 2011 - 13:29
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 14:24)
O jei as tik pritarkuociau sokolado ant virsaus  g.gif Tortas skirtas kolektyvui, jis vidu labiau vertina nei isore, gal uztektu  bigsmile.gif


apdeliokit kokiais sausainiais iš šono o ant viršaus vieną kitą papuošimuką kokį ax.gif
Atsakyti
O prie snikerio tie "damu pirsteliai tinka? Tas tortas staciakampis, kaspinas nelabai ziuresis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 12:37)
O prie snikerio tie "damu pirsteliai tinka? Tas tortas staciakampis, kaspinas nelabai ziuresis?  g.gif

o jus krasteli dengsit? ar virsu? nes virsu esu maciusi kai barste riesutais smulkitais, o krastelis buvo darytas is sokolado tinklelis lietas blush2.gif
Atsakyti
ganašu apteptą tortą puoščiau:šokolado tvorele,smulkintais kepintais riešutais,šokolado granulėm(na pabarstukais),ir tik galiausiai damų piršteliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 14:37)
O prie snikerio tie "damu pirsteliai tinka? Tas tortas staciakampis, kaspinas nelabai ziuresis?  g.gif


man tai kaspinas tinka visur blush2.gif lotuliukas.gif aš jaučiu ir ant Makvyno uždėčiau kaspiną lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas, siandien darysiu torta, pasidariau papuosimus, ti labai nesijuokit biggrin.gif esu tik pradedancioji... nrejau paklaust jei as i gelyciu viduriukus idesiu aisingo ar jis man ten neistis? ir geriau ziuretusi balti viduriukai ar geltoni, jusu nuomone, aciu smile.gif user posted image
Atsakyti