Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių klubas

Mergaitės kaip Jūs galvojat, ar svečiai supras jei i pažadų tortą kaip dovanėlę įdėsiu meilės degtukų, degtukų dėžutė dekoruota panašiai kaip paštuke yra įkelta, ar tai jau labai prastas skonis? saldainį suvalys ier popierėlį nevisi pasiliks, o dežutę galės nuolat papildyti?
Atsakyti
QUOTE(jurakvepuok @ 2011 07 28, 11:32)
Mergaitės kaip Jūs galvojat, ar svečiai supras jei i pažadų tortą kaip dovanėlę įdėsiu meilės degtukų, degtukų dėžutė dekoruota panašiai kaip paštuke yra įkelta, ar tai jau labai prastas skonis? saldainį suvalys ier popierėlį nevisi pasiliks, o dežutę galės nuolat papildyti?

Sveikute,

Mes degtukus buvom padare tokius kaip is pastuko maketo ir dalinom sveikintojams,nes nedarem saldainiu su nuotraukom, jau siek tiek pabode,,, tai visi labai nustebo nes buvo nematytas reikalas smile.gif ir susizavejimo zodziu girdejom ne viena, tai manau kad i pazadu torta idejus turetu buti super smile.gif man tai tikrai neatrodo prastas skonis. Tik antroje puseje yra klaidele ten kur parasyta aistrai pokurstyti turetu buti a raide tai reiktu pataisyti.

Beje, o kas del pastuko tai man kazkaip visada be problemu leidzia prisijungti.Gal jei kas ne lietuvoj jungiasi gal del to kazkas ne taip,,,na cia tik pamastymas,,,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neklauzadux: 28 liepos 2011 - 12:10
QUOTE(Neklauzadux @ 2011 07 28, 13:08)

Beje, o kas del pastuko tai man kazkaip visada be problemu leidzia prisijungti.Gal jei kas ne lietuvoj jungiasi gal del to kazkas ne taip,,,na cia tik pamastymas,,,


schmoll.gif aš iš LT, o prisijungti negaliu......
mergaitės, atsiųskit naują slaptažodį asmeniškai, jei nenorite viešai čia skelbti.
Labai prašau 4u.gif
ramiai peržiūrėjau ten esančią info, sau siunčiau ne viską, nes tikėjausi, kad bet kada pažiūrėsiu paštukan.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neklauzadux @ 2011 07 28, 13:08)
Sveikute,

Mes degtukus buvom padare tokius kaip is pastuko maketo ir dalinom sveikintojams,nes nedarem saldainiu su nuotraukom, jau siek tiek pabode,,, tai visi labai nustebo nes buvo nematytas  reikalas smile.gif ir susizavejimo zodziu girdejom ne viena, tai manau kad i pazadu torta idejus turetu buti super smile.gif man tai tikrai neatrodo prastas skonis. Tik antroje puseje yra klaidele ten kur parasyta aistrai pokurstyti turetu buti a raide tai reiktu pataisyti.




O Jūs ant paprasto popieriaus ar ant lipnaus spausdinot degtukų dėžutės tuos paveiksliukus?
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 07 28, 09:55)
Sveikos,

Gal ir netyčia... Atsiprašau, aš pasikarčiavau...tokia jau esu blush2.gif Jei kam eikės scenarijaus, rašykite į až



Apie koki scenarijų kalbate ? Man labai reikia rusų kalba scenarijaus blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal galetumete aprasyti ta zaidima su akmenukais , kuri zaidzia gamtoje. Nu nerandu as jo niekaip. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Aneta @ 2011 07 28, 14:11)
Apie koki scenarijų kalbate ? Man labai reikia rusų kalba scenarijaus  blush2.gif  rolleyes.gif


Deja, lietuvių k, bet galite verstis. Beje, yra scenarijų rusų k. pašte. 4u.gif

Aš į pažadų tortą dėjau Meilės degtukus, pasižadėjimą ir šokoladinę širdelę. Degtukai buvo reikalingi vidurnakčiui, nes leidome vandens žibintus į tvenkinį.
Kai išdalinome žibintus svečiams ir jie pradėjo bruzgėti, jog neturi kuo uždegti, priminiau, kad visi gavo dovanų..Buvo juoko, kai daug kas lėkė prie stalo ieškoti.
Nors prieš einant, visiems priminiau, kad pasiimtų...taip ir klausė, vadinasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2011 07 28, 12:40)
mergaitės, atsiųskit naują slaptažodį asmeniškai, jei nenorite viešai čia skelbti.
Labai prašau  4u.gif

Slaptažodis nepakeistas, ramiai 4u.gif
QUOTE(Lolita2 @ 2011 07 28, 13:32)
Sveikos,
Gal galetumete aprasyti ta zaidima su akmenukais , kuri zaidzia gamtoje. Nu nerandu as jo niekaip. Aciu.

Ten ne žaidimas. Ant akmenėlių surašomos emocijos: pyktis, pavydas, meilė, supratimas, etc. Ir duodi jauniesiems patiems pasirinkt, kokių nori, o likusius išmesti (dažniausiai - į vandenį) 4u.gif
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 07 28, 13:42)

Jei gali, persiųsk savo scenarijų į simonakastel@gmail.com. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Simoseli, 4u.gif


Prisiminiau... Mūsų jaunavedžiai akmenuką su "Tiesa" paliko ant tilto turėklų, nei išmetė, nei pasiliko:)
Atsakyti
o as uzsienyje ir va gal del to man pastuko neatidaro, bet as scenariju susikuriau pati is jusu cia atsiustu gabaliuku, torto gabalelius dariau, nes taip pat buvo pavyzdelis forume, medalius, zidini pirkome, na pazadu korteles taip pat pati pasidariau nes pazadai taip pat buvo forume...daug cia visko zodziu buvo, kad ir apsejau be pastuko.
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2011 07 28, 14:37)
Prisiminiau... Mūsų jaunavedžiai akmenuką su "Tiesa" paliko ant tilto turėklų, nei išmetė, nei pasiliko:)

hihihi.gif O nepakomentavo, kodėl?
QUOTE(Jurgitux29 @ 2011 07 28, 14:40)
o as uzsienyje ir va gal del to man pastuko neatidaro

Gali būt ir dėl to g.gif Kažkada buvau išvykus ir leidau savo draugei FB anketa naudotis (jai kažkur balsų reikėjo), tai irgi neleido. O kai aš po to prisijungiau, tai išmetė lentą, kad prie mano anketos bandė prisijungt iš ten ir ten, naršyklė tokia ir tokia bigsmile.gif O su gmail, net ir su savo, aš nelb susidraugauju schmoll.gif Nes, kaip ir sakiau, mano internec yr pac kiečiausias - Omni Connect NUŠAUK BRIEDĮ 3G lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2011 07 28, 16:24)
hihihi.gif O nepakomentavo, kodėl?

Gali būt ir dėl to g.gif Kažkada buvau išvykus ir leidau savo draugei FB anketa naudotis (jai kažkur balsų reikėjo), tai irgi neleido. O kai aš po to prisijungiau, tai išmetė lentą, kad prie mano anketos bandė prisijungt iš ten ir ten, naršyklė tokia ir tokia bigsmile.gif O su gmail, net ir su savo, aš nelb susidraugauju schmoll.gif Nes, kaip ir sakiau, mano internec yr pac kiečiausias - Omni Connect NUŠAUK BRIEDĮ 3G lotuliukas.gif


joa, tikrai kad kieciausias, nes mes Lietuvoj toki interneta turejom doh.gif
Atsakyti